:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 17°C
powietrze B. dobre
policja, Dzielnicowy uratował osoby przed zaczadzeniem - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 08/01/2019 19:21

Podczas codziennych czynności, jakie wykonują dzielnicowi w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, starszy sierżant Łukasz Gocłowski uratował dwoje ludzi przed zaczadzeniem. Gdyby nie jego reakcja, dwie osoby mogłyby stracić życie.

 

Dzielnicowy z zambrowskiej komendy st. sierżant Łukasz Gocłowski wczoraj, podczas wykonywania codziennych czynności, w ramach działań „Nie bądźmy obojętni”, odwiedził jedną z rodzin na terenie Rutek. Jego uwagę zwróciła siedząca bez ruchu przy stole w kuchni kobieta. Wewnątrz całego domu było bardzo dużo dymu, a kontakt z lokatorką był praktycznie niemożliwy. Ponadto w sąsiednim pokoju policjant znalazł leżącego w łóżku mężczyznę.

 

Najpierw funkcjonariusz wyprowadził dwoje starszych ludzi z zadymionego domu, a następnie zaczął wietrzyć pomieszczenia. W międzyczasie wezwał też na miejsce załogę karetki pogotowia i strażaków.

 

Dzięki czujności dzielnicowego nikomu nic się nie stało. Lokatorzy zostali przewiezieni do szpitala na obserwację. Przyczyną zadymienia, wg funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej, były nieszczelne przewody kominowe, co bezpośrednio zagrażało życiu mieszkańców.

 

Warunki atmosferyczne w okresie zimowym są bardzo trudne dla osób starszych, mieszkających samotnie, bezdomnych, niezaradnych życiowo czy uzależnionych. Dlatego zambrowscy mundurowi, w tym okresie, podczas codziennej służby sprawdzają miejsca przebywania osób zagrożonych na wychłodzenie czy zamarznięcie, sprawdzają opuszczone budynki, ogródki działkowe, węzły ciepłownicze, klatki schodowe i inne miejsca, w których mogą przebywać. Policjanci wówczas informują o placówkach, do których mogą się zwrócić z prośbą o pomoc, a także gdzie mogą zjeść ciepły posiłek.

Policja apeluje o czujność i wrażliwość w stosunku do osób zagrożonych wychłodzeniem organizmu i potrzebujących pomocy o to, by nie pozostawać obojętnym wobec osób pozostających w trudnej sytuacji życiowej, które często zdane są tylko na siebie. Gdy widzimy człowieka, któremu grozi wychłodzenie, zamarznięcie, niebezpieczeństwo, reagujmy – wystarczy telefon pod numer alarmowy 112.

Pamiętajmy także, aby ogrzewając nasze mieszkania, różnego rodzaju pomieszczenia, czynności takie wykonywać ostrożnie i rozważnie, dbając przede wszystkim o własne bezpieczeństwo. Za każdym razem musimy zwrócić uwagę na zagrożenia jakie płyną z dogrzewania się różnego rodzaju piecykami, tak abyśmy uniknęli zatrucia tlenkiem węgla lub pożaru. Ponadto nigdy nie włączajmy silnika pojazdu w zamkniętym pomieszczeniu skąd spaliny nie mogą swobodnie wydostać się na zewnątrz i stwarzają w ten sposób śmiertelne zagrożenie. 

Reklama

Dzielnicowy uratował dwie osoby przed zaczadzeniem komentarze opinie

 • gość 2019-01-08 21:31:13

  Panie Wójcie Gminy Rutki. Czy to prawda że zatrudnił Pan dwóch nowych pracowników do gminy jednego emeryta wojskowego a drugiego emeryta z Służby Więziennej? Czy już w naszej gminie niema osób bezrobotnych lub tych którzy muszą dojeżdżać do większych miast do pracy? Ci dwaj panowie maja emerytury a z tego co mi jest wiadomo to i nie wyróżniają się wyjątkowymi kwalifikacjami. A miało być inaczej a wyszło jak zwykle. Tamta Pani miała zastępcę a Pan ma szefa traktorzystów i człowieka w oczyszczalni w grądach.

 • Ziomek - niezalogowany 2019-01-08 21:41:44

  A może Pan Wójt jako dobry gospodarz wykaże inicjatywę i trochę chęci i wynagrodzi tego dzielnicowego co uratował dwoje ludzi. Niech będzie to przykład dla innych do naśladowania.

 • gość 2019-01-08 22:41:10

  czasami trafia się i dobry policjant, choć można policzyć ich na palcach.......

 • Gość - niezalogowany 2019-01-08 22:52:48

  Brawo G...ek,no ciekawe co pokaze ten wasz wspanialy Wojt,niech tym ludziom tez pomoze w co watpie

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 00:58:15

  To temat o zaczadzeniu czy o wojcie?bo z wypowiedzi nie wiem hehe wina Tuska!! ;)))

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 05:53:40

  Co zrobił policjant na służbie? Wypełnił swój obowiązek! Na codzień mijamy policjantów którzy posiadają bron przy sobie i co dzień mamy mówić o wielkim szczęściu że nas niezabil?

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 05:58:39

  Kogo zatrudnił ten geniusz.

 • gość 2019-01-09 06:00:51

  jedna jaskółka wiosny nie czyni. Napisz na jednego czy drugiego pajaca skarge, po miesiącu skończysz z 10 wnioskami do sądu za wykroczenia.

 • gość 2019-01-09 06:02:36

  Ludzie starsi, ogrzewający swoje mieszkania kuchenkami na drzewo, mają taki zwyczaj, że zasuwają szyber, aby ciepło nie ulatniało się kominem. Tak było dawniej, kiedy ich rodzice czy dziadkowie mieszkali w kurnych chatach i tak się do tego przyzwyczaili...Czasami wydaje się, że wszyscy dookoła, sąsiedzi, władze gminy - są obojętni wobec takich starszych, niezaradnych ludzi - nie potrafiących po trupach do celu do pałacu! - ale to nie jest prawda. Bywa, że człowiek oszukany, wyzyskany, obdarty z mienia i godności - przez to Jaśnie Państwo - zaradne - nie ma ani odwagi, ani honoru, ani tym bardziej znajomości - by zwrócić się do kogokolwiek o pomoc, a na pomoc sąsiadów reaguje agresywnie. Policja jednak wśród takich ludzi cieszy się szacunkiem i uznaniem, są oni stróżami prawa i bezpieczeństwa, ich pomoc dla takich ludzi jest błogosławieństwem. Dołączam do gratulacji dla Pana Dzielnicowego .

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 06:27:47

  A jakie mogą mieć kwalifikacje klawisz i trep.? Niemają żadnych nawet mieszać w oczyszczalni to jest za duża odpowiedzialność. Wolę żeby było dwóch zastępców wojta jak zatrudnianie i utykanie dziwnych ludzi.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 06:57:19

  Sprzęt gminny to nabytek po pod grady woniecko. Nadaje się ten sprzęt do huty. Do muzeum nikt by niedziel bo to wraki. Jeden wielki syf ,rozkradziony,niedofinansowany,zdrutowany. Tego trzeba się pozbyć. Znalesc kogoś kto takie usługi będzie gminie robił swoim sprzętem i nie bawić się w tych traktorzystow i innych dziadów bo widać jak to wyglada po sprzęcie. Następna sprawa jest taka że prywaciarz nieokradnie siebie.

 • gość 2019-01-09 06:59:45

  Wojskowy i Służba Więzienna to dziwni ludzie? Dziwne żeby mieć taki dziwny pogląd na te bardzo trudne, odpowiedzialne i godne szacunku zawody. I nie dziwię się, że wójt takich właśnie ludzi zatrudnił, mając w swoim środowisku osobników o takich dziwnych poglądach.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 08:32:40

  Pan Łukasz jest młodym i bardzo dobrze zapowiadającym się dzielnicowym. To co zrobił rokuje pozytywnie na jego dalsza karierę. Moze zostanie komendantem w Rutkach, bo chyba wolne stanowisko.
  Poprzedni dzielnicowy Pan Mariusz też pomagał starszym mieszkańcom gm Rutki a to drzewo załatwił w piecu napalił tylko że ta pożal się Boże komendantowa nie umie docenić pracy i poświęcenia swych pracowników. Ale podobno Pan Jackowski z TV przepowiedział ze czarne chmury które są nad Komendą w Zambrowie to już niedługo.

 • Wiesio - niezalogowany 2019-01-09 08:36:53

  Tak Jackowski prawdę powie. W maju będzie majówka.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 08:43:49

  Jaki emerytowany mundurowy idzie do oczyszczalni mieszać szambo? Gdzie jest honor,duma,godność? To już wiesz czemu dziwni ludzie. Są dwa wyjścia, geniusz chciał upodlic ich,albo koleżeński wał ba podatnikach i wyboracach.

 • gość 2019-01-09 08:51:02

  Nie wiem, co mogą mieć wspólnego pracownicy żony komendanta, czyli komendantowej i jak ktoś ujął - ich niedoceniona praca i poświęcenie z panem Jackowskim z TV? Ciekawy temat...jasnowidz, żona komendanta, potocznie zwana komendantową (ciekawe o którego komendanta komentującemu chodzi?) (czy się coś przypadkiem nie śni?) i czarne chmury (awanturniczo-przygodowy serial z czasów PRL) .... Same zagadki, prawie escape roomy ....Nie dość, że mroźno na tym zesłaniu , to jeszcze ciarki po plecach!

 • gość 2019-01-09 09:00:15

  ...to się niedługo dowiesz, jak nie o białostockiej policji tylko o zambrowskiej tvn zrobi program. Za dużo już tego wszystkiego, nazbierało się.

 • gość 2019-01-09 09:00:40

  a kim pani komendantowa jest z pierwszego wykształcenia? ktoś wie?

 • gość 2019-01-09 09:12:43

  Może wiem??? Ale jak mam odpowiedzieć, kiedy nie wiem, kogo masz na myśli, pisząc "komendantowa" - takiego wyrazu nawet w słowniku nie ma. Dawniej na żonę komendanta mówiło się "Komendantowa", dziś - nie wiem, o kim tak piszesz?

 • gość 2019-01-09 09:34:17

  Dlaczego napisałam o tym, że starsi ludzie, oprócz tego, że w ich starych domach kominy są nieszczelne, to jeszcze mają zwyczaj przymykania szybra... przez co ogrzewane pomieszczenie napełnia się dymem. Ponieważ bywa, że ktoś chce pomóc i na przykład da im węgla, wtedy istnieje niebezpieczeństwo, że ulatniać się będzie czad, co oczywiście grozi śmiercią. A takim osobom nie wytłumaczy się, że nie można robić tego, co robili przez całe życie - w tym przypadku właśnie przymykać szyber.

 • gość 2019-01-09 09:49:15

  Klawisz to do końca nie wiem ale były żołnierz to były działacz PO były kolega partyjny obecnego Wójta. Zamiast zebrać wszystkich pracowników i jasno powiedzieć że jeżeli nie będą wykonywali właściwie swoich obowiązków to zostaną wyciągnięte konsekwencje to zatrudnia się gościa który będzie pilnował żeby dobrze pracowali. Następny do wykarmienia z naszych podatków. Gdzie dbanie o bezpieczeństwo. Dziura jak była tak jest ale jeszcze większa. Gdzie progi zwalniające czy są prowadzone jakieś rozmowy na ten temat. Ja wiem że na to trzeba czasu ale na zatrudnienie nowych ludzi to jakoś szybko znaleziono czas.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 10:51:32

  To Ten co ogrzewał się, co go jolka wyrażała w smole i pierzu? Tak to działacz po tak jak geniusz. Może teraz rozbijają razem od środka pisowską gminę.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 11:08:04

  Ona go wytarzała , ale co uskubał na głupich pegerusach to jego.

 • gość 2019-01-09 11:09:24

  Ludzie! Tu jest artykuł o uratowaniu dwojga starszych ludzi, a WY, jak osy - z tą polityką wszędzie podjeżdżacie. Są inne artykuły o działalności wójta, radnych - tam piszczcie. A tu trzeba się zastanowić, co zrobić, żeby do takich sytuacji jak przedstawiona w artykule nie dochodziło.
  W dawnych czasach siostry zakonne opiekowały się staruszkami, przyprowadzały do nich młodzież, młodzież wspomagała i sąsiedzi inaczej na takich ludzi zaprzyjaźnionych z młodzieżą patrzyli, życzliwsi byli oraz ci starsi ludzie nie zasklepiali się w samotności i żalu do wszystkich. dziś są inne czasy - więc muszą być inne rozwiązania. Ale kogo starsi ludzie obchodzą? Obchodzi tylko co robi wójt albo komendantowa.... Albo ile w NBP połykają. Znieczulica. Nie do wiary!

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 11:23:40

  To jeszcze nie koniec zatrudniania za nasze pieniądze, bo w gradach jeszcze kierowca będzie zatrudniony i auto kupione.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 11:27:43

  Ja do wujta nic niemam dopóki nie równi moich piniedzy z moich podatków..... Ale na stronie rutki jest wywiad z dziećmi tzn dziennikarzami gazetki szkolnej kalamarz. Na pytanie czemu został wójtem odpowiada że to ludzie to namówili....... i padłem że śmiechu. Już widzę te gromady ludzi na tych spotkaniach przedwyborczych którzy jeden przez drugiego krzyczeli zostań wójtem!!!!! Przypomnę że byłem i widziałem co było na spotkaniach,to Pan namawiał do swojej osoby i przekonywał do siebie...... A więc?!?!!

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 11:29:25

  Takie bzdury to dzieciom może opowiadać.

 • gość 2019-01-09 11:32:24

  No i nie przekonasz. Czadu naszło.

 • gość 2019-01-09 11:33:28

  Łukasz dobra robota tak trzymaj.
  Należy się nagroda dla chłopaka.

 • gość 2019-01-09 11:37:55

  Tak jak do rentki emerytów ciagną, tak teraz do artykułu o uratowanych emerytach - ciągną z własnymi porachunkami i rachunkami....Co ma piernik do wiatraka?

 • gość 2019-01-09 11:39:14

  No właśnie - to jest artykuł o dzielnicowym Łukaszu, nie o staruszkach! każdy patrzę ciągnie na swoją stronę.

 • gość 2019-01-09 13:05:48

  Można przeczytać o panu dzielnicowym Łukaszu na stronie policja.gov, że : "Zgodnie z opracowanym ,,Planem działania priorytetowego dla rejonu służbowego Nr VI na okres od 13.08.2018r. do 13.02.2019r." dzielnicowy rejonu służbowego Nr VI jako priorytet realizuje likwidację zagrożeń zlokalizowanych w miejscowości Zanie Leśnica 10, polegającym na:
  - spożywanie alkoholu." .............. Popatrzyłam na mapę Zań, a tam - po jednej stronie szkoła Podstawowa, a po drugiej nieco w bok owe alkoholowe 10! W głowie się tym spożywcom alkoholu poprzewracało - żeby pod szkołą!!!! Dobrze że nie pod kościołem, Wstydu nie mają, dzieciom zgorszenie sieją!!!!!!! Trzymam kciuki za likwidację tego zagrożenia i ciekawa jestem jakim cudem się uda!!!??? U mnie w okolicach też parę takich punktów przydałoby się uratować od zagrożenia.

 • gość 2019-01-09 13:07:50

  Może też jacyś starsi bezradni ludzie tam mieszkają, a menelstwo im się naprasza z samoogonami!!!!!!

 • gość 2019-01-09 13:27:12

  Natrętne to , wystarczy raz wpuścić, będzie lazło non stop.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 14:10:34

  Gdzie w gradach woniecko było spotkanie z kandydatem na wójta!?!?! Jeżeli u byłego prezesa spółdzielni to mogliście się domyśleć że kolega kolegę zatrudni,a jeżeli spotkanie odbyło się w innym lokalu to podstępem was [usunięte]

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 14:12:34

  :-)))) :-)))))) faktycznie.

 • gość 2019-01-09 14:33:00

  To nie ten wątek.

 • gość 2019-01-09 14:58:28

  Mieszanie szamba to upodlenie? Co za hipokryzja! Za granicą, za dolary lub euro każdy - z pocałowaniem rączki umaczanej w szambie - oczyści i weźmie zapłatę, a tu sobie rezydencję postawi i w d. ma kto co czyści.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 15:36:14

  Niewiem czy upodlenie. Na emeryturze mundurowej może jest to norma mieszać to i owo. Za granicą niedostałby takiej fuchy bo za głupi.

 • gość 2019-01-09 15:40:51

  Nie wiem, za granicą mało kto przyznaje się, kim jest.

 • gość 2019-01-09 15:44:55

  W Szkocji miałam okazję pracować z mundurowym. Świetny człowiek, Do końca życia będziemy mu z koleżankami wdzięczne. Gdyby nie on, to przypadłoby nam mieszkać wspólnie z jakimś figo fago, któremu ciągle balety w głowie. Mundurowy został superwizerem superteamu, niczego faktycznie nie musiał mieszać.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 16:14:39

  Czytając wasze komentarze [usunięte] się chce.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 16:22:49

  Bo to same nieroby i sie nudzi zapewne sadzac po pisaniu glupot na kazdy temat jaki jest

 • gość 2019-01-09 16:27:39

  Nie powstrzymuj się.

 • gość 2019-01-09 16:28:44

  [usunięte] jest na topie

 • gość 2019-01-09 17:20:26

  Nie pojmuję, jak można tracić czas na czytanie głupot.

 • gość 2019-01-09 19:04:52

  Może coś Ci zaszkodziło? Przejadłaś się :/

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 21:24:03

  Jak emerytowani to tańszy w utrzymaniu

 • Gość - niezalogowany 2019-01-09 22:05:40

  No tak kolegów zatrudniać.Jest kasa można się pokazać, to jeszcze nie koniec zatrudniania.Ile ta gmina się nacierpi.Ale na sesji jakiś ten pan mądrze gada,i makaron na uszy nawija śmiech na całe wojewodztwo.A śmieci to już kpina najdroższe z całego powiatu mamy

 • gość 2019-01-10 05:50:27

  Tak na marginesie - jeśli łaska , trochę nie na czasie jestem ----- Co znaczy "makaron na uszy nawija"? Ostatnio czasem słyszę to określenie - z serpentyną i karnawałem mi się kojarzy....

 • gość 2019-01-10 05:54:44

  Ktoś jest zdegustowany komentarzami. A ja przeciwnie - dziękuję wszystkim Komentatorom - ponieważ dzięki ich komentarzom, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, których wprost człowiek się nie dowie. Np. te komentarze o wystąpieniach publicznych, o gestykulacjach - powodują, że na filmikach oglądający zaczyna się ludziom przyglądać - faktycznie gestykulacje są niezmiernie zróżnicowane.

 • gość 2019-01-10 06:00:13

  Zwróćcie też Państwo uwagę na słowa w artykule o panu Dzielnicowym : " Jego uwagę zwróciła siedząca bez ruchu przy stole w kuchni kobieta".... Ludzie, którzy o tym wiedzą, że siedzenie nieruchome zwraca uwagę. może celowo gestykulują nad wymiar, aby tylko nie siedzieć bez ruchu i nie zwrócić na siebie tej wnikliwej uwagi---- oczywiście uwagi nie komentatorów, ale osób, które się im bliżej przyjrzą...... wezmą pod obserwację....
  Muszę przyznać, że ten portal jest niezwykle dyskretny, ciekawy i pełen zagadek!

