Zambrowscy policjanci zatrzymali wczoraj 34-letniego mieszkańca miasta, który na widok mundurowych próbował pozbyć się woreczka z amfetaminą. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Do zdarzenia doszło w środę w centrum Zambrowa. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie podczas pełnienia służby patrolowej zwrócili uwagę na mężczyznę, którego zachowanie wydało się podejrzane.
34-latek, gdy tylko zauważył zbliżający się patrol, zareagował bardzo gwałtownie. Mieszkaniec Zambrowa podszedł do pobliskiego śmietnika i wrzucił do niego niewielki przedmiot. Reakcja ta nie umknęło uwadze mundurowych, którzy natychmiast przystąpili do interwencji.
Po sprawdzeniu zawartości kosza policjanci odnaleźli woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Funkcjonariusze zabezpieczyli substancję i poddali ją wstępnym badaniom. Narkotester wykazał, że znaleziona substancja to amfetamina.
Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za posiadanie narkotyków mniejszej wagi grozi kara do roku pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Hehee policjanci to mają nosa ostatnio albo dobrego informatora
ten ich informator to rodzyn, najwiekszy zambrowski cvvel i konfident
Ja pierdziele..miasto ćpunów
Ćpuny do wora
Hehee policjanci to mają nosa ostatnio albo dobrego informatora
ten ich informator to rodzyn, najwiekszy zambrowski cvvel i konfident
Ja pierdziele..miasto ćpunów