:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

25°C bezchmurnie

Panie polityku xyz

Dodano: 2017-09-05 09:38:37

odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-09-05 09:38:38
Zastanawiam się czy jest Pan wiarygodny i czy na wszystkim Pan faktycznie się zna,a szczególnie na oświacie
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-09-05 21:24:24
[cytat]Zastanawiam się czy jest Pan wiarygodny i czy na wszystkim Pan faktycznie się zna,a szczególnie na oświacie[/cytat] Towarzysz radny xyz z PSL jest znawca polityki zagranicznej,znawcą katatrofy smoleńskiej,doradcą technicznym budowy galerii,specjalista,od boisk sportowych,szatni,targowisk bydlęcych,remontów i inwestycji powiatowych,jest smakoszem parówek Berlinek itd. itd. Doradca Macierewicza dr. Burczyński został aresztowany w USA poinformował Onet Pl.Czyżby wwoził walizke pieniędzy z Polski do USA bez zgłoszenia ?Tow. xyz pewnie zle mu doradził.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-09-05 21:33:23
ty za to genek robisz za powiatowego rozdziawia
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-09-06 09:56:27
[cite user="xyz" date="05.09.2017 21:33"]ty za to genek robisz za powiatowego rozdziawia [/cite

Prawdopodobnie robi to czego Pan radny xyz jeszcze nie potrafi.Może Pan przestanie głupoty pisać i się Pan wyciszy do wyborów.Na tej wypowiedzi zakończmy dyskusję
odpowiedz cytuj
lutek16 dodano: 2017-09-12 21:31:47
[cite user="Niezależny" date="06.09.2017 09:56"][cite user="xyz" date="05.09.2017 21:33"]ty za to genek robisz za powiatowego rozdziawia [/cite

Prawdopodobnie robi to czego Pan radny xyz jeszcze nie potrafi.Może Pan przestanie głupoty pisać i się Pan wyciszy do wyborów.Na tej wypowiedzi zakończmy dyskusję[/cite]

A czemu chcesz kończyć temat wywołany przez ciebie.
Jak mowa o:" genek robisz za powiatowego rozdziawia "
to rozdziaw powiatowy zamyka ci usta czy fałdy ograniczają możliwść wypowiedzi.
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-09-14 08:34:36
Jak pojawia się Pan ludek jako dyskutant,to temat traci sens bo przypominają się Panu sny ,a w tym temacie nie ma miejsca na długie przypomnienia.Chociaż tu Pan nie przypomina kto co kiedy pisał.Pamięć ostatecznie zawiodła.
odpowiedz cytuj
lutek16 dodano: 2017-09-14 08:59:50
[cytat]Jak pojawia się Pan ludek jako dyskutant,to temat traci sens bo przypominają się Panu sny ,a w tym temacie nie ma miejsca na długie przypomnienia.Chociaż tu Pan nie przypomina kto co kiedy pisał.Pamięć ostatecznie zawiodła. [/cytat]

"Drogo może Ciebie lutuś ta twórczość kosztować.Teraz wybieraj z forum całe wypowiedzi z kontekstem,będziesz udowadniał czyje sa i na co była taka odpowiedz.Masz jszcze szanse i czas odszczekać swoja nienawiść"

Co z twoja niespełniona obietnicą?
odpowiedz cytuj
lutek16 dodano: 2017-09-14 09:53:58
[cytat] Towarzysz radny xyz z PSL jest znawca polityki zagranicznej,znawcą katatrofy smoleńskiej,doradcą technicznym budowy galerii,specjalista,od boisk sportowych,szatni,targowisk bydlęcych,remontów i inwestycji powiatowych,jest smakoszem parówek Berlinek itd. itd. Doradca Macierewicza dr. Burczyński został aresztowany w USA poinformował Onet Pl.Czyżby wwoził walizke pieniędzy z Polski do USA bez zgłoszenia ?Tow. xyz pewnie zle mu doradził.[/cytat]

