:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Strona 4 PiS nam wybuduje dwie elektrownie atomowe. Budowa obydwu obiektów miałaby rozpocząć się po 2033 r.

Dodano: 2019-01-24 12:10:04

• saba 2019-01-30 14:58:55

Czerwony XYZ.Dostałeś pytanie jako wybitny fizyk jądrowy,Gdzie powstaną te elektrownie?

odpowiedz cytuj
  • red500 2019-01-30 15:41:55

tam gdzie umiejscowią je specjaliści to chyba oczywiste

to odpowiedzcie nieuki budować takowe elektrownie czy nie

odpowiedz cytuj
  • saba 2019-01-30 18:55:54

Czerwony XYZ.Odpowiedz na pytanie, gdzie?\"Wybitny\" fizyk jądrowy powinien wiedzieć.A jaśnie wykształcony pyta o to \"nieuków\"\\Śmiechu warte, na rzadne pytanie nie umie jasno odpowiedzieć.Ciągle jest obrażanie innych, anie widzi rzeczywistości.

Zbigniew Ziobro przegrał proces z sędzią
    Beatą Morawiec. Chodziło o naruszenie jej dobrego imienia. Sąd
    orzekł na rzecz kobiety.

Jak informuje Interia,
    sąd orzekł na rzecz Beaty Morawiec. Teraz minister sprawiedliwości
    musi przeprosić sędzię Morawiec oraz zapłacić 12 tys. złotych
    na wybrany przez kobietę cel charytatywny. Na przeprosiny sąd dał
    Ziobrze 14 dni. 

Hipisem o pseudonimie \"Pies\" był także
    Ryszard Terlecki

Przed laty Terlecki był
    nawet kochankiem Kory, późniejszej wokalistki Maanamu. Romans Kory
    i Terleckiego trwał przez rok. „Tak bardzo się wtedy zakochałam,
    że straciłam swoją osobowość, zatraciłam siebie” – wyznała
    potem z kolei Kora w autobiografii „Podwójna linia życia”.
    „Byłam zapatrzona w niego i obchodziło mnie jedynie to, żeby być
    z nim. Dużo tańczyliśmy, kleiliśmy się też przez krótki czas\"
    – czytamy. \"Klejenie\" oznaczało... wąchanie kleju

odpowiedz cytuj
  • red500 2019-01-30 20:08:09

nic dziwnego że przegrał przecież lałbzega ma kolesi którzy oficjalnie twierdzą że jak nawet winy nie ma to się ją wymyśli i przyklepie

odpowiedz cytuj
  • ak11 2019-01-30 21:14:40

2 miejsca rząd wybierze ?  a może andrzej juda ....  dobre, żydki nie pozwolą na żadną elektrownie. Jesteśmy jedynym krajem europy który nie miał, nie ma i nie będzie miał atomu i szalom ;

odpowiedz cytuj
  • red500 2019-01-30 21:51:37

jeśli wyborca nie zechce to nie będzie a już wiadome że gdyby nawet to miała być energia  za darmo to targowica i inne kodomity będą przeciwne a poprzednicy przez dwie kadencje nic nie zrobili

odpowiedz cytuj
  • saba 2019-01-31 08:14:07

Czerwony XYZ.Pewnie tu też działały jakieś określone kondomity.Na kolejnym spotkaniu w centrali partii PiS przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie uczestniczyli: Kaczyński, Birgfellner, jego żona, która też jest tłumaczką oraz czworo prawników z Baker McKenzie. 
    – My jesteśmy gotowi naprawdę to zapłacić państwu w możliwie szybkim terminie – deklaruje Kaczyński-
    Sprawa druga to jest kwestia tej znacznie większej sumy. Dwa miliony trzysta tysięcy złotych minus to, co dotyczy państwa (Baker McKenzie – red.), bezpośrednio. 

W końcu ja byłbym gotowy
    zeznać, że rzeczywiście te przedsięwzięcia były robione na
    korzyść spółki, w ostatecznym rachunku miały służyć spółce
    Srebrna – dodaje.

Że „to jest perspektywa dalsza, to jest
    wycofanie się na miesiąc czy na trzy”. – Gdyby
    doszło do zmiany władzy w Warszawie – to jest mało
    prawdopodobne, ale niewykluczone –
    to i
    tak my byśmy z innych względów nie mogli tego prowadzić. I w
    związku z tym branie, znaczy pożyczanie, na zasadzie założenia,
    że później będzie udzielony kredyt i z tego kredytu się to
    spłaci, nie wchodzi w grę – mówi. Spotkanie kończy się tym,
    że Kaczyński sugeruje, że może pod koniec sierpnia należy
    odbyć kolejne.

Wyciszyć
    sprawę, zagmatwać -to taktyka prezesa.

A gdzie odpowiedzi na pytania - prawa nie złamiesz, kondomito?

odpowiedz cytuj
  • red500 2019-01-31 09:22:04

dalej drogie durnie nie otrzymałem odpowiedzi czy polska ma budować elektrownie atomowe czy nie, a trzeba pamiętać że poprzednicy nie podjęli żadnej wiążącej decyzji przez dwie kadencje co prawda był prezes czyli i spółka, a sam prezes kosztował miesięcznie podatnika 100 000 pln
    czas biegnie bloki energetyczne się starzeją pis mówi budujmy między innymi elektrownie atomowe, a co na to targowica?

odpowiedz cytuj
  • saba 2019-01-31 12:30:37

Czerwony XYZ.Nie rżnij głupa, ja nie otrzymałem odpowiedzi na swoje pytania.Czego oczekujesz od innych skoro aktualna sprawa jest dwie wierze w centrum Warszawy.Opracowywane są plany zagospodarowania tego terenu. Można będzie tam postawić budynki 30 metrowe, a nie 130 metrowe.Prezes chciał postawić za pieniądze z PEKAO, dożo wyższe budynki od Płacu Kulktury.Aby postawić sobie pomnik. Żeby wszyscy widzieli, że to jego dzieło.Mania wielkości.

odpowiedz cytuj
  • red500 2019-01-31 13:26:20

udzielenie kredytu na taką inwestycje to dla banku intratny biznes

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"