:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

25°C pochmurno z przejaśnieniami

Przeprosiny.P

Dodano: 2018-04-10 20:17:15

odpowiedz cytuj
KaczynskiII dodano: 2018-04-10 20:17:15
Przepraszam wszystkie osoby bez wzgledu na wyznanie,poglady polityczne które mogły sie czuc urazone preze mnie na forum dyskusyjnym.

Uważam,ze tego samego gestu doczekam sie od tych co mnie uraziły równiez na forum.
odpowiedz cytuj
U96 dodano: 2018-04-10 20:36:56
[cite user="KaczynskiII" date="10.04.2018 20:17"]Przepraszam wszystkie osoby bez wzgledu na wyznanie,poglady polityczne które mogły sie czuc urazone preze mnie na forum dyskusyjnym.

Uważam,ze tego samego gestu doczekam sie od tych co mnie uraziły równiez na forum.[/cite]A ja uważam, że takie "szczere" przeprosiny jak Twoje są pozbawione sensu. Ale cieszę się, że będę miał z kim się kłócić.
odpowiedz cytuj
Lilith dodano: 2018-04-10 23:13:50
Biedny [usunięte regulamin pkt.8]...
Odciąć go od tego forum - to jak odłączyć chorego od respiratora.
Widać, że chłop nie wyobraża sobie dnia bez zaistnienia, choćby w takiej "formie".
Aż strach PO_myśleć, jak wygląda jego życie w realu...
Ma jakąś rodzinę, kolegów, psa...?
odpowiedz cytuj
globox2 dodano: 2018-04-11 12:15:42
[cite user="KaczynskiII" date="10.04.2018 20:17"]Przepraszam wszystkie osoby bez wzgledu na wyznanie,poglady polityczne które mogły sie czuc urazone preze mnie na forum dyskusyjnym.

Uważam,ze tego samego gestu doczekam sie od tych co mnie uraziły równiez na forum.[/cite]

Genio, a jednak wróciłeś!!!!!!!!!!!!!! Coś się przyczepiłeś tego forum jak rzep psiego ogona. Tak jak jedna pisała, ty bez tego forum nie możesz żyć. Moja radość nie trwała zbyt długo. No dobra, wybaczamy Ci
odpowiedz cytuj
KaczynskiII dodano: 2018-04-11 12:28:53
[cite user="globox2" date="11.04.2018 12:15"]

Genio, a jednak wróciłeś!!!!!!!!!!!!!! Coś się przyczepiłeś tego forum jak rzep psiego ogona. Tak jak jedna pisała, ty bez tego forum nie możesz żyć. Moja radość nie trwała zbyt długo. No dobra, wybaczamy Ci [/cite.

Tak juz jest,nie mam co robic,wiec analizuje aby utworzyć nowe zambrowskie forum na którym bedziesz mógł pisac co zechcesz i jak zechcesz.
Moge zainwestowac w nowe Forum Kaczyńskiego nawet milion, lub wiecej jak to zrobił swojego czasu Jan Polakowski.Mam czas,nic juz nie buduje,wiec moge cos dla Was utworzyć.Póki co robie rozeznanie,kto i za ile i na jakich warunkach podejmie sie prowadzenia takiego forum.
odpowiedz cytuj
globox2 dodano: 2018-04-11 13:33:48
[cite user="KaczynskiII" date="11.04.2018 12:28"][cite user="globox2" date="11.04.2018 12:15"]

Genio, a jednak wróciłeś!!!!!!!!!!!!!! Coś się przyczepiłeś tego forum jak rzep psiego ogona. Tak jak jedna pisała, ty bez tego forum nie możesz żyć. Moja radość nie trwała zbyt długo. No dobra, wybaczamy Ci [/cite.

Tak juz jest,nie mam co robic,wiec analizuje aby utworzyć nowe zambrowskie forum na którym bedziesz mógł pisac co zechcesz i jak zechcesz.
Moge zainwestowac w nowe Forum Kaczyńskiego nawet milion, lub wiecej jak to zrobił swojego czasu Jan Polakowski.Mam czas,nic juz nie buduje,wiec moge cos dla Was utworzyć.Póki co robie rozeznanie,kto i za ile i na jakich warunkach podejmie sie prowadzenia takiego forum.[/cite]

Jeśli Pan będzie zakładać nowe forum, to ja zapowiadam, iż na nie nie wejdę.
odpowiedz cytuj
lutek16 dodano: 2018-04-11 15:28:03
[cite user="KaczynskiII" date="11.04.2018 12:28"][cite user="globox2" date="11.04.2018 12:15"]

Moge zainwestowac w nowe Forum Kaczyńskiego nawet milion, lub wiecej jak to zrobił swojego czasu Jan Polakowski.Mam czas,nic juz nie buduje,wiec moge cos dla Was utworzyć.Póki co robie rozeznanie,kto i za ile i na jakich warunkach podejmie sie prowadzenia takiego forum.[/cite]

Strasznie bujna wyobraznia.
Nie wierzę w powstanie takiego forum.
Nikt rozsądny nie będzie rejstrował się na takim forum bo pan cały czas domaga się ujawniania nazwisk i danych uczestników tego forum.
Boli pana że forumowicze chcą być anonimowi i wielokrotnie tu na forum stawiał pan takie zarzuty.
A nikt rozsądny nie pozwoli sobie na to aby jakiś typek znał jego dane i poglądy na życie.
A bedąc właścicielem będziesz mógł te dane znać i znając twe zapędy będziesz to mógł wykorzystywać.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-04-11 15:57:18
[usunięte - pkt. 8 regulaminu forum] buduje sobie martyrologie
odpowiedz cytuj
KaczynskiII dodano: 2018-04-11 16:29:06
[cite user="xyz" date="11.04.2018 15:57"][usunięte - pkt. 8 regulaminu forum] buduje sobie martyrologie [/cite

XYZ prosze mnie nie obrazać,będa tacy co zechcą sie wypowiadac,ale nie muszą być tacy jak xyz,czy lutek 16.Nie wasze pieniadze nie Wasz problem. Na dzis tylko jest taka koncepcja aby powstała konkurencja.Zechce porozmawiać o tym z adminem aby były zdrowe
zasady konkurencyjne.Dziś to tylko takie wyzwanie
Wsłuchujemy sie w głos ludu.Słowa naszego wielkiego J.K.
Zycie Zambrowa o ile jest nie zastrzażone moze wrócić do Zambrowa.
odpowiedz cytuj
lutek16 dodano: 2018-04-11 16:41:57
[cite user="KaczynskiII" date="11.04.2018 16:29"][cite user="xyz" date="11.04.2018 15:57"]kłamczuch buduje sobie martyrologie [/cite

XYZ prosze mnie nie obrazać,będa tacy co zechcą sie wypowiadac,ale nie muszą być tacy jak xyz,czy lutek 16.Nie wasze pieniadze nie Wasz problem. Na dzis tylko jest taka koncepcja aby powstała konkurencja.Zechce porozmawiać o tym z adminem aby były zdrowe
zasady konkurencyjne.Dziś to tylko takie wyzwanie
Wsłuchujemy sie w głos ludu.Słowa naszego wielkiego J.K.
Zycie Zambrowa o ile jest nie zastrzażone moze wrócić do Zambrowa.[/cite]

Puste obietnice i mżonki.
Za jaki czas mam ci przypomnieć że to tylko bujna wyobraźnia?
odpowiedz cytuj