:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

20°C słabe opady deszczu

Pani Radna Barbara Laszuk poinformowała na Sesji rady Miasta,że długo oczekuje się na wizytę okulistyczną i zgłosiła problem do Starosty Zambrowskiego.Dodała,że Starosta olał problem!!!

Dodano: 2017-11-03 23:55:40

odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2017-11-03 23:55:40
Radna zasygnalizowała, że mieszkańcy zgłaszają problem długiego oczekiwania do okulisty. W Zambrowie 9 miesięcy w sąsiadującej z nami Łomży 1 miesiąc ,sprawdziłąm to osobiście. Pani Radna była na sesji powiatowej i naświetliła sprawę , lecz problem został zbagatelizowany przez Starostę. Starosta przesłał wniosek radnej do Dyrektora Podlaskiego NFZ i umył ręce. Myslałam, że podejdzie Pan Starosta do problemu i rozezna sprawę co jest powodem tak długiego oczekiwania, czy zbyt niski kontrakt czy nawiąże kontakt z dyrektorem szpitala, bo może by należało się zastanowić czy nie uruchomić drugą poradnie okulistyczną przy tak długim okresie oczekiwania. Ja sięgnęłam do Ustawy o Samorządzie Powiatowym, gdzie w art. 4 jest wyraźnie napisane, [B]że to Powiat wykonuje zadania Publiczne w zakresie Promocji i Ochrony Zdrowia.[/B]. A kwestia dotyczy całego Powiatu nie tylko Miasta. Radna zwróciła się do Burmistrza o pomoc w rozwiązaniu problemu i podjecie rozmów z dyrektorem szpitala. [B]Radna dodała na koniec,, cyt: ,,Ponieważ okazuje się, że Pan Starosta mówiąc tak kolokwialnie, trochę nie elegancko poprostu olał temat również i Mieszkańców. Proszę radnych i Burmistrza o przeanalizowanie problemu i pomoc w jego rozwiązaniu. [/B]

[B]Pani Radna w sposób dosadny pokazała jak wygląda podejście Starosty do tematu służby zdrowia i nie tylko. Mamy przykład jak dzieje się z ulicami powiatowymi w mieście, które od pewnie 20 lat nie były remontowane takie jak POLOWa czy SADOWA.. Panie Starosto czas brać się do pracy. Mieszańcy Miasta bacznie będą Panu patrzeć na rece. Dosyć lenistwa.Wybory za rok!!!!!!!![/B]
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-11-04 04:32:20
jak widać co poniektórzy mają intelekt betonu dyrektor ani starosta fachowca nie wystruga z banana jeśli nie ma ich na rynku
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-11-04 09:19:11
[cite user="xyz" date="04.11.2017 04:32"]jak widać co poniektórzy mają intelekt betonu dyrektor ani starosta fachowca nie wystruga z banana jeśli nie ma ich na rynku [/cite
Pan doradzi aby kasę z propagandy przeznaczyli na dodatkowe wynagrodzenie i fachowiec się sam zgłosi.Lekarze wyjeżdżają za granice,bo nie ma dla nich kasy w systemie leczenia szpitalnego.
odpowiedz cytuj
krzylu dodano: 2017-11-04 09:31:32
Tak wygląda działanie dobrodziejki .
I pytanie , ilu się nabierze na haczyk dobrodziejstwa ?.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-11-04 11:13:03
na sesjach rady miasta sprawia wrażenie pierwszej naiwnej
odpowiedz cytuj
Posejdon16mx dodano: 2017-11-04 18:15:57
Ja mam niezły zwrok , ale zapisze się w kolejkę , bo może się pogorszy i może za dwa lata zostanę przyjęty . Trzeba być przewidywalnym [
odpowiedz cytuj
z.k. dodano: 2017-11-04 19:14:06
Przewidywalnym to niekoniecznie, ale przewidującym być warto.
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-11-04 19:42:26
[cytat]Przewidywalnym to niekoniecznie, ale przewidującym być warto.[/cytat]Niestety,tez zapisany jestem u okulisty na 2019rok w szpitalu łomżynskim.
odpowiedz cytuj
z.k. dodano: 2017-11-04 19:55:10
A jeśli chodzi o wypowiedź krzyla, to nie wiem ilu się nabierze na dobrodziejstwo Pani Laszuk ale wiem, że krzylu się nie nabierze, bo on sam jest największym dobrodziejem.
odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2017-11-04 22:51:38
[cite user="krzylu" date="04.11.2017 09:31"]Tak wygląda działanie dobrodziejki .
I pytanie , ilu się nabierze na haczyk dobrodziejstwa ?.[/cite]

Przynajmniej ta Pani Radna była na sesji Powiatu i wyraziła opinię którą przekazali jej mieszkańcy. A Starosta olał sprawę i uważa temat za zamknięty, zamiast starać się szukać jakiegokolwiek rozwiązania i np porozmawiać z dyrektorem zambrowskiego szpitala!!!!
odpowiedz cytuj