:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C słabe opady deszczu

Wycinka drzew


Dodano: 2017-03-22 21:57:56

odpowiedz cytuj
paulo dodano: 2017-03-22 21:57:57
Witajcie ! Słyszeliście już o nagminnej wycince lasów, znika las borkowski piękny kawałek zieleni ... to już staje się problemem który narasta, bo ludzie wycionają jak chcą i gdzie chcą . http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/zielen-w-borku-faleckim-znika-zamiast-drzew-bloki,11884758/ Brak mi słów na takie postępowanie . Jak można niszczyć tak przyrodę bezmyślnie tylko dla własnych korzyści . Nie dbamy o lasy nie szanujemy ich a potem chcemy czystego powietrza , skąd? z tych blokowisk autostrad w których pełno spalin?!
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-03-23 07:55:19
Posiałas warzywo po to by je potem zebrać,on posadził las po to aby go potem ściąć na dom,do palenia.mniej sadzy z drzewa jak z węgla. Jest teraz nowe drzewo oxryte kyóre w ciągu pieciu lat ma wys. ponad 10 m. Pierwsze takie nasadzenie koło Andrzejewa.Piekne ogromne liście jak włoskiego orzecha. Sadzcie sady,będa owoce i zieleń.Państwowe niech rosną,prywatne,każdy swoim dysponuje jak chce. sadzi wycina,jego ziemia jego decyzja.PIZ wie co robi i nie słucha tego co krzyczą alibabki z nowoczesnej.
odpowiedz cytuj
markiza dodano: 2017-08-10 16:17:36
Osoby odpowiedzialne za drzewostan w mieści i przy drogach może wzięły by sie do solidnej pracy i wyznaczyły do wycięcia kikuty spróchniałych drzew, które tylko wyglądają jak zdrowe! To zagraża bezpieczeństwu! Po co przy drogach drzewa?! Dzisiaj przejechać nie można bo drogi pozawalane gałęziami, konarami! Trzeba je regularnie przycinać aby było bezpiecznie!
odpowiedz cytuj


1 ... 1