:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  3°C rozproszone chmury

Ciężarówki zderzyły się na DK63 [foto]

Droga do Łomży przez około pół godziny była zablokowana. Na wysokości Bacz Mokrych doszło do zderzenia dwóch ciężarówek.

 

Do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych doszło dzisiaj, około godziny 12:30 na drodze krajowej nr 63.

 

Pojazd ciężarowy isuzu, na zambrowskich tablicach rejestracyjnych, jadący drogą krajową nr 63 relacji Zambrów - Łomża, na wysokości Bacz Mokrych skręcał w lewo. Kierowca jadący za nim ciężarówką citroen (na sokólskich numerach rejestracyjnych) nie zachował należytej odległości, nie zdążył wyhamować i uderzył w tył pierwszej ciężarówki. Wskutek uderzenia drugi pojazd przewrócił się do rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

Jak poinformowała nas oficer prasowa KPP w Zambrowie mł. asp. Agnieszka Predko, obaj kierowcy w momencie zdarzenia byli trzeźwi.

 

W zabezpieczeniu miejsca kolizji oraz neutralizacji wyciekających płynów udział wzięły dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze PSP w Zambrowie oraz OSP Zbrzeźnica.


Ciężarówki zderzyły się na DK63 [foto] komentarze opinie

  • gość 2018-06-20 17:27:06

    to bus a nie ciężarówka

  • Gość - niezalogowany 2018-06-20 17:53:02

    Tiry na wagony!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org