:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

Parkuj z głową i nie daj się złapać

Dziś kolejna odsłona z serii „Parkuj z głową”. Cały czas uwrażliwiamy kierowców na problem prawidłowego parkowania. Na zdjęciach dołączonych do artykułu pokazujemy zambrowskich egoistów parkingowych.

Już dwunasty rok walczymy z kierowcami nie potrafiącymi zaparkować swoich aut, a szczególnie tymi, którzy pozostawiając pojazd na parkingu nie zwracają uwagi na linie parkingowe. Przypomnijmy, że zgodnie z założeniami naszej akcji, chcemy uświadomić kierowcom, jak ważne jest parkowanie w wyznaczonych miejscach na parkingach. Stawiając samochód na liniach rozgraniczających miejsca parkingowe zajmujemy miejsca innym.

Często przez jeden źle postawiony pojazd na pierwszym miejscu parkingowym, kolejni stawiają również samochody jak chcą. Warto jednak podkreślić, że winę w tej sytuacji ponosi zarówno pierwsza osoba, która źle zaparkowała, jak i wszyscy kolejni. Przepisy nie warunkują tego. Liczy się każdy przypadek indywidualnie.

To ważny problem, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy samochodów z roku na rok jest coraz więcej, a dróg i miejsc parkingowych przybywa niewiele.

W galerii zdjęć – odosobnione przykłady źle zaparkowanych samochodów.

Jeśli zauważyłeś jednak, że twój sąsiad nadal źle parkuje lub inne auto pozostawione jest tak, że kolejni nie mogą zaparkować, zrób zdjęcie i wyślij na adres: [email protected], w temacie wpisując „Parkowanie z głową”. W treści podaj miejsce, datę i godzinę zrobienia zdjęcia. Wybrane zdjęcia opublikujemy na Zambrowskim Portalu w kolejnym artykule z tego cyklu, aby zawstydzić tych nielicznych opornych.


Parkuj z głową i nie daj się złapać komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-05-09 06:32:24

  Widze ze portal nie ma innych zajec tylko zajmowaniem sie głupotami. Pewnie wam sie nudzi ogarnijcie sie!!!

 • gość 2018-05-09 07:32:20

  Wystarczy ,że jedna osoba źle ustanie i ktoś inny z braku miejsca stanie również nie w pasie. Potem ta osoba pierwsza odjeżdża i okazuje się ,że to Tobie zrobiono zdjęcie jako źle parkującemu.

 • gość 2018-05-09 08:11:10

  "Gość - niezalogowany 2018-05-09 06:32:24 Widze ze portal nie ma innych zajec tylko zajmowaniem sie głupotami. Pewnie wam sie nudzi ogarnijcie sie!" Przez 12 lat się zajmują a Ty dopiero teraz zauważyłeś, prawidłowo niech pokazują te królewny i królewiczów co myślą wyłącznie o sobie. " gość 2018-05-09 07:32:20 Wystarczy ,że jedna osoba źle ustanie i ktoś inny z braku miejsca stanie również nie w pasie. Potem ta osoba pierwsza odjeżdża i okazuje się ,że to Tobie zrobiono zdjęcie jako źle parkującemu.' To następna osoba niech zaparkuje prawidłowo i nie będzie problemu.

 • gość 2018-05-09 10:10:52

  ,, To następna osoba niech zaparkuje prawidłowo i nie będzie problemu. ,, Często nie ma się wyboru,trzeba zaparkować źle żeby w ogóle gdzieś ustać.

 • Gość - niezalogowany 2018-05-09 12:57:43

  Zapraszamy na Ogrodową skrzyzowanie ze Stokrotki. Tam jakie orły parkują. Wyjechać nie można bo brak widoczności. Czekać tylko jak ktoś się przejedzie. Wtedy ktoś się obudzi. Parkujacych informuję że za każdym razem, gdy ktoś nie zachowa odległości 150m od skrzyżowania, będzie wzywania policja

 • PowerLL 2018-05-09 15:42:42

  Bardzo dobrze ze portal pokazuje takie zachowanie, parkowanie na "kopercie" lub zajmowanie 2 miejsc parkując "równolegle" to mega chamskie, jeżeli ktoś nie potrafi zaparkować prawidłowo (czyli wykonać podstawowy element na kursie jazdy i egzaminie) to niech włoży prawko do szuflady i przesiądzie się na rower lub niech jeździ z kimś. Do puki będzie przyzwolenie społeczne na takie zachowanie tak będzie się działo. A tak nikt nie chce!

 • gość 2018-05-10 14:01:16

  "Często nie ma się wyboru,trzeba zaparkować źle żeby w ogóle gdzieś ustać." Zawsze jest jakiś wybór, można stanąć trochę dalej i kawałek się przejść. No ale komu się chce chodzić jak można stanąć zaraz przy wejściu, nawet robiąc to źle.

 • Gość - niezalogowany 2018-05-10 19:50:55

  Pod sklepami to norma krzywo parkowac, ale gosc z busa widac ze przytarl zderzak..

 • Gość - niezalogowany 2018-05-12 00:33:19

  A jakim prawem ktoś może zrobić mi lub mojej własności zdjęcie bez mojej zgody, i używać tego do celów komercyjnych, itp. ?

 • AngeloArtStudio 2018-08-24 20:26:22

  Twoją własność należy odcholować i obciążyć cię wszystkimi kosztami + mandacik, to tylko dowodzik twojej głupoty.

Dodajesz jako: Zaloguj się