:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

19°C bezchmurnie

Pani radna Anna Chętnik na sesji rady miasta ponownie została zmasakrowana!!!Przyznała się publicznie do kłamstwa.Mieszkańcy ul.Grunwaldzkiej-wstyd by taka osoba Was reprezentowała!!!

Dodano: 2018-02-02 22:41:51

odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2018-02-02 22:41:51
Tak bezczelnej i kłamliwej radnej jeszcze nie słyszałam. Na wcześniejszej sesji mówi, że złożona interpelacja powstała po za nią i nie składała jej na portalu zambrow.org.pl-KŁAMIĄC. Portal czekając ok miesiąca( radna nie złożyła odpowiedzi na interpelacje bo była dla niej nie korzystna), WIĘC DZIENNIKARZE sami zwrócili się do urzędu Miasta o udostępnienie odpowiedzi na interpelacje złożoną przez radną i odpowiedź opublikowali. Następnie radna złożyła na ręce portalu żenujące wyjaśnienie brnąc dalej w bagno.
Na ostatniej sesji miejskiej przeszła samą siebie i dodała, że się wyłączyła( to czy mieszkańcy Pani płacą za spanie na sesji). Publicznie PRZEPROSIŁA PORTAL(przyznając się do KŁAMSTWA) i zaczęła bezpodstawnie oskarżać pozostałych radnych, którzy ją skrytykowali. Próbowała się również wybielić, lecz jeszcze bardziej pogrążyła się w swoich kłamstwach. Prawda jest taka, że zamieszczając interpelację na portalu zambrow.org w, których zawarła Pani tendencyjne pytania, MAJĄCE dopiec prezesowi PGK, chciała Pani zdobyć kapitał polityczny przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi, a tu wyszedł BLAMAŻ I WIELKI WSTYD!!! Teraz na siłę szuka Pani winnych. Każdy jest winny tylko Pani super. Musi Pani pamiętać, że radni są Osobami Publicznymi i krytyka takich osób jest wpisana w Państwa działalność. Brak umiejętności radzenia sobie z obiekcjami i nie umiejętność przyjęcia krytyki powoduje, że nie powinna Pani sprawować funkcji Radnej Miasta Zambrów,BO PO PROSTU SIĘ PANI DO TEGO NIE NADAJE, gdyż w Swoich działaniach jest NIE WIARYGODNA.
Żenada, obłuda, fałsz i wyrachowanie to jedyne cechy, które mogę Pani przypisać.
Mieszkańcy, którzy są reprezentowani przez TĄ radną powinni się wstydzić, że ktoś taki ICH reprezentuje!!!!!
odpowiedz cytuj
zefiryna.wiatr dodano: 2018-02-02 23:48:00
Nudny już jesteś pędziwietrze. Przeznacz swoja energie na coś pożyteczniejszego i to w realu.
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2018-02-02 23:59:51
Pani Aniu,zostawi Pani ten temat,bo zamiast splendoru,bedzie porażka.Odpowiedzą jak jest,a Pani zostanie pieniaczem.
Im dalej w las tym więcej drzew i wszystkie sa okrągłe.Burmistrz o wyjaśnienie do PGK,Prezes do rady,rada odpowie a szum pozostaje a rzeka płynie dalej.Nic Pani nie ugra a wręcz straci.
odpowiedz cytuj
Blogerka dodano: 2018-02-03 00:28:43
Żadnej refleksji ! Jest kolejna interpelacja złożona po ostatniej sesji i kolejny wstyd! Cóż, wybory i trzeba ,żeby mówili.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-02-03 10:34:38
[cite user="pędziwiatr" date="02.02.2018 22:41"]Tak bezczelnej i kłamliwej radnej jeszcze nie słyszałam. Na wcześniejszej sesji mówi, że złożona interpelacja powstała po za nią i nie składała jej na portalu zambrow.org.pl-KŁAMIĄC. Portal czekając ok miesiąca( radna nie złożyła odpowiedzi na interpelacje bo była dla niej nie korzystna), WIĘC DZIENNIKARZE sami zwrócili się do urzędu Miasta o udostępnienie odpowiedzi na interpelacje złożoną przez radną i odpowiedź opublikowali. Następnie radna złożyła na ręce portalu żenujące wyjaśnienie brnąc dalej w bagno.
Na ostatniej sesji miejskiej przeszła samą siebie i dodała, że się wyłączyła( to czy mieszkańcy Pani płacą za spanie na sesji). Publicznie PRZEPROSIŁA PORTAL(przyznając się do KŁAMSTWA) i zaczęła bezpodstawnie oskarżać pozostałych radnych, którzy ją skrytykowali. Próbowała się również wybielić, lecz jeszcze bardziej pogrążyła się w swoich kłamstwach. Prawda jest taka, że zamieszczając interpelację na portalu zambrow.org w, których zawarła Pani tendencyjne pytania, MAJĄCE dopiec prezesowi PGK, chciała Pani zdobyć kapitał polityczny przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi, a tu wyszedł BLAMAŻ I WIELKI WSTYD!!! Teraz na siłę szuka Pani winnych. Każdy jest winny tylko Pani super. Musi Pani pamiętać, że radni są Osobami Publicznymi i krytyka takich osób jest wpisana w Państwa działalność. Brak umiejętności radzenia sobie z obiekcjami i nie umiejętność przyjęcia krytyki powoduje, że nie powinna Pani sprawować funkcji Radnej Miasta Zambrów,BO PO PROSTU SIĘ PANI DO TEGO NIE NADAJE, gdyż w Swoich działaniach jest NIE WIARYGODNA.
Żenada, obłuda, fałsz i wyrachowanie to jedyne cechy, które mogę Pani przypisać.
Mieszkańcy, którzy są reprezentowani przez TĄ radną powinni się wstydzić, że ktoś taki ICH reprezentuje!!!!![/cite]

