:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

1°C lekkie zachmurzenie

Radny powiatowy Andrzej Mioduszewski z PISU pcha się na stołek Burmistrza.Dobra zmiana chce wkroczyć do Zambrowa.Co takiego dobrego zrobił dla Zambrowa mieszkaniec Porytego, oprócz tego, że dostał stołeczek w Elewarze za 255 tys zł rocznie???

Dodano: 2018-09-18 09:00:30

Kolejna Dobra Zmiana puka do Zambrowskich drzwi. Nie daj panie Boże.

Radny powiatowy Andrzej Mioduszewski z PISU pcha się na stołek Burmistrza. Dobra zmiana chce wkroczyć do Zambrowa. Co takiego dobrego zrobił dla Zambrowa mieszkaniec Porytego, oprócz tego, że dostał stołeczek, gdy PIS doszedł do władzy w  państwowej spółce ELEWARR za 255 tys zł rocznie??? Oglądając wszystkie sesje powiatowe śmiem twierdzić, że bardzo rzadko gość się odzywa, więc nie wiem co będzie jak na Burmistrza wybierzemy niemowę? Choć niektórzy kierują się zasadą Bierny Mierny ale Wierny, i coś w tym jest.

Czekam na konkrety??? Nie głosujemy, bo będą takie same szopki jak w Sejmie, w Trybunale Konstytucyjnym czy Sądach Najwyższych!!!!
odpowiedz cytuj
podlaskie62 dodano: 2018-09-18 09:31:19
To nie jest dobra zmiana, ale dojna zmiana czego przykładem jest opisywany pan. Mamy wybór, nie głosujemy na tego pana.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-09-18 09:50:08
obecny sukcesów nie ma a od kilku lat same wtopy
odpowiedz cytuj
bokser dodano: 2018-09-18 13:43:56
Burmistrz Miasta Z PORYTEGO? Żart?
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-09-18 14:25:04
A czemu nie?
odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2018-09-18 22:34:06
A czemu nie?

A jakieś argumenty za Mioduchem????

odpowiedz cytuj
Traugut dodano: 2018-09-19 11:34:29
Widać pędziwiatrowi (naczelnikowi z UM) bardzo nie w smak kandydat, który od lat prowadzi z powodzeniem własna firmę, oraz zarządza przedsiębiorstwem zatrudniającym 200 osób. KANDYDAT KTÓRY ZARABIA UCZCIWIE.
Młody wykształcony kandydat na burmistrza z solidnym doświadczeniem w nowoczesnym zarządzaniu, to nie stary dziadek rodem z PRL i PZPR, który zarządzania uczył się na boisku i bijąc dzieci w szkole.
Gdyby wierchuszka urzędnicza z UM wykazywała swój realny dochód wliczając wszystkie prowizje od przetargów i umów, o których od wielu lat krążą słuchy po Zambrowie wśród wykonawców, na pewno dochód ich przekroczyłby zarobki pana Andrzeja.Pana Andrzeja należy podziwiać, że jest gotów poświęcić swoją świetną karierę i swoje umiejętności wykorzystać dla dobra miasta Zambrowa w którym mieszka.
Nie mając żadnych argumentów w idiotyczny sposób atakować kandydata, że pracuje i zarabia... ha ha ha śmiechu warte.
Czyżby układ rządzący Zambrowem oparty na postkomunistycznych emerytach, który trwał 20 lat w którym po uszy tkwi pędziwiatr boi się zmiany i utraty grubych profitów...???
odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2018-09-19 12:49:03
Widać pędziwiatrowi (naczelnikowi z UM) bardzo nie w smak kandydat, który od lat prowadzi z powodzeniem własna firmę, oraz zarządza przedsiębiorstwem zatrudniającym 200 osób. KANDYDAT KTÓRY ZARABIA UCZCIWIE.
Młody wykształcony kandydat na burmistrza z solidnym doświadczeniem w nowoczesnym zarządzaniu, to nie stary dziadek rodem z PRL i PZPR, który zarządzania uczył się na boisku i bijąc dzieci w szkole.
Gdyby wierchuszka urzędnicza z UM wykazywała swój realny dochód wliczając wszystkie prowizje od przetargów i umów, o których od wielu lat krążą słuchy po Zambrowie wśród wykonawców, na pewno dochód ich przekroczyłby zarobki pana Andrzeja.Pana Andrzeja należy podziwiać, że jest gotów poświęcić swoją świetną karierę i swoje umiejętności wykorzystać dla dobra miasta Zambrowa w którym mieszka.
Nie mając żadnych argumentów w idiotyczny sposób atakować kandydata, że pracuje i zarabia... ha ha ha śmiechu warte.
Czyżby układ rządzący Zambrowem oparty na postkomunistycznych emerytach, który trwał 20 lat w którym po uszy tkwi pędziwiatr boi się zmiany i utraty grubych profitów...???

