:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 8°C
powietrze Dobre
interwencje, Kuria łomżyńska zabrała głos księdza Adama - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 11/12/2018 20:07

Łomżyńska Kuria Diecezjalna zajęła stanowisko w sprawie byłego proboszcza parafii Grądy-Woniecko. Po ostatnich doniesieniach medialnych duchowny otrzymał zakaz pełnienia wszystkich funkcji kapłańskich oraz zakaz noszenia stroju duchownego.

 

O sprawie Adama S., byłego proboszcza parafii Grądy-Woniecko, któremu 21 listopada postawiono zarzuty doprowadzania małoletniego Tomasza R. do poddania się innym czynnościom seksualnym oraz prezentowanie mu wykonanie innej czynności seksualnej, robi się głośno w całej Polsce. Do czynów miało dochodzić, gdy chłopak nie miał jeszcze ukończonych 15 lat. Ponadto duchownego oskarżono o doprowadzenie małoletniego do poddania się innym czynnościom seksualnym, za które udzielono korzyści majątkowej oraz rozpijania małoletniego.

 

Po ostatnich doniesieniach o tym, że ksiądz Adam S. przebywa w Ośrodku „Przystanek w Drodze” Caritas Diecezji Łomżyńskiej w Czerwonym Borze, gdzie w kaplicy odprawia msze, spowiada i ma kontakt z dziećmi, stanowisko swoje przedstawiła Kuria łomżyńska.

 

Dzisiaj tuż po godzinie 18:00 rzecznik prasowy kurii ks. Jan Krupka wydał oświadczenie w sprawie byłego proboszcza w Grądach-Woniecku, z którego m.in. wynika, że „jednak w aktualnej sytuacji ks. Adam S. otrzymał zakaz pełnienia wszystkich funkcji kapłańskich oraz zakaz noszenia stroju duchownego, pozostając w ośrodku w Czerwonym Borze”.

 

Poniżej prezentujemy cały tekst oświadczenia:

 

„Oświadczenie Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej


W odniesieniu do informacji na temat ks. Adama S., kapłana diecezji łomżyńskiej, które pojawiły się w ostatnich dniach w mediach, Kuria Diecezjalna w Łomży pragnie poinformować:

1. Od chwili zgłoszenia sprawy dotyczącej ks. Adama S. realizowane są procedury przewidziane we właściwych dokumentach Kościoła. Także wymiar sprawiedliwości (prokuratura) prowadzi czynności – o czym wiadomo z powszechnie dostępnych informacji. Nie ma więc mowy o tym, że ktoś miałby coś „ukrywać”.

2. Biskup Łomżyński natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia dotyczącego ks. Adama S. podjął decyzje dotyczące ograniczenia jego posługi kapłańskiej. Odwołany został z funkcji proboszcza i nie został mu powierzony żaden inny urząd czy funkcja o charakterze duszpasterskim. Zostało mu wskazane miejsce pobytu w ośrodku w Czerwonym Borze, gdzie ze wszystkich funkcji kapłańskich mógł jedynie prywatnie odprawiać Mszę św. w kaplicy znajdującej się na terenie tego ośrodka.

3. Jednak w aktualnej sytuacji ks. Adam S. otrzymał zakaz pełnienia wszystkich funkcji kapłańskich oraz zakaz noszenia stroju duchownego, pozostając w ośrodku w Czerwonym Borze.

4. Biskupowi Łomżyńskiemu zależy na tym, aby sprawa została we właściwy sposób wyjaśniona i osądzona.


Łomża, 11 grudnia 2018 r.

                                                                                                Ks. Jan Krupka

                                                                                                Rzecznik Prasowy Kurii”

Reklama

Kuria łomżyńska zabrała głos ws. księdza Adama S. komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 01:04:15

  I z czego on teraz będzie żył? Są zasiłki dla bezrobotnych księży?

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 06:33:04

  Od kiedy to biskup musi działać pod dyktando tvn. Zachow.ajcie trochę realnego myśleniao zmiota nas jak pył.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 06:35:13

  Adam Adamowi pomoże heh

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 06:36:32

  Toć to jego "brat"..