 • czesio147 2019-01-10 08:22:46

  Dzielnicowy jest stróżem i opiekunem na swoim terenie.Czy Zieliński go wynagrodzi za rzetelną pracę

 • gość 2019-01-10 09:04:32

  Proszę Pana Czesio. Nie odniosę się do Pańskiego komentarza. Każdy użytkownik sieci ma wyszukiwarkę i jeśli czegoś o kimś nie wie może go wkliknąć w tę wyszukiwarkę i dowiedzieć się. Wpisałam "Zieliński" - domyślam się, ze chodzi o wiceministra. Google nie są zbyt łagodne - na pierwszy plan wyrzucają: "wszystkie wpadki wiceministra" , więc nie chciałabym być zaszczycona taką wpadką - na kolędę jeszcze zbieram! - Po drugie "odcięta głowa">>>> No nie! Na takie koszmary moja wyobraźnia nie jest przygotowana...
  Na szczęście policjantami zostają ludzie trzeźwo myślący, bez wybujałej wyobraźni, jaką ja zostałam przez naturę obdarzona i mają głowę spokojną, robią po prostu swoje.

 • gość 2019-01-10 09:33:14

  Jak jesteś taki mądry, to się domyśl, kogo mam na myśli pisząc : "komendantowa". Mnie Twoja starodawna, wsiowa nomenklatura nie interesuje

 • gość 2019-01-10 10:38:27

  Boże, ja nawet nie wiem, co to jest "nomenklatura". W wiki widzę, ze to coś z PRL - czyli wiadomo, z kim mam do czynienia. Ale jeśli Cię nie interesuje, co ja wiem, to nie ma problemu. Tylko zaznaczaj, komu zadajesz pytania.

 • gość 2019-01-10 10:42:33

  Poza tym - jak na razie domyślam się jedynie, kim TY jesteś - absztyfikancie komendatowej! - kozaku peerelowski! i coraz więcej Twoich dennych tekstów świadczy o tym, kim na prawdę jesteś!

 • gość 2019-01-10 10:44:01

  Wsiowa nomenklatura go nie interesuje, Patrzcie państwo - to paszoł stad! Tu miejsce dla ludzi z Zambrowa i okolic! czyli z różnych wsi! A TY czego tu szukasz?

 • Gość - niezalogowany 2019-01-10 10:51:26

  Dzielnicowy zrobił to za co my mu płacimy,więc po grzyba tu o jakimś wielkim uratowanie pisać. Powiem tyle że jest to wyśmiewane się że społeczeństwa,dzieci dzisiaj w podstawówce palą trawę,wciągają wszystko co się da,dopalacze i inne ścierwo ,a dzielnicowy czy inny policjant kota z dachu zdjął i gazety piszą jakby Nie mieli o czym.pijane towarzystwo jeździ po drogach,bez prawka jeżdżą,gazela bez akcyzy,jeden wielki syf,....

 • gość 2019-01-10 11:00:51

  A dlaczego tak się dzieje? BO dzieci te od małego patrzą na pijanych swoich tatusiów, na pijanych nauczycieli, dyrektorów, na inne dostępne im oczom widoki - a później ich naśladują .... Dlatego bardzo słusznie, że dzielnicowy zlikwiduje ten rzucający się dzieciom w szkole punkt picia alkoholu! I przy okazji może kilku staruszków uratuje przed kompletnym stoczeniem się w zapijaczenie oraz bełkotanie na forach - jak ten absztyfikant! o wsiowych nomenklaturach. Skaranie Boskie!

 • gość 2019-01-10 11:11:10

  Bardzo przepraszam Bombowca i Absztyfikanta w jednej osobie, ale od lat jeżdżę na przymusowe roboty do Niemiec, wobec czego zostałam niemal całkowicie zgermanizowana, wobec czego zachowuję się jak mój niemiecki pracodawca - dotąd publicznie napiętnuję imiennie osobę, aż osoba nauczy się rozumu! tak robi niemiecki mój pracodawca. Ale cieszę, że jednak coś polskiego we mnie zostało - jak się okazuje - wsiowa nomenklatura! Dzięki Ci Panie, że mnie nie zniemczono całkowicie!

