:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C słabe opady deszczu

Próba włamania do remizy OSP w Starym Laskowcu [foto]

policja, Próba włamania remizy Starym Laskowcu [foto] - zdjęcie, fotografia

W nocy z 10 na 11 marca prawdopodobnie doszło do próby włamania do garażu Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Laskowcu.

W nocy z 10 na 11 marca ktoś prawdopodobnie próbował włamać się do remizy OSP w Starym Laskowcu. Świadczą o tym ślady, pozostawione na dwóch bramach garażowych. W miejscu łączenia skrzydeł drzwi widać bowiem rysy i wgniecenia, prawdopodobnie pozostawione po użyciu przedmiotu typu łom.

O sprawie poinformował nas Komendant Gminny OSP w Zambrowie Krzysztof Koliński, który jako pierwszy zauważył ślady po przypuszczalnej próbie włamania. Jak relacjonuje, jego uwagę przykuły odgięte drzwi jednego z boksów garażowych. Na szczęście włamywaczom nie udało się dostać do środka remizy.

O zaistniałej sytuacji powiadomiona została zambrowska policja. Przybyli na miejsce funkcjonariusze sklasyfikowali zdarzenia jako uszkodzenie mienia.

Warto dodać, że w ostatnim czasie jednostki OSP z całej Polski borykają się z problemem, jakim jest plaga kradzieży. Dlatego OSP w Starym Laskowcu ostrzega inne jednostki z terenu powiatu zambrowskiego, aby zwróciły uwagę na zabezpieczenie remiz przed złodziejami.

Polecamy:
:: Policja szuka świadków wypadku
:: Mieszkańcy Zambrowa zatrzymani z amfetaminą
:: Pijany kierowca uciekał policjantom
:: Młodzi ratownicy współpracują z policją przy działaniach „BEZ domu, ale NIE bez POMOCY”
:: Znamy wyrok ws. porwania i gwałtu w Jabłonce Kościelnej
:: Kolizja w Rutkach-Kossakach [foto]
:: Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę
:: Kronika kryminalna z dnia 1 marca 2018 r.
:: Zaginął 55-letni mieszkaniec Zambrowa [aktualizacja]
:: Atak hakerów na konta bankowe? Nowa metoda oszustów „na policjanta”

Próba włamania do remizy OSP w Starym Laskowcu [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się