:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

16°C całkowite zachmurzenie

skansen gmina szumowo

Dodano: 2018-02-07 22:37:19

odpowiedz cytuj
szumik dodano: 2018-02-07 22:37:19
pytam po co to jest, po co są marnowane pieniądze z unii jak to jest niedostępne ??? mój brat urodził się tu, nie daleko szumowa, wyjechał w roku 1975 na śląsk, tam skończył szkołę i ciężko pracował prawie do dziś, ożenił się i doczekał wnuków, które urodziły się tam, na śląsku, będąc na wakacjach "pochwalił się im"(wnukom) że pokaże jak się "tu" kiedyś mieszkało, i co ....??? i nic .... zamknięte na kłódę i tylko myszy pewnie wiedzą jak się tam mieszka/// ale na koniach jak przyjechali to na Forum jest ... a może oni by chcieli w tej ruderze np herbatkę wypić... nie bo "zaperte" na kłódkę.... na koń i w drogę ....
odpowiedz cytuj
manio123 dodano: 2018-02-07 23:07:41
Tak właśnie, wójt jest bardziej zajęty tym żeby to co zostało po GS ie oddać w ręce"zaprzyjaźnionego" prywatnego przedsiębiorcy niż tym co ludzie myślą o innych rzeczach ... Demokracje chcieliśmy, i mamy, a gdzie są obiecane drogi ??? Wybory tuż tuż??
odpowiedz cytuj
manio123 dodano: 2018-02-07 23:30:47
Najważniejsze osiągniecia to koła gospodyń, ale po tych babach nie da sie pojechać z Ostroznego do Srebrnej ...i z Żabikowa do Srebrnego Borku , a to miał być priorytet, bo powiat to nic nie robi, a "my" to zrobimy drogi ...??? O taaaak ...
odpowiedz cytuj
U96 dodano: 2018-02-08 04:46:45
[cytat]Najważniejsze osiągniecia to koła gospodyń, ale po tych babach nie da sie pojechać z Ostroznego do Srebrnej ...i z Żabikowa do Srebrnego Borku , a to miał być priorytet, bo powiat to nic nie robi, a "my" to zrobimy drogi ...??? O taaaak ...[/cytat]Czy w Szumowie jest ferma... wielokropków? Mnożą się w wypowiedziach dotyczących Szumowa jak króliki.
Koniecznie trzeba stworzyć etat kustosza skansenu, bo Twój brat może znów przyjechać za kilka lat. Albo wszystko zostawić pootwierane. Wtedy będzie można podziwiać pogorzelisko albo kolekcję butelek, po trunkach występujących w okolicznych sklepach.
odpowiedz cytuj
JanKow dodano: 2018-02-08 12:44:28
Panie Bogusławie (szumik) wydaje mi się, że wystarczyło pójść do urzędu i poprosić kogoś o otwarcie. Zapewne nie byłoby z tym żadnego problemu.
odpowiedz cytuj
agapaproc dodano: 2018-02-08 17:19:25
To to nic a co z drogą Srebrna- Paproc wojewoda dał starosta dał a wojt pieniedzy w budzecie nie zabezpieczył a 4.5 mln juz kredytu jest
odpowiedz cytuj
r4q.fotka.pl dodano: 2018-02-08 21:49:11
odpowiedz cytuj
manio123 dodano: 2018-02-08 22:34:26
agapaproc masz racje, droga do Paproci od lat tez woła o remont, to wstyd dla gospodarza gminy żeby nie zabiegać o remont tak tragicznej drogi, która łączy nas z drugim województwem, krzaki i asfalt którego juz dawno nie ma
odpowiedz cytuj
manio123 dodano: 2018-02-08 22:38:37
r4q.fotka.pl - wal śmiało, a na sprawę do sądu i ja pojadę [8-D]
odpowiedz cytuj
szumik dodano: 2018-02-08 22:53:17
[cytat]Panie Bogusławie (szumik) wydaje mi się, że wystarczyło pójść do urzędu i poprosić kogoś o otwarcie. Zapewne nie byłoby z tym żadnego problemu.[/cytat] panie JanKow, nie mam na imię Bogusław, a po drugie proszę pana o informację w jakich godzinach w sobotę i w niedzielę pracuje Urząd Gminy Szumowo. Z góry dziękuję
odpowiedz cytuj