:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

20°C rozproszone chmury

Wstyd Gieniu

Dodano: 2013-07-28 16:29:08

odpowiedz cytuj
kn25 dodano: 2013-07-28 16:29:08
Gieniu moze wrocisz po rozum do glowy co? Jestes nie obliczalny jak na starego czlowieka. Nie wiem ile płacisz swoim pochlebcom którzy na tym forum wywołują prowokacje przed wyborcze robiąc ludziom wodę z mózgu.
Pewnie ten zlodziej (nie znam, nie wiem kto) od piwa co zajumał czteropak z pana sklepu tez jest Pisowcem? Kiedy ty czlowieku wrocisz po rozum do glowy? Nie musisz odrazu kogos tagowac od Pisowaca czy Pslowca. Kultura obowiazuje nawet radnego miasta nie jestes szeryfem tekstasu i nie pozwalaj sobie na wyzywanie czyjejs rodziny. Takich jak ty to wziasc i odsunac od polityki jestes na to za STARY lepiej dac szanse mlodszym i bardziej rozsadniejszym niz zabierac fotel radnego dostawac kase i nie placic podatku.
Nie jesteś Bóg wie czym i nadal nie będziesz. Najlepiej zwalic wszystko na PiS bo jest szansa ze przejma wladze i takich starych prykow odsuna od wladzy beda miejsca dla mlodszych rywali. Mowisz na kogos moher? Sam nie jestes wierzacy? Przyznaj sie.
odpowiedz cytuj
jaro40 dodano: 2013-07-28 16:52:01
za komuny wyrósł ,a dziś sie chwali że taki pracowity,jak komuna była sekretarz PZPR i ORMO,komuny nie ma Genio ministrant żeby miał możliwość to i biskupem by został i prawi morały
odpowiedz cytuj
GIENIO dodano: 2013-07-28 17:00:48
[cite user="kn25" date="28.07.2013 16:29"]Gieniu moze wrocisz po rozum do glowy co? Jestes nie obliczalny jak na starego czlowieka. Nie wiem ile płacisz swoim pochlebcom którzy na tym forum wywołują prowokacje przed wyborcze robiąc ludziom wodę z mózgu.
Pewnie ten zlodziej (nie znam, nie wiem kto) od piwa co zajumał czteropak z pana sklepu tez jest Pisowcem? Kiedy ty czlowieku wrocisz po rozum do glowy? Nie musisz odrazu kogos tagowac od Pisowaca czy Pslowca. Kultura obowiazuje nawet radnego miasta nie jestes szeryfem tekstasu i nie pozwalaj sobie na wyzywanie czyjejs rodziny. Takich jak ty to wziasc i odsunac od polityki jestes na to za STARY lepiej dac szanse mlodszym i bardziej rozsadniejszym niz zabierac fotel radnego dostawac kase i nie placic podatku.
Nie jesteś Bóg wie czym i nadal nie będziesz. Najlepiej zwalic wszystko na PiS bo jest szansa ze przejma wladze i takich starych prykow odsuna od wladzy beda miejsca dla mlodszych rywali.[/cite] Szanowny Panie,przeczytaj Pan Swoje wypowiedzi i moją odpowiedz.Być działaczem PSL,czy też PIS,to nie trzeba się ukrywać,bo to nie hańba,czy też wstyd,tacy ludzie byli są i będa.Pochlebców ja tu nie widzę i nie jestem naiwny jak sądzisz aby wydawać kasę na propagandę.Jest prawdą,że tacy działacze jak J" Dąbrowski i St.Rykaczewski z pieniedzy budzetu powiatu wydają kasę na informator reklamujący swoje osoby jako samorządowcy a szefowie PARTI PIS I PSL.Pisze Pan bzdury,że nie płace podatków,otóż jest to aktualna propaganda PSL I PIS,od tego mam kontrole IS,US,gdyby tak było dawno bym popłynął.TA WYPOWIEDZ JEST ZWYKŁYM PLUGASTWEM.SZ.Panie ,prosze sie nie kompromitować nie udawać,nigdy nie byłem i nie jestem Radnym Miasta i z tego tytułu nie otrzymuję żadnej kasy.Jak Pan pisze,ze ,,starych pryków odsunąć od władzy,ja to popieram,tylko nie starych pryków a starców,to brzmi kulturalniej.Ale startować do wyborów każdy ma prawo jak jest dorosły,a decydują ludzie ,oceniają komu oddać swój głos,proponuję wystartujmy obydwaj i może Pana wybiorą a mnie odrzucą-słabszy,mniej doswiadczony ,karierowicz na pewno odpada,mna Pan szanse za rok.Nigdy nigdzie nie powiedziałem że złodziej co kradnie jest członkiem PIS,chociaż jedna pani złapana na kradzieży jest wielką zwolenniczką tej partii.Wiem po co ten powstał temat,po to aby moi przeciwnicy mogli mnie atakować,a na pewno wypowie sie XYZ,JARO I kilka ciagle chlapiących na moją osobe. Jestem wytrwały i wcale nerwowo nie przyjmuję Pańskiego tematu.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2013-07-28 19:55:02
""Pochlebców ja tu nie widzę i nie jestem naiwny jak sądzisz aby wydawać kasę na propagandę""

znowu łżesz a twój kapciowy Stasiek?
odpowiedz cytuj
xp25 dodano: 2013-07-29 12:13:25
Dla genia liczy się kasa, kasa i tylko kasa za wszelką cenę.
odpowiedz cytuj
GIENIO dodano: 2013-07-29 13:00:53
[cytat]Dla genia liczy się kasa, kasa i tylko kasa za wszelką cenę. [/cytat]....Szanowny Panie,po co piszesz te głupoty,weż się za robotę i będziesz miał kasę.Ale tak brudnego mozgu nie było dawno na forum.Zaczynasz przebijać swojego kolesia, partyjnego XYZ.
odpowiedz cytuj
GIENIO dodano: 2013-07-29 13:25:08
[cytat]za komuny wyrósł ,a dziś sie chwali że taki pracowity,jak komuna była sekretarz PZPR i ORMO,komuny nie ma Genio ministrant żeby miał możliwość to i biskupem by został i prawi morały[/cytat]...Wstyd ,to prawda,ze wstydzę sie tego ,że z taką głupawką polemizuję.Ani XYZ,JARO,czy też inni pomyleńcy z tego grona.WSTYDZĘ SIĘ TERAZ,ŻE DAŁEM SIE NAMÓWIĆ STARTOWAĆ DO WYBORÓW Z LISTY PSL,oraz że znalazłem się w gronie oszustów co do wyborów szli z hasłem,,CZAS NA ZMIANY;;a zrobili tylko zamiany.Nie wstydzę się tego że do 2010r uważałem PIS ZA GODNĄ PARTIĘ,ALE OD CZASU GRY KARTĄ SMOLEŃSKĄ i poczynań prezesa PiS W ZAMBROWIE,STRACIŁEM DO NICH CAŁKOWICIE ZAUFANIE.grabią tylko pod siebie,mając pozostałych w d....e a ponadto są upierdliwi i kopią dołki pod kolegami zarówno w sejmie jak i w Zambrowie.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2013-07-29 15:27:05
""PIS ZA GODNĄ PARTIĘ,ALE OD CZASU GRY KARTĄ SMOLEŃSKĄ ""

jaka gra kartą Smoleńską?
odpowiedz cytuj
Citizen dodano: 2013-07-29 19:17:43
lecz się Pablo lub pilnuj ohp-u[;-b]
odpowiedz cytuj
jaro40 dodano: 2013-07-29 20:17:01
GENIO-nie łącz mnie z tym XYZ bo jeśli to on jest komendantem OHP to też był aparatczykiem PZPR I CZERWONYM PAJĄKIM bo każdy kapral czy tam sierżant musiał być,a dzisiaj taki prawicowiec to kameleon
odpowiedz cytuj