:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -6°C pochmurno z przejaśnieniami

Operator maszyn i urzadzeń technologicznych (wygasło)

Operator maszyn i urzadzeń technologicznych

Firma BD Art. to polski producent ram, luster. Współpracujemy z dużymi sieciami handlowymi takimi jak: IKEA, Castorama, OBI.

W chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:
Operatora maszyn i urządzeń technologicznych.
Miejsce pracy - Małkinia Górna

Celem stanowiska jest udział w budowaniu wizerunku firmy poprzez wytworzenie wyrobu spełniającego wymagane normy jakościowe i technologiczne oraz właściwe eksploatowanie i utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń technologicznych.

Zadania na stanowisku pracy:
- Przygotowanie maszyn i urządzeń do produkcji zgodnie z ustalonymi normami jakościowymi oraz wydajnościami;
- Realizowanie zleceń produkcyjnych zgodnie z zadaniami przewidzianymi w planie produkcyjnym;
- Obsługiwanie i nadzorowanie maszyn i urządzeń;
- Przestrzeganie norm jakości wytwarzanych produktów według procedur określonych w zakładzie;
- Wykonywanie czynności związanych z obsługą i kontrolą pracy uruchamiania urządzeń zgodnie z instrukcją obsługi (zasilanie materiałem, odbieranie) oraz reagowanie na nieprawidłowe ich działania ? zgodnie z przewidzianymi procedurami;
- Raportowanie wyników produkcyjnych bezpośredniemu przełożonemu oraz terminowe wypełnianie dokumentacji produkcyjnej;

Od kandydatów oczekujemy:
- Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku operatora maszyn w firmie produkcyjnej;
- Gotowości do pracy w systemie zmianowym;
- Mile widziane wykształcenie techniczne;
- Mile widziana znajomość zagadnień z obszaru budowy maszyn, technologii drewna;
- Znajomość obsługi systemu MS Office;

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Wynagrodzenie stałe oraz premię uzależnioną od realizacji celów;
- Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia NW;
- Firma oferuje możliwość zakwaterowania dla osób z dalszych rejonów Polski zainteresowanych podjęciem stałej pracy w firmie;

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BD Art. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.kz siedzibą w Wołominie?.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest BD Art. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k z siedzibą w Wołominie przy ul. Partyzantów 50. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Klikając w przycisk ?Aplikuj?, ?Aplikuj teraz? lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BD Art Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Wołominie przy ul. Partyzantów 50 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: ?Zgadzam się na przetwarzanie przez BD Art Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Wołominie przy ul. Partyzantów 50 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.?.
W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się pod numerem 29 644 98 98 / lub mailowo [email protected]

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-07-21 00:00:00