:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

8°C słabe opady deszczu

Słynni zambrowiacy

Dodano: 2006-09-15 20:10:39

odpowiedz cytuj
magik dodano: 2006-09-15 20:10:39
Czy ktos zna jakichś zambrowiaków, szczególnie takich, którzy skończyli Konarskiego i odnieśli w życiu sukces? A moze ma ktoś kontakt do kogoś takiego? Błagam, potzrebuję...
JA wiem o Magdzie Tadeusiak i biskupie Michaliku... A moze ktoś wie, czy Joanna Solska skonczyła Konarskiego?
odpowiedz cytuj
ancysss dodano: 2006-09-16 09:44:39
[b]hahaha biskup Michalik ;] A to sławna osobistość ;]
[/b]
Poza tym taką szkołę jak Konarski to może skończył Lepper i Giertych... Tak jakoś mi pasują na ten poziom.;]
odpowiedz cytuj
Santino dodano: 2006-09-16 18:34:51
Coś się Tobie pomerdało, młodzieniaszku. Ze swoją wybujałą fantazją i oderwanym od rzeczywistości pokrzykiwaniem zdecydowanie tracisz zwykły szacunek, pisząc takie bzdury, jak ta powyżej.
odpowiedz cytuj
ancysss dodano: 2006-09-17 09:51:47
A coś dokładniej?

[b]To nie brak szacunku, to bunt przeciwko [u]POLSCE WYZNANIOWEJ![/b][/u]

Kiedy największą osobistością jest klecha, i nie da się przeprowadzić żadnej uroczystośći bez księdza czy biskupa... A ci są przyjmowani z królewskimi honorami.. PARANOJA!
odpowiedz cytuj
Santino dodano: 2006-09-17 20:12:00
Abp Michalik jest słynny i pochodzi z Zambrowa. Dla wielu to powód do dumy a dla bardzu niewielu żenująca przyczyna do robienia wyimaginowanych przytyków na temat państwa wyznaniowego. Czy to zmienia fakt, że Michalik jest słynny? Kofi Annan, książę Karol, Robert Kubica czy Kim Dzong Il - te osoby łączy dwie rzeczy: są sławni i nie urodzili się w Zambrowie. Gdyby tak było, to pewnie nie musiałbyś wylewać tu swoich osobistych żalów mając za wątpliwy powod osobę Józefa Michalika.
odpowiedz cytuj
Santino dodano: 2006-09-17 22:43:05
Wracajac do tematu, zapewne całkiem sporo ludzi na świecie nazwa "Zambrów" kojarzy się wyłącznie ze statkiem M/S "Zambrów", który pływa po morzach i oceanach od ponad 30 lat. To też czyni go w pewnym sensie słynnym :)
odpowiedz cytuj
Wujek3 dodano: 2006-09-18 08:12:11
Odnosnie tego statku "Zambrów". Posiada ktos z Was jego zdjecia, rysunki techniczne czy plany?
odpowiedz cytuj
Santino dodano: 2006-09-18 15:20:33
W takim razie mam cichą nadzieję, że zainteresował się nim ktoś z Wilkinson Sword ;)
odpowiedz cytuj
Jakób dodano: 2006-09-18 23:21:32
Eliza Sarnacka - Mahoney
Pisuje m.in. do Der Dziennik :)
odpowiedz cytuj
Jakób dodano: 2006-09-18 23:24:21
Dr Henryk Głębocki z krakowskiego IPN - od jego publikacji zaczela sie ostatnia zadyma z pijakiem Kuroniem.
odpowiedz cytuj

1 | 2 | 3 | 4 ... 9 Następna strona