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 06:45:44

  Wstyd mi za tego kapelana, to były ksiądz zambrowskiej parafii. Ale już za późno.. W Świat poszło co poszło.. Cała prawda o tym co się dzieje w kościele.. Jak on jest księdzem to ja jestem święty..

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 06:50:31

  Zanim biskup ruszył to ten zdążył paru poświęcić.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 07:02:49

  Poszła w świat ta patologia.ten przypominający z zachowania lump ,któremu wydaje się że jest księdzem, a z gadki to cwaniak spod gminnego sklepu przebił wszystko. Widać więźniowie zrobili mu kuku.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 08:18:42

  Jakie kuku? A on z nimi 24 godziny na dobę przebywa?
  To co zostało pokazane to promil tego co się w kościele dzieje. Czas otworzyć oczy!

 • gość 2018-12-12 08:18:49

  Kuria niech niech słucha papieża Franciszka i wyjdzie z pałaców do ludzi, bo to nie pieniadz jest bogiem, to ułuda, a to co sie dzieje , to prowadzi do ATEIZACJI SPOŁECZEŃSTWA!!!! A ktoś za to odpowie!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 08:36:29

  Ja myślałem że to fake,ale jest faktycznie kapelan ,niewiem z jakiej wytrzeźwialki go wyciągnęli. Przecież jest to pogarda dla stanu kościoła katolickiego takiego żulika mieć w swoich szeregach. Albo wszystko co mądrzejsze wyjechało z tego zadupia i biorą co jest aby stan się zgadzał.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 09:10:01

  Wszyscy księża siebie warci, albo piją albo się spotykają z dziewczynami. Normalka. A w kościele udaja świętych. Batmany

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 09:16:44

  Upadnie ten kościół, bez gospodarza tak jest.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 09:55:44

  Mają rozmach z kurii syny.

 • gość 2018-12-12 10:18:28

  Trochę z innej bajki ale powinno się przybrać do tyłków nie tylko księży ale i lekarzy tu jest gorszy problem

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 10:27:17

  Teraz ma być duszpasterzem w Bączy tam ma być przeniesiony.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 11:21:25

  A dlaczego taka nagonka na cały kościół, toż nikt nikogo nie zmusza do chodzenia do kościoła,chcesz chodzisz i uczestniczysz w życiu społeczności katolickiej, jeśli nie odpowiada to nie,drzwi otwarte. Jak była bieda to i molestowania nie było i takich gadek nie było.Polepszylo się ludziom to i o Bogu się zapomina, wygodniej nie chodzić do kościoła, lepiej poleżeć w wyrze, pooglądać głupoty w telewizji i potem odpowiedzialność przerzucić na księży innych duchownych, zakonnice itp.Nie bronię księży bo zło trzeba tępic w zarodku. Od razu A nie po latach. Dziś ludzie o wszystkim już mówią głośno, więc jeśli doznajesz czegoś złego miej odwagę głośno mówić od razu, a nie za sto lat.

 • Robert Masłowiecki 2018-12-12 11:36:17

  Witam tych wszystkich kogo interesuje ostatnie wydarzenie dotyczące ks.Proboszcza z miejscowości Grądy W.
  Dla przypomnienia dodam że jest to sprawa rozwojowa dot.rzekomego molestowania TOMASZA R.
  Z każdym dniem widzę czarno na białym jak media czosnkowe głównie w osobie dziennikarza S.oraz kilku innych osób tj.PATRYK J.zam w Białymstoku,naganiają temat nadużyć kleru i tym podobnie.Owszem nie neguję czarnej strony tej formacji bo dla mnie to są zwyczajni biznesmeni w sutannach,którzy na ciemnocie społeczeństwa nadal "w imię Boga"manipulują ludźmi i tworzą nacisk na elity rządzących,jednakże monitorując tę konkretną sprawę krew mi się gotuje jak można zniszczyć człowieka za coś co mu się przypisuje już na etapie dochodzenia Prokuratury Okręgowej w Łomży.

