:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

20°C słabe opady deszczu

Siłownia Galeria Bem

Dodano: 2017-03-29 20:10:43

odpowiedz cytuj
betiok1 dodano: 2017-03-29 20:10:43
Kiedy jest otwarcie siłowni w galerii BEM ?
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-05-04 10:05:55
Cisza o otwarciu siłowni,zambrowiacy teraz maja niesamowity wybór cenowy obuwia,od chińszczyzny po włoskie firmy.Spar jednak nie zrobił furory,asortyment ma ograniczony.Myjnia i stacja paliw nie zachęca do zjazdu z ul. Magazynowej.Kończenie budowy idzie powoli,a miało być tak pięknie już w 2011r.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-05-04 11:51:33
a ty genek miałeś kiedykolwiek większy asortyment?
odpowiedz cytuj
kuba23 dodano: 2017-05-04 13:50:13
GENIA głowa boli
Jak Ty człowieku możesz żyć mając tyle uwag do świata
Sama fabryka jedzenia z tymi żubrami na środku wraz z jakimiś blachami do okoła wyglada jak byś chciał zrobić coś dobrego a rzeczywiście wyglada jak małe beznadziejne zoo weź proszę ustan tam obok nich by te Twoje zoo sie wzbogaciło o dobrego gatunku barana
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-05-04 15:18:18
[cite user="xyz" date="04.05.2017 11:51"]a ty genek miałeś kiedykolwiek większy asortyment?[/cite

Jak ja prowadziłem market ,to było ponad 10 000 pozycji towarowych,następcy od lat mają o wiele więcej. Porównaj sobie ilośc asortymentową Wedla,winiar,kamisa ,alkoholi,wedlin itd.,tego Spar nigdy nie będzie miał.Zastawią regały kilkoma pozycjami tak jak w PRL octem. i w sklepie jest niby towar,ale wyboru brak.Kubuś,a ciebie też głowa boli z zazdrości,jak jesteś lepszy,to otwórz konkurencyjną gastronomię,albo dogadaj się z Janem i otwórzcie wspólnie,bo on obiecywał,że konkurencje w Zambrowie wykosi.Co do tego barana,to może masz niezły pomysł,proponuję Ci 100 zł za 5 godzin siedzenia i spełnisz swoje marzenie.Ja mam oczy z przodu i z tyłu i dlatego widze co się wokół dzieje.Z moimi latami to już się mniej robi,a więcej patrzy no i baranów pilnuje.Kubuś masz propozycje nie do odrzucenia i dobra stawke godzinową bez względu na pogodę.
odpowiedz cytuj
expert dodano: 2017-05-04 16:29:30
[cytat]Kiedy jest otwarcie siłowni w galerii BEM ?[/cytat] Juz sie dowiedziales kiedy jest otwarcie ?
odpowiedz cytuj
gargul dodano: 2017-05-04 18:02:44
[cytat] Juz sie dowiedziales kiedy jest otwarcie ? [/cytat]
hehe. Forum zambrowskie skarbnicą wiedzy :P
odpowiedz cytuj
asiuleczka15 dodano: 2017-05-04 18:07:15
odpowiedz cytuj
X-men dodano: 2017-05-05 08:50:20
Wczoraj napisalem do wlasciciela email do best gym odpowiedziano mi, ze nie znaja jeszcze terminu otwarcia silowni.
odpowiedz cytuj
Mnich dodano: 2017-05-05 09:27:48
Tam do otwarcia siłowni to jeszcze daleko. Na górze oprócz jednego sklepu to wszystko jest w surowym stanie. Nic dziwnego że tam nikt nie chce wynajmować pomieszczeń. Jak się otwiera galerię to trzeba tę pomieszczenia jakoś ogarnąć a tam to jest normalnie surowy stan. Połowa jest otwarta i nadaje się już do remontu. Płytki popękane wc nie dokończone ściany też zaczynają pękać w takim stanie nie otwieranie się galerii. Posprzątać też nie ma komu.Nic dziwnego ze nie zostala otworzona wcześniej jak gora jest jeszcze w opłakanym stanie. Jeszcze ze dwa sklepy z butami i będzie galeria butik.
odpowiedz cytuj

1 | 2 | 3 | 4 ... 4 Następna strona