Reklama

Zawodnicy Olimpii Zambrów zostali powołani do Reprezentacji Województwa Podlaskiego

W powołanej kadrze Podlaskiego Związku Piłki Nożnej znalazło się kilkunastu wyróżniających się piłkarzy z regionalnych klubów. Pomocnik zambrowskiej Olimpii Michał Steć oraz napastnik Przemysław Jastrzębski wybiegną na boisko przeciwko mistrzom Polski pod wodzą trenerów Michała Hryszki i Artura Woronieckiego.

Dwaj zawodnicy Olimpii Zambrów, Przemysław Jastrzębski i Michał Steć, zostali powołani do Reprezentacji Województwa Podlaskiego. W najbliższą sobotę, 27 czerwca 2026 roku, zambrowscy piłkarze wezmą udział w wyjątkowym meczu towarzyskim, w którym zmierzą się z ekstraklasową Jagiellonią Białystok.

Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 na stadionie w Narewce. Spotkanie to będzie najważniejszym punktem "Pikniku z Jagą w Narewce", który wystartuje już o godzinie 13:00. Organizatorzy przygotowali dla kibiców i rodzin dodatkowe atrakcje, takie jak spływ kajakowy, rajd rowerowy, zawody sportowe oraz animacje dla najmłodszych.

Reklama

W powołanej kadrze Podlaskiego Związku Piłki Nożnej znalazło się kilkunastu wyróżniających się piłkarzy z regionalnych klubów. Pomocnik zambrowskiej Olimpii Michał Steć oraz napastnik Przemysław Jastrzębski wybiegną na boisko przeciwko mistrzom Polski pod wodzą trenerów Michała Hryszki i Artura Woronieckiego.

Warto dodać, że kapitan Olimpii Zambrów Przemysław Jastrzębski zgodnie z wynikami głosowania kibiców i sympatyków ZKS zdobył tytuł Zawodnika Sezonu. Był bardzo skutecznym napastnikiem - zdobył 52 bramki i znacząco przyczyniał się do sukcesów. Gratulujemy!

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Olimpia Zambrów / Podlaski Związek Piłki Nożnej
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Zambrow.org




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości