Mężczyzna wczoraj ok. 19:00 wyszedł z domu i od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.
Policjanci z Komisariatu Policji II w Białymstoku proszą o pomoc w odnalezieniu 21-letniego Emila Kiszyckiego, który wczoraj ok. 19:00 wyszedł z domu i od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.
Rysopis:
Ubrany był w białą koszulkę, beżowe długie spodnie i czarne buty.
Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt pod numer alarmowy 112 lub z najbliższą jednostką Policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze