:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

13°C słabe opady deszczu

Tylko PSL i PIS gwarantują Wam dobrobyt w naszym powiecie.Głosujcie na doswiadczonych ludzi z PSL

Dodano: 2017-05-14 12:41:22

odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-05-14 12:41:23
Wreszcie mamy coraz lepiej,żyjemy bogato i dobrze,a będzie jeszcze lepiej jak zagłosujecie w przyszłości tylko na PSL
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-05-14 19:12:26
masz genek rację powiat jest znacznie lepiej zażądany niż miasto
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-05-15 11:28:42
[cytat]masz genek rację powiat jest znacznie lepiej zażądany niż miasto [/cytat]Ja zawsze mam rację,tylko nie każdy baran to rozumie.Towarzyszu uczony ,powiat nie jest,, zażadany"",jest tylko żle zarządzany.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-05-15 13:21:58
dobrze genek że się przyznajesz do baraniego tumanizmu
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-05-17 06:55:49
[cytat]dobrze genek że się przyznajesz do baraniego tumanizmu [/cytat]Ja zagłosuję na wiejską partię chłopską. PSL/dawne zsl/ bo jest to przewodnia siła ludu wiejskiego niosaca dobrobyt dla wsi.Za czasów zsl przed chałupą stał konik i woz,dzis stoją bryki BMW,Merce,Audice.Warto ? warto
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-05-17 10:04:37
[cytat]Ja zawsze mam rację,tylko nie każdy baran to rozumie.Towarzyszu uczony ,powiat nie jest,, zażadany"",jest tylko żle zarządzany.[/cytat]

np
-twierdząc że Tu 154 nie lądowały na lotniskach trawiastych,
pomimo tego że były do tego konstruowane
-że nie istnieje w medycynie taki termin jak inseminacja
-a już całkowitą porażką twoją genek jest cadyczenie na temat woli bożej , a cadyk z ciebie marny, cadyczenie całkowicie ci nie wychodzi jako zawodowemu komuniście
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-05-17 12:01:53
[cite user="xyz" date="17.05.2017 10:04"]

np
-twierdząc że Tu 154 nie lądowały na lotniskach trawiastych,
pomimo tego że były do tego konstruowane
-że nie istnieje w medycynie taki termin jak inseminacja

Panie radny profesorze xyz,rozmawiamy o sukcesach Twojej partii PSL a nie o ladowaniu samolotów pasażerskich na trawie,czy też inseminacji,bo być może pojawiłeś się na ziemi dzięki tej meodzie zapłodnienia.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-05-17 16:57:39
nie ja twięrdzę że zawsze mam rację, a kurat PSL nie jest z mojej bajki ale lokalnie niezłe sobie radzi i ma spore poparcie i działa nawet sensownie
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-05-18 10:46:24
Sensowne PSLu działanie i sensowne Twoje pisanie.Ma Tow. profesor tutaj rację,jedno i drugie jest sensowne.
odpowiedz cytuj

1 ... 1