  PROSZĘ O OBEJRZENIE MATERIAŁU NA STR:

  1) https://oko.press/ksiadz-adam-s-odprawia-msze-mimo-zakazu/
  2) oświadczenie Tomasza-ofiary Ks.Adama S

  Po przeczytaniu w dniu dzisiejszym oświadczenia Kurii Łomżyńskiej doszedłem do wniosku że ten ktoś kto nosi miano biskupa podobnie jak w/w osoby już skazały Ks.Adama.
  DLA PRZYPOMNIENIA DODAM ŻE NA TERENIE RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ W MYŚL KONSTYTUCJI I PRAWA KARNEGO ISTNIEJE INSTYTUCJA DOMNIEMANIA NIEWINNOŚCI A KAŻDY KTO PUBLICZNIE WYDAJE OSĄD ( NIE MYLMY POJĘCIA Z OPINIĄ ) NIE NARAŻA SIĘ NA ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNĄ ALE PODLEGA KODEKSOWI KARNEMU Z KILKU BARDZO POWAŻNYCH ARTYKUŁÓW TJ.MIN.POMAWIANIE,NAWOŁYWANIE DO NIENAWIŚCI,TWORZENIE FAŁSZYWYCH DOWODÓW I TYM PODOBNIE.

  Ze swej strony jako osoba postronna zapewniam że jestem oburzony takimi sytuacjami gdzie biskup pod wpływem telewizji podejmuje tak drastyczne kroki nie czekając na finał sprawy.Biskup chyba jest nie douczonym funkcjonariuszem swego stanowiska skoro zapomina że prawo kanoniczne nie zezwoli jemu na późniejsze cofnięcie wszystkich sankcji wobec Ks.Adama S.
  Śmiem snuć podejrzenia że może sam ma wiele tajemnic za kołnierzem i dlatego odpycha temat jak najdalej od kurii aby i do niego się nie dobrano.
  Mam ogromną nadzieję że przynajmniej Prokuratura Łomżyńska nie podda się presji telewizji T...N i do końca rzetelnie wprowadzi całą sprawę na tor aktu oskarżenia bądź wniosku o umorzenie sprawy i ....TO NIE ZAWISŁY SĄD ODPOWIE GDZIE LEŻY PRAWDA.
  Dodam jeszcze iż każdy obywatel ma pełne prawo,po zapoznaniu się z materiałami publikowanymi na łamach prasy i internetu na temat Tomasza R.i Ks.Adama S.,zgodnie z klauzulą swego sumienia i przekonania podjąć stanowisko społecznej obrony którejś ze stron.Moje przekonanie jest takie że doszło do czynności sexualnej,co zresztą potwierdził sam Adam S.przed kamerą nagrania stacji TTV,jednakże wnioskuję z materiału telewizyjnego iż "ofiara molestowania"według Ks.była pełnoletnia.Dlaczego Tomasz tak zawzięcie atakuje i szuka rozgłosu?
  Odpowiem Państwu.Tomasz R.ma wiernego przyjaciela aferzystę Patryka J.z Białegostoku,który uczestniczył w kilku dziwnych sytuacjach prowokacyjnych.Ten właśnie osobnik współpracuje z telewizją T...N,nakręca przy udziale dziennikarzy i nie tylko (obejrzyjcie materiał-niemoralna propozycja Misiewicza z MON-u,głośna zabawa z dyskoteki w Białymstoku/i kto z nim rozmawia)materiały skandaliczne szukając sztucznego rozgłosu.Kolejna formacja to fundacja "Nie Lękajcie Się" ale największą zgrozą jest dziennikarz S. ,który w ostatnim czasie naruszył prywatność Ks.Adama w miejscu odosobnienia ( materiał filmowy załączony w "oko.press/ksiądz....").Pan dziennikarz chyba zapomina do czego upoważnia jego legitymacja dziennikarska i dąży do bunty społeczeństwa a co gorsza mam przeświadczenie że pragnie samosądu z rąk ludzi a sam pozostanie czysty i nie tknięty.Apel do pana ( i pisze to wszystko z małych liter bo w mych oczach jest pan malutki i bezsilny jak ....) panie s.nie jesteś żadnym śledczym że wchodzisz z buciorami w cudze życie.Chcesz sławy i rozgłosu?,zajmij się pomocą dla tych którzy proszą o kromkę chleba i kroplę wody.Bo tutaj jest problem że nie patrzycie na ludzi trzeciego świata.
  A do biskupa powiem tak:....kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem.
  A ty rzuciłeś bo boisz się o stołek i pozycję w świecie.Tylko kim jesteś osądzając drugiego.Bliźnim?Stać Cię na pokorę i słowo przepraszam?
  Myślę że przez gardło Ci to nie przejdzie a to Twój rzecznik będzie wylewał pociny by przekazać informację wiernym.

