Uczniowie w całej Polsce rozpoczęli dzisiaj wakacje. Do artykułu dołączamy zdjęcia z uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół nr 1 im. Stefana Roweckiego "Grota" w Zambrowie.
Ponad 4,9 mln uczniów w całej Polsce zakończyło dzisiaj, 26 czerwca rok szkolny 2025/2026. Temu szczególnemu dniu w życiu każdej szkoły towarzyszyły uroczyste akademie. Podczas apeli wyróżniono najlepszych uczniów, sportowców i laureatów różnych konkursów, wolontariuszy oraz tych, którzy uzyskali najwyższą frekwencję. Był również czas na podziękowania dla nauczycieli i rodziców.
Podczas dzisiejszego wydarzenia w Zespole Szkół nr 1 im. Stefana Roweckiego "Grota" w Zambrowie nagrody z rąk Starosty Zambrowskiego Edyty Marchelskiej-Groszfeld i Przewodniczącego Rady Powiatu Zambrowskiego Jacka Murawskiego dla najlepszych uczniów otrzymały: Kinga Godlewska (kl. 3 ALO) i Amelia Godlewska (kl. 3 TI). Ponadto starosta nagrodziła dyplomami działania artystyczne młodzieży występującej w Kole Teatralnym "Ale sztuka".
Nagrody książkowe oraz świadectwa z czerwonym paskiem trafiły do rąk uczniów z najwyższą średnią:
Nagrody za 100% frekwencję otrzymali:
Poza tym nagrodzono uczniów odnoszących sukcesy w konkursach szkolnych, powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich:
Swoich podopiecznych nagrodziły także opiekunki Szkolnego Koła Teatralnego „Ale sztuka” Beata Pietranik i Anna Kochańska oraz koordynator Szkolnego Koła Wolontariatu Bogusława Wiśniewska. Nagrody otrzymali też uczniowie wyróżniający się w sporcie. Dyplomy trafiły również do nauczycieli za udział w konkursie "MasterChef Czerwoniaka”.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze