Sprzedam Seat Leon 2 z 2006 roku. Samochód w stanie dobrym. Pali i jeździ. Prawy próg w środkowej części lekko wgięty (kolizja), na lewym progu jest trochę rdzy (tak jak na zdjęciach). Poza tym wszystko jest ok. Oleje i filtry wynienione w tym roku. Ubezpieczenie do końca roku. Dorzucam opony zimowe w dobrym stanie. Letnie tak samo dobry stan. Cena nie podlega negocjacji