  APELUJĘ DO WSZYSTKICH,NIE BĄDŹCIE TYLKO SĘDZIAMI I OSKARŻYCIELAMI ALE TEŻ OBROŃCAMI.ZRÓBCIE CO W WASZEJ MOCY BY NIE DOPROWADZONO DO SAMOSĄDU.NIECHAJ SPRAWA OWSZEM UJRZY ŚWIATŁO DZIENNE ALE NIECH OSĄDZĄ JĄ CI CO MAJĄ DO TEGO KOMPETENCJE A NIE BANDA PROWOKATORÓW.
  ZWRACAM SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ ŻE W WIELU ROZMOWACH ORAZ PUBLIKACJACH MEDIALNYCH KS.ADAM JEST NAZYWANY PEDOFILEM PRZED ZAMKNIĘCIEM WYROKU SĄDOWEGO

  Dla odwagi dodam że osobiście kieruję wnioski do Prokuratury Okręgowej w Łomży o wszczęcie spraw przeciwko stacji telewizyjnej ( redaktorowi S.),przeciwko Patrykowi J.z Białebostoku i samej ofierze,jak on się nazywa nie pamiętając że sam chodził na plebannię ,nagabywanie do buntu i osądu,terror psychiczny i cały szereg innych przesłanek.

  Pozdrawiam-Robert

 • gość 2018-12-12 12:20:35

  Wcześniejszy wpis jest w miarę obiektywny. Nie podoba mi się jednak określenie wiary, jako ciemnoty , gdyż obraża moje uczucia religijne. To że ktoś jest niewierzący lub niepraktykujący nie oznacza że może obrażać wiarę oraz osób które wierzą

 • gość 2018-12-12 13:07:00

  Ble,ble,ble,winni,obroncy ,sprawiedliwi.Fakt ,faktem.Wnioski mozna kierować,bronic,ale zapamiętajcie do konca życia... NIE MA DYMU BEZ OGNIA...'' Sądy prokuratura ? mamy paragraf dopasujemy winnego. Sprawiedliwość po śmierci.Możesz wierzyć i nie wierzyć.Jak kogoś obrażasz to ok ,ale jak Ciebie to dotyczy to już żle. Za komuny chyba takiego problemu nie było,bo w ogóle niewiele było.

 • do R.Masłowsk - niezalogowany 2018-12-12 13:19:15

  Pisze Pan:
  "ale największą zgrozą jest dziennikarz S. ,który w ostatnim czasie naruszył prywatność Ks.Adama w miejscu odosobnienia".
  Kaplica w Czerwonym Borze jest publicznie dostępnym miejscem (przynajmniej do tej pory była, ), gdzie na mszę przychodzą okoliczni mieszkańcy z Czerwonego Boru i Wygody. Więc czy naruszył prywatność? Niech Pan dobrze sprawdzi.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 13:30:05

  Idę na L4 więc sprawa poczeka.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 14:09:09

  Na tej mszy mogli być przyjezdni którzy odwiedzali osadzonych lub turyści. Np. Pielgrzymka dzieci z przedszkola katolickiego z suche beskidzkiej. Alkomat wyjaśni to wszystko.

