:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

17°C umiarkowane opady deszczu

Ukraińska kosmetyczka na bema

Dodano: 2017-08-28 10:28:02

odpowiedz cytuj
benbenka dodano: 2017-08-28 10:28:02
Chciałabym zapytać o wasze odczucia odnośnie Ukrainki, która świadczy usług kosmetyczne na ul. Bema. W szczególności o robione przez nią rzęsy.

Jakiś czas temu poszłam do niej aby zrobiła mi sztuczne rzęsy. W tym miejscu muszę nadmienić, ze zanim do niej poszłam poczytałam trochę o tym zabiegu i pooglądałam filmiki jak je się robi. Natomiast zdecydowałam się na pójście do niej ponieważ widziałam wiele jej prac na fb.
Na samym początku zdziwił mnie fakt, że zabieg będzie trwał tylko trochę ponad godzinę.
Mimo to, że oczekiwałam od niej bardziej naturalnego efektu rzęsy po zrobieniu były ładne.
Horror zaczął się następnego dnia, kiedy rano zobaczyłam, że na policzku mam kępkę sztucznych rzęs na oku dziurę pomiędzy rzęsami. Kiedy przypatrzyłam się dokładnie pracy Pani Viktorii okazało się, że kępy rzęs mam poprzyklejane do skóry. Po jakiś 3 dniach nie dość, ze całe kępy rzęs wypadały to jeszcze te co zostały dziwnie sterczały i w ogóle nie można było ich "uczesać"! Okropne! Jakiś tydzień po zabiegu miałam wesele a sztuczne rzęsy stercząc dziwnie do góry zamiast upiększać mój makijaż to go psuły!

Tak więc proszę o opinie czy taka praca Pani z Bema to jednorazowy wypadek czy robi tak wszystkim rzęsy?
Bo ja odniosłam wrażeniem, że ona po prostu świadczy takie usługi i w ten sposób psuje kobietom nie świadomym tego jak powinien wyglądać ten zabieg psuje rzęsy.
odpowiedz cytuj
imany dodano: 2017-08-28 15:16:42
Dziś się tam wybieram więc napiszę później o efektach pracy
odpowiedz cytuj
emigrant dodano: 2017-08-28 20:52:51
Bardzo dobrze,naturalne jest piekne a nie sztuczne .
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-08-28 21:55:11
Natura jest pięknością,a nie sztuczna uroda.
odpowiedz cytuj
kaskad dodano: 2017-08-29 08:55:09
[cytat]Natura jest pięknością,a nie sztuczna uroda.[/cytat]

Jaki mądry hehe
odpowiedz cytuj
emigrant dodano: 2017-08-29 19:38:44
Pewnie że mądry,mądre słowa.
odpowiedz cytuj
karola1104 dodano: 2017-08-30 11:34:39
Rzęsy mogą odpadać na drugi dzień np. od złej temperatury kleju, za wysokiej temperatury na zewnątrz, albo nawet od tego czy kobieta ma miesiączke ;) możliwości jest dużo, sterczeć też mogą wtedy wystarczy szczoteczkę która się czesze rzęsy zamoczyć w wodzie i wszystko jest ok. :)
odpowiedz cytuj
benbenka dodano: 2017-08-30 13:27:07
Nie nie jest ok! Rzęsy są przyklejone do skóry i dlatego sterczą, żadne moczenie i czesanie nie pomoże na to. W kwestii wypadania: WYPADAĆ MOGĄ POJEDYNCZE RZĘSY A NIE POSKLEJANE ZE SOBĄ KEMPY RZĘS.
Profesjonalny zabieg przedłużania rzęs polega na tym, że pojedyncze sztuczne rzęsy ( nie całe kępy) przykleja się do rzęs klientki. Z tego co patrzyłam u koleżanek, które robiły rzęsy w innych miejscach nie mają one poprzyklejanych tych rzęs do skóry powiek i jeżeli im wypadają rzęsy to pojedyńczoi a nie całe sklejone kępy.
Poza tym z tego co już wiem to nie tylko mi Ta Pani wyświadczyła taką usługę.
odpowiedz cytuj
pavel007 dodano: 2017-08-30 13:59:06
Po co ci wogóle rzęsy kobieto, znajdź sobie faceta który zaakceptuje cię taką jaką jesteś a nie po tuningu :P
odpowiedz cytuj
Frodo200 dodano: 2017-08-31 11:49:42
[cite user="benbenka" date="30.08.2017 13:27"]Nie nie jest ok! Rzęsy są przyklejone do skóry i dlatego sterczą, żadne moczenie i czesanie nie pomoże na to. W kwestii wypadania: WYPADAĆ MOGĄ POJEDYNCZE RZĘSY A NIE POSKLEJANE ZE SOBĄ KEMPY RZĘS.
Profesjonalny zabieg przedłużania rzęs polega na tym, że pojedyncze sztuczne rzęsy ( nie całe kępy) przykleja się do rzęs klientki. Z tego co patrzyłam u koleżanek, które robiły rzęsy w innych miejscach nie mają one poprzyklejanych tych rzęs do skóry powiek i jeżeli im wypadają rzęsy to pojedyńczoi a nie całe sklejone kępy.
Poza tym z tego co już wiem to nie tylko mi Ta Pani wyświadczyła taką usługę. [/cite]
Jak tyle o tym wiesz to było sobie samej zrobić. Bo jak tak patrze to chyba z konkurencji nadajesz:D
odpowiedz cytuj