:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

25°C bezchmurnie

Panie Robercie Macieju Rosiak.

Dodano: 2017-10-29 17:14:28

odpowiedz cytuj
gargul dodano: 2017-10-29 17:14:28
Panie Robercie Macieju Rosiak. Wg mojej subiektywnej opinii jesteś Pan złym starostą, co za tym idzie - musisz Pan odejść!
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-10-30 15:36:07
Do końca kadencji żadnych zmian nie będzie,gdyz PSL nie pozwoli na odejście starosty.Niecały rok pozostał więc musimy to przetrzymać.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-10-30 17:27:59
[cytat]Panie Robercie Macieju Rosiak. Wg mojej subiektywnej opinii jesteś Pan złym starostą, co za tym idzie - musisz Pan odejść![/cytat]

a jakieś konkrety poproszę oprócz bełkotu w stylu genia
odpowiedz cytuj
eli47 dodano: 2017-10-30 17:33:32
Jak dla mnie Pan Starosta Robert Rosiak jest (Cool).[:-)]
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-10-30 18:48:00
jest znacznie lepszy od burmistrza
odpowiedz cytuj
Mnich dodano: 2017-10-30 21:02:07
Tak Rosiak lepszy bo zatrudnia swoich znajomych z Szumowa żeby głosy zbierać przy wyborach. Rzeczywiście super. Chciałem jeszcze przypomnieć panu ze idzie zima mam nadzieję że drogi będą lepiej i wczesniej posypane niż w poprzednim roku.
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-10-30 21:16:56
[cite user="xyz" date="30.10.2017 18:48"]jest znacznie lepszy od burmistrza [/cite

Ale od którego Panie bez-radny xyz Feszlera,czy K. Dabrowskiego.Jak lepszy to powinien wystartować w wyborach 2018.Zobaczymy czy Wasza partia go wystawi,bo radny Baran dwa razy startował,przegrywając sromotnie z Dabrowskim
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-11-01 04:24:51
wiekopomnych porażek obecnego nie muszę przypominać
odpowiedz cytuj
zibi dodano: 2017-11-01 06:04:56
[cytat]wiekopomnych porażek obecnego nie muszę przypominać [/cytat]

Wie Pan, jeżeli chodzi o wybory to wygrywał bodajże przez cztery razy w cuglach, a jeżeli chodzi o zarządzanie miastem to jest to opinia subiektywna każdego wyborcy.
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-11-01 11:44:05
[cite user="zibi" date="01.11.2017 06:04"]

Wie Pan, jeżeli chodzi o wybory to wygrywał bodajże przez cztery razy w cuglach, a jeżeli chodzi o zarządzanie miastem to jest to opinia subiektywna każdego wyborcy.[/cite

xyz nadaje i będzie nadawał na burmistrza,bo przegrał z nim wybory. Wg radnego xyz Burmistrz wszystko robi zle,starostowie zawsze dobrze.Rosiak byłby w miarę dobrym starosta,gdyby był wcześniej akceptowany przez prezesa PSL J. Dąbrowskiego i żeby sam podejmował decyzje,a nie prezes PSL.On się liczy z tym ,ze jego kariera jest zależna od PSL.Zacytuje słowa P. Józefa prezesa PSL wypowiedziane do mnie,,NI HU..A SZUMOWO W ZAMBROWIE RZADZIĆ NIE BĘDZIE"" Po ostatnich wyborach kiedy P. Józef postawił aby starosta był nadal P. St Krajewski,a z-ca St. Rykaczewski,to ja oficjalnie byłem przeciwny,Szumowo posłuchało mnie i wyleli wiadro wody na J. Dabrowskiego.Na starostę nie mieli wyjścia,musiał zostać zgłaszany przeze mnie Rosiak.Był to mój błąd,bo liczyłem ,że Rosiak będzie samodzielny,tak się nie stało,kontynuje zasady z PRL jakie ma P. Józef z wieloletniej pracy w ZSL.Jako człowiek,to Rosiak nie jest zły,nie jest mściwy jak poprzednicy,ma wade,ze jest partyjnie uzależniony od dawnego zmurszałego aktywu ZSL/PSL/ Z obecnego składu rady to powinno zostać 5,6 radnych nie klaskajacych,a reszta do wymiany razem ze mna i z ,całym zarzadem .Czas aby obecny PSL miał taki udział w rządzeniu jak w Radzie Miasta.P. Jozef Dabrowski postawił karte na radnego Barana.W mojej ocenie to karierowicz,a nie samorządowiec.Dla radnego Barana jak nie zostanie burmistrzem jest trzymany stołek dyr.czerwoniaka,bo na starostę nie postawia ze względu na stanowisko zony.P. J.Dabrowskiemu radny Baran odpowiada,bo będzie kultywował tradycje ZSL i będzie posłusznie służył,ale dobra zmiana w Zambrowie nadal czatuje na ruch PSL.W mojej ocenie zambrowski PIS ma tez działaczy oczekujących na stołki,niektórzy maja predyspozycje do fotela starosty,problem w tym ze obecny burmistrz nie kwapi się być w którejkolwiek z partii. a to partia jak za komuny wzorem PZPR przywozi kandydata w teczce,robi mu happeningi i namaszcza na wodza ziemi zambrowskiej.Lud nie oświecony dokona reszty i jest demokratycznie,sprawiedliwie i zgodnie z prawem. Nadchodzi czas na zmiany,oby na lepsze i mniej zależne od przewodniej partii. W Zambrowie PSL powinien podzielić losy SLD.
odpowiedz cytuj