 • gość 2018-12-12 17:11:32

  ten dzenikarz to kawal [usunięte] on z newinego chlopaka zrobil gwalciciela i ten niewinie siedzi bo taka rodzina ze niema komu opstac ta wiec dzenikarz to [usunięte]

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 17:31:59

  A ja jako mieszkaniec Gradów Woniecko żądam aby Adam S. wyprowadzil sie na dobre z plebanii ktora byla meliną i nadaje sie do generalnego remontu i aby Kuria wreszcie przydzieliła nam na stałe księdza. Oczywistym jest ze po postawieniu zarzutow przez prokuraturę i przyznaniu sie ksiedza do winy przed kamwrami nie pozostanie on proboszczem w tej parafii bo go po prostu ludzie tu nie chcą a i on sam nie czułby sie komfortowo po tym co i w jakim stylu mowił przed kamerą. Niech wiec Kuria ruszy wreszcie mozgiem i cos z tym zrobi zanim wniosek w tej sprawie i skarga trafi do rąk papieża Franciszka. Chyba ze Kuria zamierza zlikwidowac parafię i dalej bedzie dojezdzal do nas ksiadz z Rutek tzw administrator, ktory nijak nie czuje sie gospodarzem tej parafii bo nikt mu takiej funkcji z Kurii nie przydzielił.
  I jeszcze zdanie do Pana Roberta... Tu nikt nikogi nie osądza. Ale bronic go nie bedziemy i mamy prawo wyrazić swoje oburzenie i potępiać tego rodzaju zachowania. Amen.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 20:42:32

  Plebanię trzeba sprzedać bo w kościele jest mieszkanie zrobione dla plebana. Niech tam siedzi .lub niech dojeżdża z miejsca zamieszkania,patrzeć na wierze kosciolową to zaraz zrobię zakaz wchodzenia do budynku bo 12 lat destrukcji robi robotę.normalne jest że ksiądz z rurek ma swoją parafię i niepotrzebna mu brac na głowę jeszcze więcej takich doświadczonych parafian.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 20:45:58

  Pod kościołem, pod domem skąd pochodzi Adam S, na wjeździe do kurii, i w czerwonym borze postawić pomnik Tomasza.R jakiś napis prosty czytelny i jakaś sentencja łacińską.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-12 22:35:29

  Polecam poszukać nagrania w internecie gdzie Sekielski pokazał jak chłopakowi dzis grożono. Kuria wysłała swoich ludzi, zeby chłopak wycofał zeznania... co za plebs

 • Gość - niezalogowany 2018-12-13 05:59:54

  Ofiara została objęta opieką. A że to inaczej ona interpretuje......

 • gość 2018-12-13 12:46:38

  https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Apel-Sekielskiego-na-Facebooku.-Ktos-zastraszal-bohatera-jego-filmu-o-pedofilii-w-kosciele?fbclid=IwAR2g3YlsmcnAwBfp5YVrCQwSN5_FAoSJVHBvEiouCKMSgcjeXvGK9B_9ORg

 • Gość - niezalogowany 2018-12-13 15:29:51

  W takiej sytuacji dość ciężkiej bo gdyby ofiara została uciszaona na amen to kto ją pochował.?

 • Gość - niezalogowany 2018-12-14 16:27:31

  Pomnik ofierze postawić? Człowieku o czym Ty piszesz. Jak powinna tak szczerze zachowywać się ta niby ofiarą po takich przeżyciach? Myślę że raczej nie w taki sposób jak Tomasz R się zachowuje-jazda przez osiedle z głośna muzyka i opuszczonym szybami a w środku gromada idiotow smiejacych się i kupa dymu z fajek. Żenada!!!!!! A jeśli ksiądz Adam jest winny to niech poniesie karę i tyle. Po cholerne to dalej rozglaszac. A i jeszcze jedno. Taki odważny Tomus że wysiada z auta gdy jest ciemno i wprost faceta pyta o co chodzi? Nie wydaje mi się to żeby to była prawda każdy normalny by się bał. A poza tym słychać że ktoś Mu tam podpowiada. TO JAKAŚ KOMEDIA!!!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-12-14 16:38:08

  Co ty piszesz!? Naprawdę!!???? Jechal autem z muzyką???!! Troć to siok. I jeszcze szyby opuszczone?! Nóż [usunięte] mać. Mam nadzieję że się nieprzeziebil. A tak poważnie. To pomniki porobić trzeba "strapiony chlopiec" i postawić tam gdzie powinny stać. [usunięte]. Potem pod domem ,przy kuri[usunięte] i czerwonym borze. A tym co jedli oplatki z jego ręki [usunięte] to współczuję.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-14 16:40:12

  Powinno się jakiś przepis wdrożyć jak powinna zachowywać się ofiara księdza.

