:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  2°C pochmurno z przejaśnieniami

Życie ma sens!

Kiedy: 2018-09-23 , godzina: 18:00 | Gdzie: Bursa Szkolna Nr 1 w Zambrowie

wernisaże spotkania, Życie sens! - zdjęcie, fotografia

Chrześcijańska Służba Charytatywna zorganizuje we wrześniu cykl spotkań w Zambrowie. Akcja ma inspirować ludzi w różnym przedziale wiekowym, uczyć i pomagać poznawać życie w różnych aspektach. Na każdym ze spotkań zostanie poruszony inny wątek, jednak wszystkie prowadzą do jednego - udowodnienia, że „Życie ma sens”.

 

Codziennie od niedzieli 23 września do soboty 29 września w Bursie Szkolnej przy ul. Obwodowej 2 w Zambrowie odbędą się inspirujące spotkania. Organizatorem akcji jest Chrześcijańska Służba Charytatywna.

 

Tak jak każdy z nas inaczej postrzega życie i w różny sposób przez nie kroczy, tak każde ze spotkań będzie miało inny wątek. Uczestnicy będą poznawać siebie nawzajem, ale również pogłębią wiedzę o samych sobie. Przez poznawanie historii innych ludzi dostrzegą życiowe priorytety. Zadadzą sobie pytania: co jest największą rozkoszą, największym wrogiem i na czym polega prawdziwa miłość. Zostanie poruszony także temat toksyczności w związkach międzyludzkich. Na sam koniec każdy z uczestników będzie mógł opowiedzieć własną historię.

 

Spotkania będą pomocą dla tych, którzy zgubili sens życia przez różne problemy życiowe, jakie napotkali na swojej drodze. Ponadto pomogą one poznać własne wady i zalety oraz zbudować pewność siebie.

 

Na każdego uczestnika spotkań czeka książka w prezencie. Wstęp wolny!

 

Program spotkań:

1 dzień: Moja historia

2 dzień: Życie warte życia

3 dzień: W poszukiwaniu rozkoszy

4 dzień: Twój największy wróg

5 dzień: Prawdziwa miłość

6 dzień: Toksyczni ludzie

7 dzień: Twoja historia

 

Spotkania będą się odbywać codziennie od niedzieli (23 września) do soboty (29 września) o godzinie 18:00 w Bursie Szkolnej przy ul. Obwodowej 2 w Zambrowie.

Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Życie ma sens! komentarze opinie

  • paprodziad 2018-09-13 18:43:50

    Życie nie może mieć sensu ponieważ samo w sobie nim jest. Żyjemy tylko po to, by je przekazać dalej więc daremnie szukać tu sensu. "Jesteśmy tylko liśćmi na drzewie życia".

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org