:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

18°C rozproszone chmury

"To już kapitulacja? Szef KOD przyznaje: nie jesteśmy w stanie zmusić ludzi do wyjścia na ulicę"

Dodano: 2018-02-24 17:24:27

odpowiedz cytuj
terminator dodano: 2018-02-24 17:24:27
"Nie jesteśmy w stanie zmusić ludzi do wyjścia na ulice - przyznał w Toruniu lider Komitetu Obrony Demokracji Krzysztof Łoziński. - Nastroje w społeczeństwie się zmieniły. Jest jakieś takie zmęczenie, zniechęcenie. To, że ogłosimy demonstrację, to jeszcze nie oznacza, że ludzie przyjdą - podkreślił Łoziński w odpowiedzi na pytanie o mniejszą aktywność KOD na ulicach polskich miast w ostatnich miesiącach."

Kolejny problem sam się rozwiązał.
odpowiedz cytuj
Lilith dodano: 2018-02-24 17:40:51
[cite user="terminator" date="24.02.2018 17:24"]"Nie jesteśmy w stanie zmusić ludzi do wyjścia na ulice - przyznał w Toruniu lider Komitetu Obrony Demokracji Krzysztof Łoziński. - Nastroje w społeczeństwie się zmieniły. Jest jakieś takie zmęczenie, zniechęcenie. To, że ogłosimy demonstrację, to jeszcze nie oznacza, że ludzie przyjdą - podkreślił Łoziński w odpowiedzi na pytanie o mniejszą aktywność KOD na ulicach polskich miast w ostatnich miesiącach."

Kolejny problem sam się rozwiązał.[/cite]

Hmm...

czyżby PO_nkwd_owskie żydobolszewie w odwrocie?
odpowiedz cytuj
saba dodano: 2018-02-25 20:13:30
Nie ma się z czego cieszyć. Czeka nas brunatna przyszłość. zresztą i tak życie na ziemi zniknie, ona sama zniknie. I tu nie potrzeba żadnych kataklizmów. Ziemi nie zagrażają marsjanie, tylko człowiek.
odpowiedz cytuj
Lilith dodano: 2018-02-25 20:58:46
[cytat]Nie ma się z czego cieszyć. Czeka nas brunatna przyszłość...[/cytat]

Zawsze możesz wrócić do Izraela skoro w Polsce ci tak źle.
odpowiedz cytuj
saba dodano: 2018-02-27 17:53:08
Lilith
Znowu posądzasz, że jak ktoś ma prawidłowe myślenie , to żyd.
Najpierw myśl, potem stawiaj diagnozę. Jak taka jesteś mądra- to odpowiedz na pytanie. Kiedy i w których państwach był ustrój komunistyczny.
odpowiedz cytuj
Lilith dodano: 2018-02-27 18:46:42
[cite user="saba" date="27.02.2018 17:53"]Lilith
Znowu posądzasz, że jak ktoś ma prawidłowe myślenie , to żyd.
Najpierw myśl, potem stawiaj diagnozę. Jak taka jesteś mądra- to odpowiedz na pytanie. Kiedy i w których państwach był ustrój komunistyczny.
[/cite]

Odpowiem ci na pytanie jak ty mi najpierw odpowiesz, czy to prawda, że przy obrzezaniu rabin PO_mylił się i usunął ci płaty czołowe zamiast napletka?
odpowiedz cytuj
saba dodano: 2018-03-01 13:18:30
Llith
Naprawdę , cała żółć wylała ci się na mózg. Nie odp[owiedz mi na pytanie bo z historii byłaś miałka.

Zapytam cię wprost - Lilith jest nowy nik XYZ . Bo obrażasz podobnie jak on? Wszystko wiesz wszystko lepiej, tylko nienawiść.
Złość, że ktoś ma odwagę powiedzieć prawdę.

Pojawiłaś , się nagle, masz taki sposób prowadzenia dyskusji jak ten pseodopedagok. Szkołę też kończyłaś za pieniądze?
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-03-01 15:05:22
[cite user="saba" date="01.03.2018 13:18"]Llith
Naprawdę , cała żółć wylała ci się na mózg. Nie odp[owiedz mi na pytanie bo z historii byłaś miałka.

Zapytam cię wprost - Lilith jest nowy nik XYZ . Bo obrażasz podobnie jak on? Wszystko wiesz wszystko lepiej, tylko nienawiść.
Złość, że ktoś ma odwagę powiedzieć prawdę.

Pojawiłaś , się nagle, masz taki sposób prowadzenia dyskusji jak ten pseodopedagok. Szkołę też kończyłaś za pieniądze?[/cite]

bo są ludzie kumaci i oszołomy jak sabcia czy inne genie. bo ten sam poziom ociężałości umysłowej
odpowiedz cytuj
Lilith dodano: 2018-03-01 17:54:03
[cite user="saba" date="01.03.2018 13:18"]Llith

Zapytam cię wprost - Lilith jest nowy nik XYZ . Bo obrażasz podobnie jak on? [/cite]

Nie muszę się pod nikogo podszywać kacapie bo mam własne poglądy i piszę we własnym imieniu. PO_za tym nie wiem czy ktoś taki jak "ty" ma zdolność honorową, aby w ogóle można go obrazić?
odpowiedz cytuj
saba dodano: 2018-03-04 09:33:14
z
Znowu używasz słowa kumaty - to wreszcie pojmij, że to bardzo do ciebie pasuje. Do piaskownicy.
odpowiedz cytuj

1 | 2 | 3 | 4 ... 5 Następna strona