:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

13°C słabe opady deszczu

Wszystko jasne jest sex afera w Zambrowie.

Dodano: 2013-06-13 12:58:24

odpowiedz cytuj
zambrowiankaaa dodano: 2013-06-13 12:58:25
Ciekawe, którzy policjanci zamieszani? Który gustował w małolatach??? Może odkopią wszystkie brudy. Zambrowska prokuratura milczała. Na szczęście łomżyńska traktuje mieszkańców po ludzku.
odpowiedz cytuj
kaska123 dodano: 2013-06-13 13:03:40
[cytat]Ciekawe, którzy policjanci zamieszani? Ale nie trudno się domyśleć, który gustował w małolatach. Może odkopią stare brudy. Zambrowska prokuratura milczała. Na szczęście łomżyńska traktuje mieszkańców po ludzku.[/cytat]

1. Traktuje mieszkańców po ludzku - bo społeczeństwo egzystuje normalnie. (pomyśl o tym).
2. Jak jesteś tak dociekliwa. Moze warto zastanowic sie nad zawodem:detektyw ? Ewentualnie przejsc sie na komende i popytac.

Cieszy mnie fakt Twego zainteresowania całą sytuacją. :) Błyszczysz tu na forum,chyba się brokatem obsypałaś. :) Patrz ,abys nie wsiąkła z tej swojej dociekliwości.
odpowiedz cytuj
kaska123 dodano: 2013-06-13 13:05:11
Temat : 10/10 .
odpowiedz cytuj
wz dodano: 2013-06-13 13:08:27
Czy to dziwne , że ludzie interesują sie takimi sprawami? Wydaje mi się, że to normalne. Od czego jest te forum bo już nie rozumiem? A z poprzedniej wypowiedzi i każdej innej Pani autorstwa wynika , że jest pani adwokatem.
odpowiedz cytuj
kaska123 dodano: 2013-06-13 13:12:03
[cytat]Czy to dziwne , że ludzie interesują sie takimi sprawami? Wydaje mi się, że to normalne. Od czego jest te forum bo już nie rozumiem? A z poprzedniej wypowiedzi i każdej innej Pani autorstwa wynika , że jest pani adwokatem.[/cytat]

Skądże nic z tych rzeczy. :) Po prostu obiektywnie rozpatruje każda sprawe. A ,ze mam pojecie na pewne tematy bawi mnie fakt udzielania się ludzi,ktorzy nie maja zadnego zwiazku z całym zamieszaniem. Ludzie słyszą to co chcą usłyszeć. A forum bardzo fajnie,ze funkcjonuje. Dzieki niemu nie trzeba wychodzic z domu,aby dowiedziec sie nowych plotek.
odpowiedz cytuj
kaska123 dodano: 2013-06-13 13:27:17
[cytat]Ciekawe, którzy policjanci zamieszani? Który gustował w małolatach??? Może odkopią wszystkie brudy. Zambrowska prokuratura milczała. Na szczęście łomżyńska traktuje mieszkańców po ludzku.[/cytat]

Rocznik 95" = pełnoletność.
odpowiedz cytuj
nescafe dodano: 2013-06-13 13:36:51
a jak urodziny mają w grudniu ?
jeśli to prawda mam nadzieje, że wywalą ich ze służby, wiadomo jak to w takim ośrodku bieda, i za pieniądze dały się skrzywdzić.
żonki policjantów pewnie wq ;)
odpowiedz cytuj
samen dodano: 2013-06-13 14:12:00
[cite user="kaska123" date="13.06.2013 13:12"]

Skądże nic z tych rzeczy. :) Po prostu obiektywnie rozpatruje każda sprawe. A ,ze mam pojecie na pewne tematy bawi mnie fakt udzielania się ludzi,ktorzy nie maja zadnego zwiazku z całym zamieszaniem. Ludzie słyszą to co chcą usłyszeć. A forum bardzo fajnie,ze funkcjonuje. Dzieki niemu nie trzeba wychodzic z domu,aby dowiedziec sie nowych plotek.[/cite]

Ocieplasz wizerunek umoczonych czy po prostu trollujesz?
odpowiedz cytuj
nescafe dodano: 2013-06-13 14:46:53
pan zapiekanka i niebieska łapanka
odpowiedz cytuj
kaska123 dodano: 2013-06-13 15:07:10
[cite user="samen" date="13.06.2013 14:12"]

Ocieplasz wizerunek umoczonych czy po prostu trollujesz?[/cite]

Chciałeś zabłysnąc ,udało Ci się. Nikomu nie ocieplam wizerunku,ani nie troluje.
odpowiedz cytuj

1 | 2 | 3 | 4 ... 8 Następna strona