Dla twojej wiadomości. Nie jestem żadną naczelniczką, tylko obywatelką Zambrowa i mam prawo wypowiadać się w każdym temacie.Oj z tą uczciwością to bym się wstrzymała. Taki majątek nie zarabia się od tak sobie.A zawsze los bogatym sprzyja czy to przy wykupie PGRów i innych rzeczy. A te 255 tysięcy rocznie w Elewarze to  na pewno stołek za te nowoczesne zarządzanie, a nie przynależność w PISie, prawda??? Podziwiam Pana Andrzeja, że jako radny powiatowy na sesjach siedzi cichutko jak mysz pod miotłą. Więc jak Zambrów ma mieć niemowę, to ja i myślę, że inni mieszkańcy podziękują już temu Panu!!!

odpowiedz cytuj
waldzam dodano: 2018-09-19 13:13:45
Ja także nie spodziewałem się że PiS wystawi takiego kandydata.Prowadzi firmę i przedsiębiorstwo i ma być przy okazji burmistrzem,yo chyba do urzędu bedzie wpadał okazyjnie,a w rzeczywistości rządził będzie jakiś vice,albo sekretarka.Czy już w PiSie nie było kandydata znającego środowisko,potrzeby mieszkańców,a przede wszystkim mającego czas na codzienną pracę?Co innego bycie radnym,to nawet powinno być zajęcie dodatkowe.
odpowiedz cytuj
Traugut dodano: 2018-09-19 13:47:27
Dla twojej wiadomości. Nie jestem żadną naczelniczką, tylko obywatelką Zambrowa i mam prawo wypowiadać się w każdym temacie.Oj z tą uczciwością to bym się wstrzymała. Taki majątek nie zarabia się od tak sobie.A zawsze los bogatym sprzyja czy to przy wykupie PGRów i innych rzeczy. A te 255 tysięcy rocznie w Elewarze to  na pewno stołek za te nowoczesne zarządzanie, a nie przynależność w PISie, prawda??? Podziwiam Pana Andrzeja, że jako radny powiatowy na sesjach siedzi cichutko jak mysz pod miotłą. Więc jak Zambrów ma mieć niemowę, to ja i myślę, że inni mieszkańcy podziękują już temu Panu!!!
Coś podejrzanie dużo ten pędziwiatr niby nie naczelnik i niby kobieta wie o tym co się dzieje na sesjach rady Powiatu. Czyżby dużo tam czasu spędzał. Hmmm... zastanawiające.... Policja twoje dane juz ustaliła.... he he :-D

odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2018-09-19 13:55:49
Coś podejrzanie dużo ten pędziwiatr niby nie naczelnik i niby kobieta wie o tym co się dzieje na sesjach rady Powiatu. Czyżby dużo tam czasu spędzał. Hmmm... zastanawiające.... Policja twoje dane juz ustaliła.... he he :-D

Waldzam, ma rację.Będzie zarządzał ZAOCZNIE Z WARSZAWY. Obrotny chłop.Obskoczy ELEWAR, SWOJĄ FIRMĘ I back office w domu zarządzanie nowoczesne na stołku Burmistrza. Brawo,Brawo czapki z głów!!! Dla Pana wiadomości starczy obejrzeć sesję powiatową by wiedzieć kto czym pachnie, co i ile mówi i jak się angażuje w społeczne sprawy. Nie strasz nie strasz bo się ze...!!!

odpowiedz cytuj

1 | 2 | 3 | 4 ... 7 Następna strona