:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

21°C słabe opady deszczu

zespół piękni i mlodzi

Dodano: 2014-04-07 18:22:09

odpowiedz cytuj
katii dodano: 2014-04-07 18:22:09
Czy ktokolwiek znalazł sie w sytuacji w której zespół odwołuje swoj występ na weselu w roku 2014?
odpowiedz cytuj
katii dodano: 2014-04-11 20:37:13
Mnie ten zespól postawił a okropnej sytuacji. Na 1,5 miesiąca przed weselem jeden z jego członków poinformował mnie przez facebooka: sorry ale podpisalismy umowe z telewizją która zabrania nam występów na weselach w tym roku i nie będziemy grać na waszym. w zamiam wykpili sie zespołem który miał rzekomo występowac razem od 2 lat, co okazało się kłamstwem. Gratuluje profesjonalnej postawy Panu D.
Przyszłym parom zastanawiajacym sie nad wyborem tego zespołu szczerze odradzam.
odpowiedz cytuj
fovorek dodano: 2014-04-15 14:21:08
Celebryci
odpowiedz cytuj
ufny dodano: 2014-04-29 11:41:28
Przykład na to jak ludzie czasem przedkładają pieniądze i karierę ponad przyzwoitość i dane słowo. Ciekawe czy telewizja wie o tym, że dostosowując się do ich zakazu Piękni i Młodzi popełnili taką niegodziwość.
Póki co zespół zbiera wielu sympatyków w telewizji swoimi występami. Może byłoby inaczej gdyby ludzie dowiedzieli się o tej sprawie? Może warto do telewizji napisać?
Współczuję sytuacji. Mam nadzieję, że mimo wszystko udało się zorganizować udane wesele.
Pozdrawiam
odpowiedz cytuj
Mefisto dodano: 2014-04-29 21:43:38
Ja raz tak miałem, ale bardzo szybko znalazłem zastępstwo.

(*to nie jest dział darmowej reklamy*)
odpowiedz cytuj
dodano: 2014-04-30 16:38:08
jak się wybili i dobrze I like disco polo lolololololo[|-()]
odpowiedz cytuj
ufny dodano: 2014-05-01 08:59:04
Bardzo dobrze, że takie zespoły z naszego regionu się wybijają. Nie można jednak wybijać się kosztem cudzego nieszczęścia.
Chciałaby Pani zostać postawiona w opisanej wyżej sytuacji?
Pytanie do autora tematu: czy podpisywaliście Państwo umowę? Może warto postarać się o zadośćuczynienie z powodu nie wywiązania się?
odpowiedz cytuj
katii dodano: 2014-05-04 19:57:21
Tak umowa została spisana i w tym kierunku dalej zostanie skierowana sprawa. Być może w tym roku jeszcze wiele innych par zostanie potraktowanych jak my, więc jeśli ktokolwiek podpisywał z nimi umowę radze dokładnie sie dowiedziec czy dalej jest aktualna. Mnie najbardziej zabolał fakt w jaki zostałam o tym poinformowana i nie profesjonalna i wyniosła postawa pana D. nie odpowiadanie na telefony, bardzo ogólnikowe i zdawkowe odpowiadanie na moje pytania. Naprawde takie sprawy powinno sie rozwiązywac w inny sposób.
odpowiedz cytuj
fovorek dodano: 2014-05-07 00:19:37
Z naszego powiatu same celebryty :-)
odpowiedz cytuj
katii dodano: 2014-05-09 15:04:34
Chciałabym dodać jak zostałam potraktowana w ostatnich dniach w związku z umowa która zawarłam z zespołem. A więc Pan D. stwierdził że umowa nie została zawarta między mna a zespołem i on sam zamierza zagrać na weselu. Po drugie według niego umowa mówi że zobowiazał sie do grania tylko do godziny 4 rano lub po południu w tym dniu, oraz że powinnam uiścić dodatkowe opłaty za wyjazd od panny młodej i młodego bo to sa dodatkowe usługi wykonywane przez niego. Dodatkowo zostałam dość dobitnie poinformowana o konieczności rozliczenia sie z US z otrzymanych prezentów. Niestety nie dostałam żednej odpowiedzi dotyczacej zwrotu zadatku który uiściłam, mimo tego że zostało wystosowane odpowiednie pismo w tej sprawie. Sami możecie wydedukować jak absurdalna jest ta sytuacja i jakim człowiekiem jest wyżej wymieniony.
odpowiedz cytuj