:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Galeria naszych milusińskich - MP1

Wzorem lat ubiegłych przez najbliższe dni na łamach Zambrowskiego Portalu prezentować będziemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Tym razem publikujemy zdjęcia wszystkich grup przedszkolnych z Miejskiego Przedszkola Nr 1 „Akademia Malucha” w Zambrowie.

 

W bieżącym roku szkolnym w Miejskim Przedszkolu Nr 1 Akademii Malucha zajęcia prowadzone są w 6 grupach. Łącznie placówka ta ma pod opieką 151 przedszkolaków.

 

Najmłodszą gromadką dzieci 3-letnich opiekuje się Justyna Przeździecka. Nieco starszymi maluszkami w wieku 3-4 latka zajmują się Elżbieta Jakubiak i Katarzyna Reczko. Do trzeciej grupy uczęszczają 4-latki, nad którymi czuwają Krystyna Kulesza i Krystyna Ferenc. Rok starszymi przedszkolakami w grupie czwartej opiekuje się Katarzyna Talarska.

 

Dwie grupy najstarszych dzieci uczęszczają do filii Miejskiego Przedszkola Nr 1. Pierwszą z nich jest grupa 5- i 6-latków, której wychowawczyniami są Małgorzata Wulczyńska i Magdalena Śledziewska. Do drugiej grupy uczęszczają 6-latki, a opiekę nad nimi sprawują Dorota Kapica i Małgorzata Kunikowska.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich grup z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Zambrowie.

 

W najbliższym czasie – kolejny artykuł z cyklu „Galeria naszych milusińskich”, w którym zaprezentujemy zdjęcia grupowe z kolejnej placówki przedszkolnej w Zambrowie.

 

Do tej pory opublikowaliśmy zdjęcia grupowe dzieci z:

Galeria naszych milusińskich - MP1 komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 20:54:42

    Ojej redaktorze nazwisko jednej z Pań przekreciłeś !!!

Dodajesz jako: Zaloguj się