:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C rozproszone chmury

Starszy mężczyzna odnaleziony

Zambrowscy policjanci, wspólnie ze strażakami, poszukiwali 96-latka, który z samego rana niespodziewanie wyszedł z domu w jednej z miejscowości na terenie gminy Kołaki Kościelne. Mężczyzna został odnaleziony i po zbadaniu przez lekarza został przekazany pod opiekę najbliższym.

 

Dziś, po godzinie 7:00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu 96-letniego mężczyzny. Staruszek miał wyjść z domu we wczesnych godzinach rannych i oddalić się w nieznanym kierunku. Nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

 

Z uwagi na wiek mężczyzny i okoliczności zaginięcia policjanci postanowili natychmiast działać podejrzewając, że zdrowie i życie mężczyzny może być zagrożone. W działaniach poszukiwawczych wzięło udział łącznie 10 policjantów, w tym przewodnik psa służbowego, który przybył z Białegostoku. Do akcji włączyli się również strażacy.

 

Już po trzech godzinach działań zaginiony 96-latek był bezpieczny. Zambrowscy policjanci ruchu drogowego, patrolując teren gminy wspólnie ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej, zauważyli na polu z kukurydzą leżącego mężczyznę, któremu natychmiast udzieli pierwszej pomocy do czasu przyjazdu ratowników z Państwowej Straży Pożarnej. Wezwano także karetkę pogotowia.

 

Po przeprowadzonym badaniu 96-latek został przekazany pod opiekę rodzinie.

Starszy mężczyzna odnaleziony komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-06 19:57:39

    W ramach wyjasnienia, to strazacy ze Szczodruch znalezli tego pana, a wszystkich strazakow bylo ok.25 z gminy Kolaki.

  • gośćVIP - niezalogowany 2018-07-07 17:03:23

    Gryzipiórki zawsze będą koloryzować i kłamać... A jeszcze jak można się wybic z takiej wioski jak Zambrów to już w ogole...

  • Gość - niezalogowany 2018-07-08 19:21:31

    Myślałam że takie manipulacje to tylko w TVN

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org