:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -6°C pochmurno z przejaśnieniami

W Kołakach Kościelnych pożegnano ks. kan. Zbigniewa Choromańskiego [foto]

Po dwunastu latach ksiądz kanonik Zbigniew Choromański opuścił parafię pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Kołakach Kościelnych. Biskup łomżyński Janusz Stepnowski mianował ks. Choromańskiego proboszczem parafii Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. Dziś w Kołakach Kościelnych odprawiono mszę świętą za mieszkańców gm. Kołaki oraz ks. Choromańskiego.

 

Oficjalne pożegnanie księdza kanonika Zbigniewa Choromańskiego w parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Kołakach Kościelnych odbyło się dziś, 24 czerwca. Uroczysta msza święta koncelebrowana była przez dotychczasowego księdza proboszcza Zbigniewa Choromańskiego, wikariusza parafii w Kołakach Kościelnych Piotra Ćwikłę, pochodzącego z tej parafii księdza Jacka Kotowskiego oraz księdza Roberta Czeladkę z parafii Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie.

Na nabożeństwo licznie przybyli parafianie, reprezentanci Urzędu Gminy w Kołakach Kościelnych, liczne ugrupowania kościelne, duchowni oraz schola. Po mszy złożono podziękowania oraz upominki na ręce księdza kanonika Zbigniewa Choromańskiego. 

Przypomnijmy, że ks. Choromański objął stanowisko dziekana zambrowskiego i proboszcza parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie, o czym informowaliśmy w artykule: Ks. kan. Zbigniew Choromański nowym dziekanem i proboszczem parafii pw. Trójcy Przenajświętszej.

 

 


W Kołakach Kościelnych pożegnano ks. kan. Zbigniewa Choromańskiego [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org