:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

18°C rozproszone chmury

szatnie w sp4 MASAKRA!

Dodano: 2017-10-10 17:30:17

odpowiedz cytuj
denli81 dodano: 2017-10-10 17:30:18
dlaczego szatnie w sp4 pamietają czasy komuny? stan masakryczny zbite dechy jako półeczki na buciki o siata gruba jak na byka i powyginana na każde strony ...A balik remontuje na zewnątrz....niegospodarność? dziwię się rodzicom że nie interweniują w tej sprawie Panie dyrektorze ja wiem że pan wiele ma do wydania kasy ale bez przesady uważam że to powinno być zrobione jako priorytetowo
odpowiedz cytuj
Torres dodano: 2017-10-10 21:29:44
wydaje mi się ze bardziej denerwujący sa rodzice stojący w szatniach w pierwszakach zostawcie je one się rozbiorą i ubiora ssame po co tam wchodzić
odpowiedz cytuj
primavera dodano: 2017-10-11 21:34:35
Pal cie sześć szatnia, ławki w których uczą się dzieci to chyba Gierka pamiętają.
odpowiedz cytuj
Womad dodano: 2017-10-11 21:58:16
No, bo od ławki to dopiero można jakąś komuszą zarazę złapać. Wiadomo kto przy tej ławce mógł siedzieć?
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-10-11 23:02:29
[cytat]Pal cie sześć szatnia, ławki w których uczą się dzieci to chyba Gierka pamiętają. [/cytat]I dobrze trochę historii sie nauczą
odpowiedz cytuj
zibi dodano: 2017-10-12 07:51:01
[cytat]dlaczego szatnie w sp4 pamietają czasy komuny? stan masakryczny zbite dechy jako półeczki na buciki o siata gruba jak na byka i powyginana na każde strony ...A balik remontuje na zewnątrz....niegospodarność? dziwię się rodzicom że nie interweniują w tej sprawie Panie dyrektorze ja wiem że pan wiele ma do wydania kasy ale bez przesady uważam że to powinno być zrobione jako priorytetowo [/cytat]

O czym ty mówisz, załóż cieńszą siatkę, zrób półeczki na buty z delikatnych ładnych deseczek to szatnie trzeba będzie remontować każdego roku. W pierwszej kolejności należy nauczyć rodziców i dzieci do szanowania dobra wspólnego jak swoje a nie na zasadzie jak nie moje tzn. niczyje.
odpowiedz cytuj
denli81 dodano: 2017-10-12 11:06:19
Jak już coś to piszę.....ogólnie nie ma to nic wspólnego z szanowaniem dobra wspólnego bo coś co wymaga wymiany należy wymienić nikt tego nie dewastuje i nie niszczy poprstu jest stare i zagraża dzieciom nic nie ma to wspólnego z nauką o historii banaluki zamieszczacie
odpowiedz cytuj
moby dodano: 2017-10-12 13:26:30
Wywołany odpowiadam. Na wszystko musi przyjść odpowiedni czas. Remont szatni byłby przykładem niegospodarności przed wykonaniem prac, które w ciągu ostatnich lat zrobiliśmy. Po pierwsze wykonano docieplenie i hydroizolację podpiwniczenia budynku. Po drugie w roku ubiegłym zrobiliśmy wymianę kanalizacji ale dalej ujawniają się fragmenty niezewidencjonowanych 60 letnich rur. Była szansa na dofinansowanie docieplenia budynku to po nią sięgnęliśmy i wykorzystujemy. Nie tak łatwo otrzymać 700 tys. dofinansowania. Rozsądek wymaga wykonywania prac w odpowiedniej kolejności aby nie niszczyć poprzednich prac. To jest właśnie gospodarność a przynajmniej ja rozumiem ją w ten sposób. Pozdrawiam R.Świderski
odpowiedz cytuj
denli81 dodano: 2017-10-12 17:12:28
[cytat]Wywołany odpowiadam. Na wszystko musi przyjść odpowiedni czas. Remont szatni byłby przykładem niegospodarności przed wykonaniem prac, które w ciągu ostatnich lat zrobiliśmy. Po pierwsze wykonano docieplenie i hydroizolację podpiwniczenia budynku. Po drugie w roku ubiegłym zrobiliśmy wymianę kanalizacji ale dalej ujawniają się fragmenty niezewidencjonowanych 60 letnich rur. Była szansa na dofinansowanie docieplenia budynku to po nią sięgnęliśmy i wykorzystujemy. Nie tak łatwo otrzymać 700 tys. dofinansowania. Rozsądek wymaga wykonywania prac w odpowiedniej kolejności aby nie niszczyć poprzednich prac. To jest właśnie gospodarność a przynajmniej ja rozumiem ją w ten sposób. Pozdrawiam R.Świderski[/cytat]DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ
odpowiedz cytuj
iva dodano: 2017-10-12 18:59:38
Docieplenie szkoły i wymiana stolarki okiennej to była sprawa priorytetowa.
odpowiedz cytuj