:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Pani radna Anna Chętnik jednak kłamała w sprawie złożonej na sesji interpelacji.Dziennikarze poralu zambrow.org ukazali hipokryzję, obłudę i zakłamanie radnej!!!


Dodano: 2018-01-12 20:44:33

odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2018-01-12 20:44:33
Odpowiedź spółki PGK na interpelację radnej Anny Chętnik

Dziś w ramach cyklu "Interpelacje radnych" zamieszczamy odpowiedź Przewodniczącego Rady Nadzorczej miejskiej spółki PGK na interpelację radnej Rady Miasta Zambrów Anny Chętnik, w sprawie korzystania ze służbowego samochodu przez prezesa PGK Sp. z o.o. w Zambrowie.

Przypomnijmy, że 29 listopada na łamach naszego Portalu opublikowaliśmy interpelację radnej Rady Miasta Zambrów Anny Chętnik. W piśmie radna prosiła o zestawienie „wyjazdów na szkolenia w Polsce i za granicę, uwzględniając kraje Azji (Japonia) od roku 2010”. W interpelacji radna Chętnik pytała także „na jakiej podstawie prawnej Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zambrowie (…) zezwoliła na prywatne korzystanie z samochodu służbowego na dojazdy i powroty do pracy z miejsca zamieszkania przez prezesa tej spółki”. Z całą treścią interpelacji radnej Anny Chętnik można zapoznać się klikając TUTAJ.

Sprawa odbiła się dość szerokim echem zarówno wśród mieszkańców, jak i samych radnych. Dlatego temat ten został poruszony podczas ostatniej sesji Rady Miasta. Wówczas wymiana zdań pomiędzy radnymi miała miejsce po odczytaniu odpowiedzi wystosowanej przez Przewodniczącego Rady Nadzorczej PGK sp. z o.o. w Zambrowie Andrzeja Uszakiewicza na interpelację radnej Chętnik. W obronę prezesa spółki wzięła m.in. radna Barbara Laszuk, która stwierdziła, że interpelacja radnej Chętnik „postawiła w bardzo złym świetle jednego z lepszych menadżerów w naszym mieście”.

[B]Nas najbardziej zaskoczyła jednak wypowiedź autorki interpelacji Anny Chętnik, która w trakcie obrad stwierdziła, że artykuł z jej interpelacją zamieszczony na naszym portalu „nie był jej decyzją” i że „powstał on poza nią”.[/B][U][/U] Wywołani zatem do tablicy wyjaśniamy, że interpelacja zamieszczona 29 listopada na naszym Portalu, podobnie jak inne publikowane w ramach cyklu „Interpelacje radnych”, została przekazana nam przez autorkę pisma.[B] Dementujemy zatem informację, jakoby nasza redakcja publikowała treści interpelacji bez wiedzy i zgody ich autorów.[/B][U][/U]

Jednocześnie przypominamy, że ideą prowadzonego na naszym Portalu od 7 lat cyklu „Interpelacje radnych”, jest dawanie radnym szansy pokazania społeczeństwu co robią, o co walczą, o co upominają się, jakie działania i inicjatywy podejmują. Każdy radny ma bowiem prawo zgłaszania różnych interpelacji, które omawiane są na sesjach.

W przypadku interpelacji radnej Anny Chętnik, biorąc pod uwagę kontrowersyjność tematu liczyliśmy, że do naszej redakcji wpłynie również odpowiedź na nią, którą miesiąc temu udzielił Przewodniczący Rady Nadzorczej PGK sp. z o.o. w Zambrowie Andrzej Uszakiewicz. Do dzisiaj jednak takowe pismo do nas nie wpłynęło, zatem sami zwróciliśmy się do Biura Rady Miasta Zambrów z prośbą o udostępnienie odpowiedzi władz spółki PGK na pismo radnej Anny Chętnik. Z jej treścią można zapoznać się poniżej.

