:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -2°C bezchmurnie

Narzędziowiec - możliwość przyuczenia (wygasło)

Narzędziowiec - możliwość przyuczenia

Firma produkcyjna BD Art - należąca do grona największych na świecie producentów luster, ram oraz listew ramiarskich, zajmująca stabilną pozycję na międzynarodowym i krajowym rynku ramiarskim poszukuje kandydata na stanowisko Narzędziowiec w dziale utrzymania ruchu.
Miejsce pracy - Małkinia Górna.
Nasze oczekiwania:
- umiejętność obsługi maszyn skrawających
- doświadczenie zawodowe w obszarze metalu, obróbki skrawaniem
- wykształcenie zawodowe/ średnie - możliwość przyuczenia do zawodu.

Gwarantujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie stałe i premię motywacyjną, realny rozwój i zdobycie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres [email protected]

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BD Art. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.kz siedzibą w Wołominie?.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest BD Art. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k z siedzibą w Wołominie przy ul. Partyzantów 50. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Klikając w przycisk ?Aplikuj?, ?Aplikuj teraz? lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BD Art Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Wołominie przy ul. Partyzantów 50 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: ?Zgadzam się na przetwarzanie przez BD Art Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Wołominie przy ul. Partyzantów 50 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.?.
W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się pod numerem 29 644 98 98

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-07-31 00:00:00