 • gość 2019-01-10 11:45:33

  " Zambrów Portal informacyjny miasta Zambrów i okolic | zambrow.org "
  Okolice Zambrowa sięgają bardzo daleko! A nawet na drugą stronę globu, bo niedawno Pan Chajaszek pisał i dał znać, że czyta.Zagląda tu wiele osób i jakoś nikt - prócz mnie - nie odpowiada Panu na pytania....To jest moja polska uprzejmość, że odpowiadam, a że nie odpowiada Panu moja wsiowa nomenklatura, to bądź Pan dalej jak ten "dziad gadający do obrazu" a obraz do niego ani razu.... Kto wie, może sam sobie Pan odpowie, swoją własną nomenklaturą, albo znajdzie Pan wreszcie godnego rozmówcę - jak równy z równym i sobie poplotkujecie o komendantowych ..... o ich wykształceniu, o zarobkach innych pań... itd.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-10 18:49:53

  Dzielnicowy to bohater i powinien być nagrodzony . To że wójt zatrudnił dwóch pracowników to dobrze , na pewno mają kwalifikacje w co jestem głęboko przekonany. Kierownik traktorzystow już dawno powinien być w gminie ,przecież jest tych traktorów tyle że bez kierownika to traktozysta niewsiadlby do tego co trzeba traktor. Na pewno nieposzlakowaną opinie ma kierownik traktorzystow co można sprawdzić w sądzie i w wiosce której mieszka . Na koniec tej imprezy to Nie Bedzie traktorów Nie Bedzie niczego.
  Zakładzik?????????

 • Gość - niezalogowany 2019-01-10 20:52:12

  Przez te lata co kandydował, a wy co po prostu ciepłym .....z góry i te starania i wszyscy byli wojnami tylko nie on...... To teraz pokaże wam swoje oblicze . Ha ha ha będziecie mieli te 4 lata gehenny. Ale cóż namowiliscie geniusza do wujtowania to teraz patrzta i przyglądajta się.

 • gość 2019-01-11 05:51:38

  Komu wierzyć: okaże się, czy będzie gehenna czy nie będzie niczego. Rutki wyglądają coraz piękniej i to jest zasługa dotychczasowej działalności władz... Ale mam wrażenie, że w jakiś sposób miejscowość ta została odcięta od świata. Latem spotkałam tam dwoje starszych ludzi , którzy czekali od przedpołudnia aż do popołudnia, aby się stamtąd wydostać. W końcu nikt tu nie przyjedzie. Okoliczni tylko - do Lewiatanu i z powrotem. Może właśnie powrót do łączności ze światem - to byłoby zadanie dla nowej władzy?

 • gość 2019-01-11 05:52:37

  Odgórne dyrektywy to przede wszystkim rozwój - później będzie łączność. Rozwijajmy się!

 • Gość - niezalogowany 2019-01-11 08:51:40

  Na początek w majestacie prawa uszczuplimy budżet ,z przyczyn oczywistych. Następnie będziemy inwestycje tak żeby po naszych rządach następcy mieli co robić. Brawo my. No i brawo wy,bo przecież to wy daliście głosować! :-)

 • gość 2019-01-11 08:55:29

  Czy wiadomo, co dzieje się z uratowanymi ludźmi? Wszystko w porządku? Okazuje się, że z palącego drewna też wydobywa się czad ... Jak tu spać spokojnie? Jednak niezbędne są czujniki.

 • gość 2019-01-16 11:38:06

  Starsi ludzie nawet nie zdają sibie sprawy z czujnikow. A jak ktoś głuchy to nawet nie uslyszy alarmu. Zdani są na pastwę losu i czujność takich osób jak pan dzielnicowy.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

SPRZEDAM LAS w KOŁAKI

Mam do sprzedania LAS MIESZANY, o powierzchni 1,21 ha. Zapraszam. Tel. kontaktowy 515 279 804.


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Obyspniki na pryzmy - nowa

Sklep ROLNIK Mioduszewski, wjazd od ulicy Wiśniowej Nowa dostawa obsypników na pryzmy Zapraszamy Dodatkowo oferujemy folię na pryzmy, siatkę na..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Sprzedam Mieszkanie 72 m2 w

Sprzedam mieszkanie o pow. 72,8 m2 na II piętrze z dużym balkonem w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie ładne i czyste, po remoncie. Gotowe..


Ekogroszek Eco Power

Wartość opałowa 24-25 MJ/kg, zawartość popiołu ok 7%-9%, uziarnienie 8-25 mm. Pakowany w worki 25kg* 40 sztu/ paleta. Warunki transportu do..


