:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -6°C pochmurno z przejaśnieniami

Letnie muzykowanie na świeżym powietrzu [foto]

Integracyjny Zespół Folklorystyczny „Szansa”, Kapela Ludowa „Szansa”, Sylwia Paszkiewicz Garczarek oraz zespół Winyl wystąpili dzisiaj podczas wakacyjnego muzykowania ze Stowarzyszeniem Szansa w Zambrowie.

 

Na „Letnie muzykowanie” na skwerze przed Szkołą Podstawową nr 3 w Zambrowie zaprosiły dzisiaj, 8 lipca Stowarzyszenie Szansa w Zambrowie, fundacja Szansa Dla Ciebie oraz Studio Muzyki i Piosenki „Plus 48”.

 

Mieszkańcy mogli usłyszeć nie tylko muzykę ludową, ale również znane wszystkim ze stacji radiowych utwory. Przed zambrowska publicznością wystąpili: Kapela Ludowa „Szansa”, Integracyjny Zespół Folklorystyczny „Szansa” w Zambrowie, solistka Sylwia Paszkiewicz Garczarek oraz zespół „Winyl”.

 

Koncerty na świeżym powietrzu są doskonałą rozrywką na wakacyjny czas. Na skwerze przy „Trójce” bawiło się wiele osób, którzy ten wieczór postanowili spędzić z bliskimi, rodzinami czy znajomymi. Była to również świetna okazja do spotkania się i porozmawiania z sąsiadami. Niektórych muzyka poniosła do tańca.


Letnie muzykowanie na świeżym powietrzu [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org