 • gość 2018-12-14 17:50:48

  Kolejny niewinny ksiądz podstępnie zaatakowany przez zdegenerowane dziecko!!! Myślę, że powinniśmy zebrać pieniążki na mszę w intencji proboszcza.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-14 19:25:43

  [usunięte]

 • gość 2018-12-14 19:39:54

  Ktoś tu planuje karierę w Pisie kreując się na obrońcę niewinnego księżulka! Minimum członlowstwo w radzie spółki skarbu państwa się należy!

 • Gość - niezalogowany 2018-12-14 21:17:47

  Ten pleban miał się za pisiora. Puki co trzeba pomniki "strapiony chlopczyk" postawić tam gdzie ktoś wyżej napisał.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-15 07:27:21

  Rutkowski mógłby pomóc jeszcze prokuraturze tym księdzem Adama S uporać. Gra na nosie on prokuraturze ,wójtów i, mieszkańcom, parafianom, w dodatku są co mu pomagają.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-16 16:09:40

  Ale ktoś z tych "inteligentnych" mieszkańców wioski się wypowiedział :D Jeździł z głośną muzyką- no tak bo to ofierze nie wypada

 • Gość - niezalogowany 2018-12-16 21:08:29

  Te inteligenty w [usunięte] by weszli gdyby tylko dał im taką szansę. Inteligenty są przekonani że pleban padł ofiarą. Ja jak by który z zewnątrz powiedziałby im prawdę że to oni są ofiarami ,itp to odgryzli by noge nie patrząc na swoje popruniate kły.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-17 10:17:27

  Kolego/Koleżanko powyżej masz 100% racji!
  W tej wiosce panuje coś czego nie można nazwać słowami... Ludzie są [usunięte] , ale zawsze będę mówić, że nie... Tzw. Próba wyparcia prawdy :)

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu ROLNIK MIODUSZEWSKI przy ulicy Wiśniowej w Zambrowie. Mamy w ofercie maszyny rolnicze kilkunastu producentów, części do maszyn..


Działka rolna 7800m2 Nagoszewo

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka rolna o powierzchni 7800m2 położona w Nagoszewie. Użytki oznaczone jako łąki trwałe..


Działka rolna 1,98 ha Pstrągi

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: ziałki gruntu o łącznej powierzchni 1,987 ha położone w Pstrągach-Gniewotach , gmina Zambrów...


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Profesjonalna renowacja felg

Zajmuję się profesjonalną renowacją felg samochodowych i motocyklowych od ponad 10 lat. Kompleksowa usługa zawiera: *piaskowanie lub szkiełkowanie,..


Kanapa + 2 fotele

Sprzedam komfortową kanapę rozkładaną (z pojemnikiem na pościel) z dwoma wygodnymi fotelami w dobrym stanie. Cena do uzgodnienia. Po zakupieniu..


Audi A4 B8

Audi a4 b8 2009r. 2.0 TDI 143km. Wiecej informacji telefonicznie.500.852.652.


Firma zatrudni majstra,

Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga Sp. z o.o. zatrudni majstra, inżyniera budowy na powstającym budynku mieszkalnym w Zambrowie przy ul. Papieża..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


PRACA NA STAŁE

Zatrudnimy na stałe na stanowisku kasjerka/kelnerka w pizzerii Perfetto w Zambrowie. Po więcej informacji prosimy dzwonić pod nr. tel. 537 887 222..


Zaginął pies . Okolica

Zaginął pies . Okolica cmentarza parafii Św. Józefa. Dzieci bardzo tęsknią . Proszę o informację.


