:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

15°C pochmurno z przejaśnieniami

Starosta Rykaczewski przegrał w wyborach na pełnomcnika PISU w powiecie zambrowskim z młodym Sebastianem Orłowskim!!! Czyżby członkowie PISU mieliby dosyć bezradności Starosty Rykaczewskiego???

Dodano: 2017-12-17 22:07:43

odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2017-12-17 22:07:43
Czyżby kariera Stanisława Rykaczewskiego legła w gruzach??? Co będzie robił ten człowiek jak nie zostanie na kolejną kadencję wybrany na Starostę??? Czy ten człowiek umie cokolwiek robić, po za promocją swojej osoby i cykaniem fotek???
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-12-18 09:27:34
ma dwie rence i dwie nogi to i robote se znajdzie
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-12-18 09:34:47
Nie będzie tak zle,jak się zgodzi to pójdzie do ministerstwa spr. wew. o min. Zielińskiego.Nastepuje zmiana w PiS i to trzeba zrozumieć
odpowiedz cytuj
primavera dodano: 2017-12-19 14:28:48
Gdzieś tam go usadzą, stołków jeszcze sporo do obsadzenia. Jarek nie da mu zginąć.
Pochwalić trzeba i członków PIS za tę dobrą zmianę.
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-12-19 18:34:52
[cite user="primavera" date="19.12.2017 14:28"]Gdzieś tam go usadzą, stołków jeszcze sporo do obsadzenia. Jarek nie da mu zginąć.
Pochwalić trzeba i członków PIS za tę dobrą zmianę.[/cite

Mnie sie nasz PIS podoba,potrafią sami robic porządek na swoim podwórku.Stanisława powinni pchnąć do sejmiku ,lub na posła albo senatora w miejsce tych spadochroniarzy jak Karski,czy Anders. Czas na zasłużony awans u P osła Zielniaka.Ostatecznie nosił parasolki,czapki ,berety ponad 12 lat ,wiec cos potrafi w polityce.Za komuny było tak ,że nie matura a chęc szczera zrobi z ciebie oficera /w SB/ teraz - mierny,biernny,ale wierny z księżowskim papierem moze zostac też premierem.Zalety ma takie same jak Jarosław Wielki,Jego prawda i jest nadal niewybaczalny a msciwy jak ktos inaczej mysli jak on.Juz niedługo biskup i Jarosław beda interweniowac aby pozostal na stolku.Postac barwna,Zambrów moze stracić szanse jak Stanisław odpłynie.Dla miasta tyle zdziałał jak radny PIS z Kołak dla gminy Kołaki.Przyznać trzeba,że jako mężczyzna jest też słaby,nie potrafił zmajstrowac syna,ale jest fotogeniczny i jest wszedzie gdzie jest kamera i foto.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-12-20 00:25:48
genek pewnie nie wie że matura była wymagana do bycia oficerem dopiero od 1967czyli utworzenia WSO
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-12-20 09:52:30
[cite user="xyz" date="20.12.2017 00:25"]genek pewnie nie wie że matura była wymagana do bycia oficerem dopiero od 1967czyli utworzenia WSO[/cite

Towarzysz radny xyz nie ma pojecia i pisze ciagle bzdury.Matura wymagana była juz w 1960r. Ja byłem słuchaczem w oficerskiej szkole wojsk lotniczych w 1964r i od kilku lat była wymagana juz matura.Matura nie była wymagana za komuny w latach 50-tych ub. wieku.Wyzsze Szkoły Oficerskie kończyli już oficerowie inżynierowie w stopniu podporucznika.Upierasz sie jak baran i to w każdym temacie piszac bzdury.Jestes nawiedzony,katastrofa smoleńska przeprała Ci mózg.Twoje autorytety to Macierewicz i Berczyński, a Wasza sekta partyjna popłynie jak ekipa Rykaczwskiego.Wybory w PIS ,Stanisław 22 głosy na 100 a jego kolega z Elewaru 11 na 100. Sukces porazka,wstyd przed ludzmi.
odpowiedz cytuj
saba dodano: 2018-01-03 20:07:39
Pax panowie - dajcie sobie na luz. Porzutcie ten zgubny nałóg sporu o worek. Aco jest w worku -gówno.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-01-03 20:42:37
[cite user="Kaczyński" date="20.12.2017 09:52"][cite user="xyz" date="20.12.2017 00:25"]genek pewnie nie wie że matura była wymagana do bycia oficerem dopiero od 1967czyli utworzenia WSO[/cite

Towarzysz radny xyz nie ma pojecia i pisze ciagle bzdury.Matura wymagana była juz w 1960r. Ja byłem słuchaczem w oficerskiej szkole wojsk lotniczych w 1964r i od kilku lat była wymagana juz matura.Matura nie była wymagana za komuny w latach 50-tych ub. wieku.Wyzsze Szkoły Oficerskie kończyli już oficerowie inżynierowie w stopniu podporucznika.Upierasz sie jak baran i to w każdym temacie piszac bzdury.Jestes nawiedzony,katastrofa smoleńska przeprała Ci mózg.Twoje autorytety to Macierewicz i Berczyński, a Wasza sekta partyjna popłynie jak ekipa Rykaczwskiego.Wybory w PIS ,Stanisław 22 głosy na 100 a jego kolega z Elewaru 11 na 100. Sukces porazka,wstyd przed ludzmi.[/cite]

jaki to cud że genio nie ukńczył tej szkoły
odpowiedz cytuj
saba dodano: 2018-01-05 13:30:44
Nic nie dociera. Wiem co oznacza chromozo Z.
odpowiedz cytuj