:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -7°C bezchmurnie

Magazynier- Greenvit (wygasło)

Magazynier- Greenvit

Firma GREENVIT, producent ekstraktów roślinnych, poszukuje kandydatów na stanowisko

MAGAZYNIERA

Miejsce pracy: Zambrów

Oczekiwania:
-doświadczenie w podobnej pracy
-uprawnienie na wózek widłowy
-aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych


Oferujemy:
? pracę STABILNĄ (umowa o pracę)
? dobre wynagrodzenie
? przyjemną pracę w zgranym zespole.

-praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00


W celu rekrutacji, prosimy o skorzystanie z formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie firmy www.greenvit.pl/kariera lub dostarczenie CV osobiście.

Administratorem danych jest Greenvit Sp. z o.o.
Celem przetwarzania Pani/Pana danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych oraz przeprowadzanie przyszłych procesów rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przepis prawa w zakresie określonym w przepisach Kodeksu Pracy oraz zgoda w zakresie, jaki nie wynika z przepisów Kodeksu Pracy. Administrator będzie przekazywał Pani/Pana dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji ? przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa opisane są w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych osobowych na stronie firmy Greenvit w zakładce "Kariera" na dole strony.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-09-27 00:00:00