:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

17°C umiarkowane opady deszczu

Tak komentuje słowa Jarosława Kaczyńskiego nazywającego opozycję "zdradzieckimi mordami" Biskup Tadeusz Pieronek,cyt:,,Zachowuje się jak człowiek po narkotykach".

Dodano: 2017-09-11 13:54:03

odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2017-09-11 13:54:03
[B]Zachowuje się jak człowiek po narkotykac[/B]h

Bp Tadeusz Pieronek pytany o słowa Jarosława Kaczyńskiego, nazywającego opozycję "zdradzieckimi mordami" przyznał, że był zbulwersowany tą wypowiedzią. - [B]To wypowiedź człowieka, który uważa się za naczelnika państwa, a który zachowuje się jak człowiek po narkotykach. Inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć. [/B]
Bp Pieronek, były sekretarz generalny Episkopatu Polski, był gościem Moniki Olejnik w programie "Kropka nad i" w TVN24. Pytany był m.in. o to, czy uwaza miesięcznice smoleńskie za akt religijny. - [B]Wygłaszanie na miesięcznicach buńczucznych przemówień, które tchną nienawiścią, to nie akt religijny tylko czysta polityka - odrzekł biskup. [/B]
-[B] Ci, którzy powinni strzec Konstytucji, łamią ją raz po raz i zmieniają tak, by zatwierdzić wszystkie swoje łajdactwa.[/B] Każde złamanie konstytucji, zwłaszcza przez jej stróży,[B] jest łajdactwem.[/B] To jest jakaś operacja na narodzie, tłuczenie mądrości, która tkwi w narodzie, sprowadzania jej do takich stwierdzeń, że wszystko można zrobić, bo mają mandat społeczeństwa - podkreślił biskup. [B]Dodał, że "łamiący konstytucję" tłumaczą się, że to służy dobru. - Czyjemu dobru? Państwa? Nie, dobru partii - ocenił bp Pieronek. Według biskupa obecna władza wprowadza wiele podziałów.[/B] - Z jednej strony są "komuniści i złodzieje", z drugiej "dobra zmiana", czyli ci, którzy są pierwszej klasy. Ja się zaliczam do drugiej klasy. Nie mam o to pretensji, bo nie jestem jakimś człowiekiem na świeczniku - ocenił duchowny. - Jeżeli widzę, że ludzi się dzieli na elity i na lud, to pachnie autorytaryzmem, rasizmem. To jest dzielenie ludzi na lepszych i gorszych - powiedział.
- Przedstawiciele mojego państwa nie powinni mówić językiem, który nie przystoi - mówił, w odpowiedzi na pytanie o stanowisko rządu w kwestii przyjmowania uchodźców oraz praworządności. w jego ocenie "dobra zmiana" posługuje się językiem propagandy. Pytany o sprawę przyjmowania przez Polskę uchodźców powiedział, że nastawienie do uchodźców to efekt propagandy, a "propaganda nie ma zbyt wielkiej wagi na przyszłość". - Dlaczego mamy mieć pretensje do ludzi, którzy uciekają przed wojną? - pytał apelując o udzielenie im pomocy.
Monika Olejnik pytała biskupa Tadeusza Pieronka również o śledztwo IPN wobec Lecha Wałesy. - Wałęsa, który na całym świecie jest bohaterem, u nas jest niszczony, bo ktoś chce stanąć na piedestale, niszcząc tego człowieka - odpowiedział.

[B]Na taki ot artykuł natknęłam się na www.wp.pl. Jest bardzo ciekawy i ukazuje matactwa PISU, którego już nawet Kościół znieść nie może i otwarcie coraz większa grupa księży w tym Biskupi komentują dobrą zmianę dla siebie jaką wprowadza PIS. Warto się zapoznać i wyciągnąć wniosku, które się same nasuwają!!![/B]
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-09-11 17:01:00
że to zdradzieckie indywidua to widać po donosach do brukselskich komisarzy, czy puczu który chcieli wywołać
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-09-11 20:43:58
a biskup Pieronek śmiało może nazywać się zbowidowcem jako TW
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-09-12 07:58:57
[cytat]a biskup Pieronek śmiało może nazywać się zbowidowcem jako TW[/cytat]Wszędzie się znajdą łajdacy,a nawet łachudra.U nas też podobnych można się doszukać,chociażby radny yz który biskupowi Pieronkowi do pięt nie dorósł.Pan yz jednak bierze pewnie Marychę.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-09-12 09:41:00
To że Pieronek był tw to fakt niezaprzeczalny i że wypowiada się jak kodomita
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-09-12 13:03:18
[cite user="xyz" date="12.09.2017 09:41"]To że Pieronek był tw to fakt niezaprzeczalny i że wypowiada się jak kodomita [/cite

To że ojciec w dzieciństwie mózg Ci poobijał,to nie znaczy,ze musisz pierdoły na forum pisać
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-09-12 13:03:19
[cite user="xyz" date="12.09.2017 09:41"]To że Pieronek był tw to fakt niezaprzeczalny i że wypowiada się jak kodomita [/cite

To że ojciec w dzieciństwie mózg Ci poobijał,to nie znaczy,ze musisz pierdoły na forum pisać
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-09-12 15:22:02
litości gdzie napisałem pierdołę
odpowiedz cytuj

1 ... 1