:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

8°C słabe opady deszczu

Dodano:

odpowiedz cytuj
rob73 dodano: 2018-01-08 14:23:40
nowi deweloperzy naucza ich podejcia do lokatorow.tam jeszcze jest jak w poprzednim systemie nikt nic nie wie albo nie moze a przoduje w tym pewna pani M.
odpowiedz cytuj
stepelek dodano: 2018-01-08 15:17:47
Nadzieja ma taką samą przyszłość jak Dipol.. niestety
odpowiedz cytuj
wojcie dodano: 2018-01-08 17:08:12
[cytat]nowi deweloperzy naucza ich podejcia do lokatorow.tam jeszcze jest jak w poprzednim systemie nikt nic nie wie albo nie moze a przoduje w tym pewna pani M.[/cytat] Lokator powinien się cieszyć, że ma mieszkanie i się nie odzywać. Jakość budowy bloków,Sposób administracji i obsługa zakrawa na kpinę.
Jeden człowiek który biega sprzątać lub odśnieżać z Raginisa na Puławskiego to trzeba być supermenem. Popadał śnieg a ludzie rano przewracają się na schodach bo supermen nie zdążył.Nie wspomnę o ciągle odpadających płytkach ze schodów które Rembud wymienia co 3 lata pewnie nie za darmo. Skończyły się czasu PRL-u a u nas bez zmian.Żenada.
odpowiedz cytuj
lukasz25 dodano: 2018-01-08 20:13:54
A co sie dziwic ze wszyscy maja gdzies robote jak kazdy to rodzina pana "prezesa"
odpowiedz cytuj
krajcys dodano: 2018-01-08 20:45:51
Mam pytanie do lokatorów którzy pozbyli się tych @#$#@#$ podzielników z kaloryfera. Czy zgodę ma wyrazić cała klatka,blok czy ja sam mogę zrezygnować w co raczej wątpie i jak na tym wychodzicie? Napomnę iż nie zależy mi na jakim kolwiek zwrocie za ogrzewanie, mało tego wole i nawet dopłacic obym miał ciepło w mieszkaniu. U mnie w pionie na 4 pietra grzeje tylko ja a w calej klatce może ze dwie rodziny. Sąsiedzi wolą chodzic w dresach i fufajkach by dostac 500zl zwrotu kosztem zagrzybienia i wyziebienia mieszkania. Żenada !
odpowiedz cytuj
Blogerka dodano: 2018-01-08 21:47:28
Sprawdż koniecznie regulamin rozliczania ! Może się okazać ,że mają prawo obciążyć cię dużymi kosztami - znam taki przypadek. Moim zdaniem musi być ponad 50 % chętnych na pozbycie się tego bubla.Ludzie nie zdają sobie sprawy ,że odczyty i rozliczanie wykonywane są przez firmy zewnętrzne. Wilgoć i grzyb stoi u drzwi w przypadku" niby ogrzewania". Ty ogrzewasz sąsiadów a ludziska dostają zwroty.
odpowiedz cytuj
spidu1 dodano: 2018-01-08 22:13:05
[cite user="msz888" date="08.01.2018 12:37"]Witam,
czy tylko ja odnoszę wrażenie, że spółdzielnia Nadzieja wraz ze swoim prezesem źle traktuje swoich spółdzielców, robi co chce i kiedy chce?
Oto lista zarzutów:
1. Pan zarządca Krajewski, który nie dokonuje napraw koniecznych w blokach np. przez 2 lata nie ma czasu naprawić cieknącego dachu ganku( swoją drogą jak ma to robić jak w godzinach pracy puka sobie prywatki) i w tym czasie ganek od środka staje się zniszczony i pojawia się w nim pleśń.
2. Utrudniony kontakt telefoniczny, odbiera Pani która nic nie wie i przełącza Cię po pokojach, do Pań które albo nie odbierają albo nie wiedzą o co chodzi.
3. Brak jakiejkolwiek możliwości rozmowy z prezesem a jak pójdzie się do spółdzielni to na dole zatrzymuje Cię Pani, która nic nie wie i nic nie może.
4. Brak informacji ile za co trzeba płacić, natomiast jeżeli są jakieś podwyżki to przykleją jakąś mało czytelną kartkę w gablotce i dalej nie wiadomo o co chodzi. Podczas gdy w innych spółdzielniach wysyłają bezpośrednio do każdego informacje ile dana osoba ma zapłacić i nie ma z tym problemów. W innych spółdzielniach ponadto każde mieszkanie ma swoje konto na którym można podejrzeć co i jak.
5. Bezprawne wkładanie do skrzynek wezwań do zapłaty w których straszą sądem i naliczają ci 8 złotych za wezwanie. W wezwaniach jedyna treść to, że trzeba zapłacić np. 300 zł a nie piszą ani za co ani dlaczego tylko, że trzeba. Gdy chcesz wyjaśnić sprawę nikt nic nie wie albo okazuje się, ze "nowa " księgowa się pomyliła.
6. Organizacja przestrzeni na nowym osiedlu, nie pilnowanie porządku i tego jak ludzie parkują.
7. BRAK ZGODY NA ZATRUDNIENIE PANI DO SPRZĄTANIA KLATEK i nie podanie przyczyny.

Pewnie zarzutów by się znalazło jeszcze więcej ale piszę tylko o tych, które najbardziej mnie wkurzają.....
[/cite] Zgadzam się w z tobą!Pozatym chyba zatrudniają tam jakieś księgowe które nie wiedzą jak księgować opłacony czynsz.CO nie rusz jakieś pomyłki i niedomówienia.
odpowiedz cytuj
primavera dodano: 2018-01-08 22:19:42
Weź i znajdź dobrą księgową.
Dobre księgowe już dawno na emeryturach...
odpowiedz cytuj
Koksownik_19 dodano: 2018-01-10 11:21:54
Bradzo Dobrze Komuna sie Skonczyła !!
odpowiedz cytuj
camp dodano: 2018-01-11 19:23:34
Popieram przedmówców.
1.brak podglądu online do stanu konta czynszowego oraz konkretnych opłat, tak jak jest to w cywilizowanych miastach i spółdzielniach.
2.rozliczenie wody raz w roku ?! Powinno być chociaż raz na kwartał.
3.podzielniki na kaloryferach
4.sprzątanie klatek schodowych-jedno wielkie nieporozumienie
odpowiedz cytuj

1 | 2 | 3 | 4 ... 5 Następna strona