W powołanej kadrze Podlaskiego Związku Piłki Nożnej znalazło się kilkunastu wyróżniających się piłkarzy z regionalnych klubów. Pomocnik zambrowskiej Olimpii Michał Steć oraz napastnik Przemysław Jastrzębski wybiegną na boisko przeciwko mistrzom Polski pod wodzą trenerów Michała Hryszki i Artura Woronieckiego.
Dwaj zawodnicy Olimpii Zambrów, Przemysław Jastrzębski i Michał Steć, zostali powołani do Reprezentacji Województwa Podlaskiego. W najbliższą sobotę, 27 czerwca 2026 roku, zambrowscy piłkarze wezmą udział w wyjątkowym meczu towarzyskim, w którym zmierzą się z ekstraklasową Jagiellonią Białystok.
Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 na stadionie w Narewce. Spotkanie to będzie najważniejszym punktem "Pikniku z Jagą w Narewce", który wystartuje już o godzinie 13:00. Organizatorzy przygotowali dla kibiców i rodzin dodatkowe atrakcje, takie jak spływ kajakowy, rajd rowerowy, zawody sportowe oraz animacje dla najmłodszych.
W powołanej kadrze Podlaskiego Związku Piłki Nożnej znalazło się kilkunastu wyróżniających się piłkarzy z regionalnych klubów. Pomocnik zambrowskiej Olimpii Michał Steć oraz napastnik Przemysław Jastrzębski wybiegną na boisko przeciwko mistrzom Polski pod wodzą trenerów Michała Hryszki i Artura Woronieckiego.
Warto dodać, że kapitan Olimpii Zambrów Przemysław Jastrzębski zgodnie z wynikami głosowania kibiców i sympatyków ZKS zdobył tytuł Zawodnika Sezonu. Był bardzo skutecznym napastnikiem - zdobył 52 bramki i znacząco przyczyniał się do sukcesów. Gratulujemy!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze