:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

2°C pochmurno z przejaśnieniami

Vectra internet opinie

Dodano: 2018-10-12 11:50:37

Jak w temacie. Kto ma internet w Vectrze?Podzielcie się proszę doświadczeniami i spostrzeżeniami. Jakość działania usługi, jak działa BOK, czy zdarzają się przestoje?
odpowiedz cytuj
Maselko dodano: 2018-10-16 16:58:36
Oceniam pozytywnie, ale na pewno masz ich dostępnych u siebie?Sprawdzałeś na PanWybierak kogo możesz brać pod uwagę? To jest właśnie porównywarka takich ofert.My nie mieliśmy pod swoim adresem opcji skorzystania z innego światłowodu.Może ty masz? 
odpowiedz cytuj
zreko dodano: 2018-10-17 11:51:46
Ich mam na pewno, bo są reklamy wkoło mojego mieszkania ;-)Ale dzięki - wyszło, że mam dostęp jeszcze do dwóch usług, a nie miałem o tym pojęcia.Dane wyglądają na aktualne - muszę usiąść i dokładnie porównać sobie parametry.Ogólnie - dzięki, nie znałem tego narzędzia.
odpowiedz cytuj
Maselko dodano: 2018-10-30 17:09:42
Dane na pewno są aktualne - tam na liście wyświetlanych ofert masz zawsze informację o dacie aktualizacji, tak więc bez obaw ;-) 
odpowiedz cytuj
to_ja dodano: 2018-11-03 15:26:22
Dane na pewno są aktualne - tam na liście wyświetlanych ofert masz zawsze informację o dacie aktualizacji, tak więc bez obaw ;-) 
A od kiedy Vectra jest w Zambrowie? Nie było słychać o tym, że wchodzi jako kolejna kablówka do miasta.

odpowiedz cytuj
zreko dodano: 2018-11-05 08:04:49
Dzięki. Dzwonię dzisiaj do tej porównywarki, żeby dowiedzieć się trochę więcej konkretów. Chodzi mi tutaj o bardziej praktyczne informacje o jakości działania usługi.Nie mogę znaleźć nikogo, kto korzysta akurat z tej firmy.
odpowiedz cytuj
Maselko dodano: 2018-11-07 17:05:12
Tam na stronie porównywark masz dział z opiniami. Poczytaj sobie i to, bo też można wyciągnąć jakieś ciekawe info.Ogólnie raczej wszystko powinno być w porządku. Patrz też na cenę za aktywację - jeśli stawki za abonament są takie same, to bywa, że cena aktywacji może być decydująca. 
odpowiedz cytuj
zreko dodano: 2018-11-09 12:16:23
Dzięki.
Pogadałem, poczytałem i chyba będzie ta Vectra. Wiadomo – znaleźli się też
narzekacze, ale padały takie argumenty, które można by zarzucić każdemu. Jak dla
mnie takie pozbawione merytoryki i uzasadnienia. 
odpowiedz cytuj

1 ... 1