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Kupujemy samochody,my płacimy

kup aut za gotówkę,witamy w legalnej firmie która kupuje samochody w dobrych stanach w przedziale cenowym od 1000zł do 20000zł.Kupujemy także auta..


KOMINKI KOMPLEKSOWO

*Sprzedaż i montaż wkładów kominkowych *W ofercie także biokominki i kominki elektryczne-idealne rozwiązanie do mieszkań w bloku i pomieszczeń bez..


Węgiel kamienny orzech

Parametry: -wartość opałowa ok 23-25MJ/kg -granulacja 40-70 mm - zawartość popiołu ok.10% Pakowany w worki 25 kg*40 sztuk na palecie bezzwrotnej...


Franczyzobiorca sklepu Żabka.

Zacznij prowadzić własny biznes z Żabką! Współpraca oparta na naszym doświadczeniu i Twojej przedsiębiorczości. Nasza oferta franczyzowa..


OPERATOR MASZYN Greenvit

Firma Greenvit- producent ekstraktów roślinnych poszukuje kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN Miejsce pracy: Zambrów Rodzaj pracy: pełny..


Opel Vectra C

Sprzedam Opla Vectrę C 2.2 GTS 2002r ważne OC i BT, nie odpala. Więcej info pod nr tel 508554392 - nie odpowiadam na smsy


Zapewnię wsparcie w dyskretnej

Hej. Fajnie, że odwiedziłaś moje ogłoszenie. Mam parę pytań do Ciebie. Czy mimo męża, chłopaka, rodziny czujesz się samotna, niedoceniana, mało..


Regał

Sprzedam regał składający się z pięciu segmentów w dobrym stanie. Cena do uzgodnienia. Po zakupieniu mebli - odbiór własny. Proszę o kontakt tylko..


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Kierowca na dowozy Pizzy

Przyjmiemy dyspozycyjnego kierowcę do dowozu Pizzy. Praca w młodym zespole. Miła atmosfera. Więcej informacji pod nr telefonu 604 461 261. Lub w..


Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Parametry ekogroszku: - wartość opałowa 26 MJ/kg - zawartość popiołu do 5% - zawartość siarki ok 0,5% - uziarnienie 5-25 mm Pakowane w worki 25kg*40..


Rozbiórki, wyburzenia wzamian

Rozbiórki, wyburzenia wzamian za materiał betonowy tel. 694 131 501


Pomcnik kucharza sushi

Restauracja Ashi Sushi w Zambrowie poszukuje osoby na stanowisko - pomocnik kucharza sushi. Oferujemy atrakcyjne zarobki, ciekawą pracę w młodym i..


Na kat.B, B+E

M. 39 l Szukam pracy jako kierowca


Bramy Wjazdowe do 13 MB w 3

Dostępne w naszej ofercie bramy i furtki panelowe to połączenie solidnej konstrukcji, precyzji wykonania oraz nowoczesnego wzornictwa. Znakomicie..


Peugeot 208 1.4 HDI * Duża

Opis: Sprzedam Peugeot 208 1.4 HDI z 2015 roku. Auto zarejestrowane z aktualne OC i PT. Świeżo po wymianie oleju, filtrów oraz klocków hamulcowych...


Mieszkanie 55,60m2, 3-pokoje,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 55,60m2 położone na I piętrze w bloku przy Alei Wojska Polskiego w..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Automatyka do Bram Automat do

Automatyka do bram jest swoistym sercem całego systemu (można ją porównać do procesora w komputerze). To właśnie ona steruje całą instalacją i..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Zaginęły dwa psy

Zaginęły dwa psy w miejscowości Wola Zambrowska, ostatnio widziane 09.11 przy ulicy Myśliwskiej w Woli. Biały półroczny piesek i jego mama.


SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


NOWA CENA !!! Działka

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną ok 300 m2 - działka jest żyzna, równa, posiada podłączenie do wody. Działka zagospodarowana, uprawiana od 10..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Lokal usługowo handlowy

Lokal usługowo handlowy Powierzchnia 110m2.Możliwość podziału na dwa lokale po 55m2.Wszystkie media. Centralne ogrzewanie z ciepłowni..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"