:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -6°C pochmurno z przejaśnieniami

Festyn parafialny w „Duchu” [foto]

Gry, zabawy, konkursy dla dzieci, dmuchana zjeżdżalnia, pokaz sprzętu strażackiego, występ iluzjonisty i koncerty. Te i inne atrakcje czekały na parafian podczas pikniku przy kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie.

Festyn parafialny przy kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie odbył się wczoraj, 3 czerwca. Na uczestników czekało wiele atrakcji. Zarówno dzieci, jak i ich rodzice czy dziadkowie mogli wziąć udział w licznych grach, zabawach i konkursach.

Organizatorzy przygotowali konkurencje zręcznościowo-sportowe. Wśród nich znalazły się m.in.: rzuty do celu, strzelanie z łuku, skakanie na skakance, a także przeciąganie liny. Uczestnicy festynu mogli zajrzeć do wozu strażackiego udostępnionego przez OSP Zbrzeźnica oraz nauczyć się zasad pierwszej pomocy od członków Grupy Ratowniczej Nadzieja.Dzieci szczególnie cieszyło malowanie twarzy. 

Dobra zabawa odbywała się przy dźwiękach dobrej muzyki. Na scenie zaprezentowała się m.in. dziecięca schola parafialna Płomyki Ducha Świętego z ks. Grzegorzem Kierskim na czele oraz młodzież z zambrowskiego Ruchu Lednickiego, która tańcem zachęcała parafian do wspólnej zabawy. Duże zainteresowanie wzbudził również pokaz iluzjonisty. 

Warto dodać, że niedzielne wydarzenie było doskonałą okazją do przedstawienia wspólnot działających w parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Ich członkowie z chęcią odpowiadali na pytania przybyłych gości i zachęcali do otwarcia się na Boga.

Niebawem na łamach naszego Portalu opublikujemy film z tego wydarzenia. 


Festyn parafialny w „Duchu” [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org