:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Mieszkańcy Zambrowa bawili się z Szansą [foto]

Piękna pogoda oraz letnia aura towarzyszyły dzisiejszym koncertom w ramach „Letniego muzykowania” z Szansą. Dla zambrowskiej publiczności zagrała m.in. Kapela Ludowa „Laskowianki”, Gosia i Romek, a także zespół „Vinyl”.

 

Skwer przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Zambrowie dziś, 5 sierpnia od godziny 18 był pełen ludzi. A to za sprawą „Letniego muzykowania”. Była to już trzecia impreza zorganizowana w tegoroczne wakacje w Zambrowie przez Stowarzyszenie „Szansa”, fundację „Szansa dla Ciebie” oraz Studio Muzyki i Piosenki „PLUS 48”.

 

Dzisiejszy koncert zaczął się o godzinie 18:00 występem Kapeli Ludowej „Laskowianki”, która w strojach ludowych Podlasia zagrała folklorystyczne piosenki. Następnie na scenę przy SP3 wszedł zespół Gosi i Romka. Duet zaprezentował znane wszystkim przeboje polskie i zagraniczne. Przed zambrowską publicznością wystąpiła również grupa „Vinyl”. Za prowadzenie oraz opracowanie muzyczne odpowiadał Andrzej Bukowski.

 

- „Przyszłam tutaj z mężem i dziećmi. Jest ładna pogoda, szkoda byłoby przesiedzieć ten wieczór w domu. Bardzo podoba nam się pomysł z koncertami na świeżym powietrzu. Można spotkać się ze znajomymi, porozmawiać i pośmiać.” - powiedziała nam pani Elżbieta, uczestniczka dzisiejszej zabawy.

 

Koncerty spotkały się z przychylnością mieszkańców. Każdy utwór nagradzany był gromkimi brawami. Niektórych muzyka porwała do tańca.


Mieszkańcy Zambrowa bawili się z Szansą [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się