Parafianie z kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie wzięli dzisiaj udział w wieczorze pieśni wielkanocnych. Przed publicznością zaprezentował się chór parafialny AIDG oraz schola grupy Odnowy w Duchu Świętym "Wieczernik".
Koncert pieśni wielkanocnych pt. “Zambrowskie ALLELUJA” odbył się dzisiaj, 3 maja w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie po mszy świętej o godz. 18:00. Przed zgromadzonymi wiernymi zaprezentował się chór parafialny AIDG oraz schola grupy Odnowy w Duchu Świętym "Wieczernik".
Myślą przewodnią dzisiejszego koncertu było radosne wychwalanie śpiewem Zmartwychwstania Pańskiego. Gmach kościoła wypełniły przepiękne melodie pieśni wielkanocnych. Jako pierwsza wystąpiła schola prezentując cztery utwory: “Alleluja Alleluja Amen Amen Alleluja”, “Alleluja Jezusowi chwała cześć”, “Wielbię Ciebie, ufam Tobie” oraz “Jezus zwyciężył”. Członkowie grupy angażowali zgromadzonych na koncercie parafian do wspólnego śpiewu i tańca ku czci Jezusa.
W kolejnej części koncertu przed publicznością wystąpił chór parafialny AIDG. W wykonaniu chórzystów parafianie wysłuchali poruszających pieśni religijnych o zmartwychwstaniu, między innymi: “Zmartwychwstał Pan i żyje dziś”, “Przychodzisz Panie”, “Psalm 148”, “Chrystus Pan zbawieniem jest” czy “Panu naszemu pieśni grajcie”.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
aj waj
aj waj