http://www.zambrow.org/aktualnosci/strona.php?strona=artykuly_pokaz&id=24371


Radna nie zna podstawowych zasad funkcjonowania samorządów.Najpierw złożyła interpelację na portalu zambrów.org, w celu opublikowania, lecz po otrzymaniu nie korzystnej dla niej odpowiedzi nie przekazała jej dla portalu zambrow.org bojąc się reakcji mieszkańców. Takie zachowanie nie przystoi radnej. Jest to działanie obłudne,fałszywe i kłamliwe ze strony Pani radnej. Odbieram ją jako osobę wyrachowaną, piszącą pod publikę w celu zdobycia kapitału politycznego przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-01-12 21:43:47
czego się czepiasz przecież sami przyznajecie że prezesunio wozi cztery litery poza godzinami służbowymi służbową limuzyną i jeżdzi na dziwne wycieczki zagraniczne też w czasie służbowym i pewnie bierze delegacje?
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2018-01-12 23:05:18
[cytat]czego się czepiasz przecież sami przyznajecie że prezesunio wozi cztery litery poza godzinami służbowymi służbową limuzyną i jeżdzi na dziwne wycieczki zagraniczne też w czasie służbowym i pewnie bierze delegacje?[/cytat]Dobranocka już była,.czas Panu radnemu xyz pójść się przespać aby nocą nie pisać głupot.Radną ktoś kieruje z zewnątrz do czego się przyznała.Radna nie pyta o szatnie,nie pyta o stadiona,o targowice,a tylko o sam. służbowy dla prezesa.Prezes Jarosław oprócz limuzyny ma jeszcze i kierowcę i nie pytasz dlaczego Jarowi browara woził do domu.Narobiła sobie baba kłopotu słuchając takiego doradcy jak xyz.
odpowiedz cytuj
Blogerka dodano: 2018-01-12 23:17:13
Pędziwiatr, masz rację.Oglądałam relację z sesji i było mnie wstyd ,że można dalej brnąć w kłamstwo. Trzeba mieć klasę i wiedzę, żeby pytać o nawet najtrudniejsze i wrażliwe tematy. Pytać !!!!!!Jak tego brak należy siedzieć cicho. Atakowanie rodziny tej czy innej osoby publicznej jest skandalem !!!!!!!! Dlatego na sesji padło stwierdzenie : ja do pani poziomu się nie zniżę "
Nie można powoływać się we wszystkim na mieszkańców !!!!!!!
Mieszkańcy nie mają wiedzy o czym się mówi na komisjach i dlatego nie pytają radnej o sprawy o których nie mają pojęcia !!!!!!!
Mieszkańców nie interesują informacje o które pytała p.radna w drugiej interpelacji.Ludzie chcą spokojnie i bezpiecznie mieszkać. Żadne liczby nie zapewnią bezpieczeństwa.CiszeJ w tym temacie , Niech każdy robi to co umie najlepiej !!!!!!!
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2018-01-12 23:31:08
[cite user="Blogerka" date="12.01.2018 23:17"]Pędziwiatr, masz rację.Oglądałam relację z sesji i było mnie wstyd ,że można dalej brnąć w kłamstwo. Trzeba mieć klasę i wiedzę, żeby pytać o nawet najtrudniejsze i wrażliwe tematy. Pytać !!!!!!Jak tego brak należy siedzieć cicho. Atakowanie rodziny tej czy innej osoby publicznej jest skandalem !!!!!!!! Dlatego na sesji padło stwierdzenie : ja do pani poziomu się nie zniżę "
Nie można powoływać się we wszystkim na mieszkańców !!!!!!!
Mieszkańcy nie mają wiedzy o czym się mówi na komisjach i dlatego nie pytają radnej o sprawy o których nie mają pojęcia !!!!!!!
Mieszkańców nie interesują informacje o które pytała p.radna w drugiej interpelacji.Ludzie chcą spokojnie i bezpiecznie mieszkać. Żadne liczby nie zapewnią bezpieczeństwa.CiszeJ w tym temacie , Niech każdy robi to co umie najlepiej !!!!!!! [/ci
To prawda niech każdy robi to co umie i potrafi. Pamiętajmy podczas głosowania kto jest godny reprezentowania mieszkańców ziemi zambrowskiej.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-01-12 23:36:10
[cytat]Dobranocka już była,.czas Panu radnemu xyz pójść się przespać aby nocą nie pisać głupot.Radną ktoś kieruje z zewnątrz do czego się przyznała.Radna nie pyta o szatnie,nie pyta o stadiona,o targowice,a tylko o sam. służbowy dla prezesa.Prezes Jarosław oprócz limuzyny ma jeszcze i kierowcę i nie pytasz dlaczego Jarowi browara woził do domu.Narobiła sobie baba kłopotu słuchając takiego doradcy jak xyz.[/cytat]

podobnie jak targowica czy stadion limizyna prezesa śmieciarni obniża dochody miasta
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2018-01-13 20:18:44
[cite user="xyz" date="12.01.2018 23:36"]

podobnie jak targowica czy stadion limizyna prezesa śmieciarni obniża dochody miasta [/cite]Ty się pukasz pewnie w czoło,bo kręcisz to samo wokoło.Parowki berczynki zjedz i szykuj się spac.Polityk III sortu
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-01-14 13:05:39
ty jesz parówki i tobie to wyraźnie szkodzi więc ja nie będę
odpowiedz cytuj
saba dodano: 2018-01-14 17:40:41
Z
jako radny powinieneś wyjaśnić sprawę do końca, a nie zajmować kto jadł, co jadł, z kim jadł, kiedy i za ile, bo to do ciebie nie należy.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-01-14 18:56:28
kłamcuś niczego nie wyjaśni bo powie że to nie jego zakres
poza tym uderzyło by to w jego partię chociaż on woli określenie kamaryla
odpowiedz cytuj


1 | 2 | 3 | 4 ... 4 Następna strona