Przyjmę kierowcę c+e

Zatrudnię kierowcę z kategorią C+E, jazda z naczepą firanką po Polsce. telefon: 666 328 277


Sprzedam dom

Sprzedam dom w miejscowości Tybory Olszewo.gotowy do zamieszkania nie wymagający wkładu finansowego, działka ok 15 ar. Na dole kuchnia z salonem,..


Praca na stanowisku doradcy

Poszukujemy doradcy klienta do Salonu Canal+ w Zambrowie na niepełny etat (ok 120-130h miesięcznie). Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizja)...


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Dom 100m2, działka 2100m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom parterowy, murowany o powierzchni 100m2 położony w wsi Nagórki-Jabłoń, zaledwie kilka..


Magazynier - kierowca

Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych Chemix Sp. z o.o. w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko Magazynier - kierowca Od kandydatów..


Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Polecamy Państwu ekogroszek o doskonałych parametrach : -wartość opałowa 26-28 MJ/kg - zawartość popiołu do 5% -- siarka 0,50%. Warunki transportu..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Działka 1,98 ha

Działki gruntu o łącznej powierzchni 1,987 ha położone w Pstrągach-Gniewotach , gmina Zambrów. Grunty z możliwością zagospodarowania na różne cele...


Wynajmę lokale użytkowe przy

Oferuję do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni: -226 m2 oraz -232 m2 przy Alei Wojska Polskiego nr 37B. Możliwość indywidualnej aranżacji..


Alarmy, domofony, monitoring,

Alarmy, monitoring, automatyka domowa -instalacje alarmowe -instalacje elektryczne -napędy do bram -automatyka domowa -sterowanie z poziomu..


Dowozy Pizzeria

Potrzebny kierowca do pracy na dowozy w Pizzerii Perfetto. Bardzo dobre warunki pracy. Po więcej informacji prosimy dzwonić pod nr 604 461 261...


Mieszkanie 56,20m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na parterze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


WĘGIEL, BRYKIET, PELLET

SKŁAD OPAŁU W WIŚNIEWIE k/ZAMBROWA OFERUJE: * WĘGIEL KOSTKA, ORZECH, * PELLET DRZEWNY EN PLUS A1 CERTYFIKOWANY * PELLET PREMIUM CERTYFIKOWANY *..


Mieszkanie 4 pokoje, 71 Pułk

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. 71 Pułku Piechoty w..


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Budynek użytkowy 452m2, Aleja

City-Biuro Nieruchomości: Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2 położony przy Aleji Wojska Polskiego w Zambrowie...


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody w bardzo dobrym stanie, z mniejszymi lub większymi wadami także auta powypadkowe ,bez opłat,angliki,motory,przyczepy..


Brama Wjazdowa Przesuwna

Brama wjazdowa przesuwna panelowa o wymiarach 6000 x 2030 mm ocynkowana ogniowo oraz pomalowana proszkowo. Możliwość założenia automatu. Jesteśmy..


Specjalista ds. sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Mieszkanie 71,66m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 71,66 m2 położone na VI piętrze w bloku z windą przy ul. Papieża Jana..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Bramy panelowe, palisadowe,

CENTRUM OGRODZEŃ MICHALSKI oferuje kompleksowo ogrodzenia: -panelowe -palisadowe -aluminiowe -betonowe -metalowe zdobione -ze sztachet..


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Węgiel kamienny kostka 640

Posiadamy w sprzedaży węgiel o parametrach -wartość opałowa 24-25 MJ/kg -zawartość popiołu od 6% do 8% Posiadamy samochody samowyładowcze. Warunki..


Meble na wymiar. Kuchnie,

Meble na wymiar. Kuchnie, szafy, garderoby, zabudowy itp. Wysoka jakość wykonania. Bogaty wybór materiałów. Dogodne terminy realizacji. Strona na FB..


Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam Mieszkanie na ulicy Magazynowej, metraż 70m2, 2 pokoje z kuchnią, mieszkanie na II piętrze. W bloku znajduje się domofon. Mieszkanie w..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"