urzędasy miejskie nie będą dyktowały radnym o co mają pytać
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2018-02-03 15:34:11
Jakie pytanie taka odpowiedz.I po co ta piana.
odpowiedz cytuj
Blogerka dodano: 2018-02-03 19:16:55
Wstyd ,że takie osoby są w Radzie . Dobrze,że na Grunwaldzkiej jest inny radny.
odpowiedz cytuj
krzylu dodano: 2018-02-03 20:06:34
[cite user="Blogerka" date="03.02.2018 19:16"]Wstyd ,że takie osoby są w Radzie . Dobrze,że na Grunwaldzkiej jest inny radny.[/cite

Blogerka spójrz w lustro i co widzisz....

odpowiedz cytuj
Blogerka dodano: 2018-02-03 22:08:45
Krzylu , widzę prawdę o którą TY tak walczysz w każdej sprawie od lat !Tym razem stajesz się obrońcą po starej znajomości ,ale jest to droga na manowce.Nie obrażaj mnie, bo TY "znasz prawdę przekazaną ",a ja poznałam " działalność " tej osoby ponad 5 lat temu. To był i jest szok !!!!!!!!! Mamy dokumenty i lepiej milcz !!!!!! Pamiętaj,że jak się coś pisze , lub PODPISUJE w imieniu mieszkańców ,to się ponosi odpowiedzialność.Ta osoba wie ,że wybawiłam z olbrzymich kłopotów.
Ty popatrz w lustro ,a ja w opasłą teczkę z dokumentami !
Porozmawiaj z wyborcami z Grunwaldzkiej !!!!!!!!
odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2018-02-03 22:35:44
[cite user="Blogerka" date="03.02.2018 22:08"]Krzylu , widzę prawdę o którą TY tak walczysz w każdej sprawie od lat !Tym razem stajesz się obrońcą po starej znajomości ,ale jest to droga na manowce.Nie obrażaj mnie, bo TY "znasz prawdę przekazaną ",a ja poznałam " działalność " tej osoby ponad 5 lat temu. To był i jest szok !!!!!!!!! Mamy dokumenty i lepiej milcz !!!!!! Pamiętaj,że jak się coś pisze , lub PODPISUJE w imieniu mieszkańców ,to się ponosi odpowiedzialność.Ta osoba wie ,że wybawiłam z olbrzymich kłopotów.
Ty popatrz w lustro ,a ja w opasłą teczkę z dokumentami !
Porozmawiaj z wyborcami z Grunwaldzkiej !!!!!!!![/cite]

Ten Pan to tylko obrażać umie i nic konstruktywnego do dyskursu nie wniósł. Tak jest najprościej. Pani radna była tak oszołomiona, że prawie usnęła, bidulka!!!. To bierze za spanie tyle kasy??? Rozmawiałam z kilkoma osobami mieszkającymi na ul Grunwaldzkiej i rzeczywiście mają dosyć takiej radnej-więcej na nią już nie będą głosować!!!!. Z resztą można obejrzeć wszystkie sesje rady miasta, gdzie widać, że nic praktycznie nie robi i bardzo rzadko się wypowiada. Ostatnio trochę więcej ale jest to związane z faktem,że chce się bezskutecznie wybielić. A mogłaby Pani nawiązać do swojej wypowiedzi cyt,, ,a ja poznałam " działalność " tej osoby ponad 5 lat temu. To był i jest szok !!!!!!!!! O co chodzi z działalnością radnej??? Pozdrawiam.
odpowiedz cytuj