A może gieniowaty w postaci kilu ników odniesie się do słów Pana Niwińskiego i Pana Selerowskiego.
Tu postaram sie zacytować najważniejsze fragmenty Panów:
"zostałem wywołany pismem pana kaczyńskiego.......jest nieprawdą" jak to ujął w wypowiedzi Pan Radny "delikatnie mówiąc",a bez delikatności to by brzmiało tu cytat:
„Ja wiem,że mlon,jalopa nawet nie potrafi skleic zarzutu“

Panie Burmistrzu wysoka Rado ........chciałem tutaj oświadczyć że pan kaczyński został uznany winnym.........."
Następny cytat:
„Ten człowiek jako odmieniec zsługuje na litość boską,bo lekarze mu nic nie pomogli....."
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-09-14 14:17:58
[cite user="lutek16" date="14.09.2017 09:53"]

A może gieniowaty w postaci kilu ników odniesie się do słów Pana Niwińskiego i Pana Selerowskiego.
"zostałem wywołany pismem pana kaczyńskiego.......jest nieprawdą" jak to ujął w wypowiedzi Pan Radny "delikatnie mówiąc",a bez delikatności to by brzmiało tu cytat:
„Ja wiem,że mlon,jalopa,baran, nawet nie potrafi skleic zarzutu“

Panie Burmistrzu wysoka Rado ........chciałem tutaj oświadczyć że pan kaczyński został uznany winnym.........."
Następny cytat:
„Ten człowiek jako odmieniec zsługuje na litość boską,bo lekarze mu nic nie pomogli....."[/cit

ODPOWIADAM dla lutka-xyz w jednej tej samej osobieToie nie lekarz,ale weterynarz i szeptucha nic nie pomogła.

Towarzyszu litek-xyz odnieś się do swoich IP i do tow.xyz.Ten się smieje kto ostatni się smieje,przekonał się nasz zambrowski biznesmen Jasko. Poczekaj jak się skończy proces o naprawienie szkód przez radnego PIS Stanisława.Radny rozpoczął procesy,ja je zakończę.Radny PIS potrafi chodzić z córka do posłów jak do PUP o zatrudnienie w ramach dobrej zmiany,a potem bez wiedzy posła umieszcza jego wizrunek w aktach sprawy.Po co wizerunek posła PIS w aktach,tow xyz-lutek powinien wiedzieć ,a jak nie wie wystarczy spytac policjanta. ,,Uważajcie teraz jest nasz czas i nasze sądy""
odpowiedz cytuj
lutek16 dodano: 2017-09-14 15:31:11
[cite user="Kaczyński" date="14.09.2017 14:17"][cite user="lutek16" date="14.09.2017 09:53"]

„Ja wiem,że mlon,jalopa,baran, nawet nie potrafi skleic zarzutu“

Następny cytat:
„Ten człowiek jako odmieniec zsługuje na litość boską,bo lekarze mu nic nie pomogli....."[/cit

ODPOWIADAM dla lutka-xyz w jednej tej samej osobieToie nie lekarz,ale weterynarz i szeptucha nic nie pomogła.

Towarzyszu litek-xyz odnieś się do swoich IP i do tow.xyz.Ten się smieje kto ostatni się smieje,przekonał się nasz zambrowski biznesmen Jasko. Poczekaj jak się skończy proces o naprawienie szkód przez radnego PIS Stanisława.Radny rozpoczął procesy,ja je zakończę.Radny PIS potrafi chodzić z córka do posłów jak do PUP o zatrudnienie w ramach dobrej zmiany,a potem bez wiedzy posła umieszcza jego wizrunek w aktach sprawy.Po co wizerunek posła PIS w aktach,tow xyz-lutek powinien wiedzieć ,a jak nie wie wystarczy spytac policjanta. ,,Uważajcie teraz jest nasz czas i nasze sądy""[/cite]
Odpowiedz na pytanie czy jesteś skazany za oczernianie?
odpowiedz cytuj

1 | 2 | 3 | 4 ... 4 Następna strona