:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

1°C całkowite zachmurzenie

Ortodonta Zambrów

Dodano: 2011-11-04 18:46:08

odpowiedz cytuj
agnieszka_m5 dodano: 2011-11-04 18:46:08
Szukam dobrego ortodonty, może zakładał ktoś aparacik na zęby u dr Modzelewskiej z Obrońców jakie wrażenia i rezultaty[:-)]?
A może macie jakiegoś dobrego ortodontę z Białegostoku lub Łomży
odpowiedz cytuj
domekzkokosa dodano: 2011-11-04 23:33:35
Jeżeli chodzi o panią modzelewską, to moje osobiste odczucia - nie zawsze do końca wie co robi, zdziera kasę gdzie u konkurencji jest dużo taniej, poza tym jej stosunek do pacjenta zależy od jej widzimisię. mnie przyjęła dwa razy w niezbyt miły sposób, dlatego zrezygnowałem. obecnie leczę wadę zgryzu u doktor Beaty Łopianeckiej-Rożko w Białymstoku. Świetna specjalistka, nie zdziera pieniędzy, jest solidna, zna się na tym co robi i przede wszystkim przesympatyczna, z wielką chęcią jeżdżę na wizyty. Mimo mojej trudnej wady znalazła wyjście SKUTECZNE, BEZBOLESNE i NIEDROGIE. Jest szczera w stosunku do pacjenta i szczegółowo objaśnia pracę nad zgryzem bez owijania w bawełnę, bo jak sama mówi "pacjent powinien wiedzieć dokładnie co się dzieje w jego jamie ustnej, tym bardziej na jego koszt" Pani Beata przyjmuje na ulicy Stary Rynek 21 (wjazd od ulicy Modlińskiej) w Białymstoku. Jeżeli chodzi o ceny to jest to cena normalna. ja za łuk fragmentaryczny na jeden ząb zapłaciłem 450 złotych. zakładanie nic nie bolało, bardzo przyjemna sprawa. jeżeli chodzi o ceny.. to pierwsza wizyta kosztuje 50 zł, czyli konsultacja, wyliczenia, ew. skierowanie na zabieg chirurgiczny . No.. więc tyle. Zdecydowanie polecam panią Beatę Łopianecką-Rożko :)
odpowiedz cytuj
dodano: 2011-11-05 08:43:18
pani Modzelewska zdziera kase bo nie ma konkurencji w zambrowie...
odpowiedz cytuj
mageda dodano: 2011-11-05 09:59:16
Ja również dawno dawno temu miałam zakładany aparat ortodontyczny u pani Modzelewskiej. Zdecydowanie nie polecam!.
Powody, dla których odradzam tą Panią są mniej więcej takie jak podały osoby wyżej.
Co ważne, aparat nosiłam 2 lata - 2 lata góra i 2 lata dół. Miałam dużą wadę. Po zdjęciu aparatu nie miałam założonego retainera, niczego co by jeszcze przez pewien czas "zabezpieczało zęby" przed ewentualnym przesuwaniem.

Po jakimś czasie wada moja znowu zaczęła powracać.
Teraz znowu zakładałam aparat. Zrobiłam to w Białymstoku na ul. Krętej u pana Adama Bielaczyca. Super specjalista, nie jest drogi. Ceny ma takie jak u innych ortodontów. Nie zawsze po każdej wizycie pobiera opłatę. Również szczegółowo tłumaczy wszystko.
Wizyty mam co 1,5 - 2 miesiące. Polecam.
odpowiedz cytuj
marta7964 dodano: 2011-11-05 13:42:39
[cytat]pani Modzelewska zdziera kase bo nie ma konkurencji w zambrowie...[/cytat]
No właśnie czemu jeszcze nikt nie pomyślał żeby w Zambrowie otworzyć jeszcze coś takiego
odpowiedz cytuj
Anonimovaaa_60 dodano: 2011-11-06 08:58:34
W Medico na ul.Podlesnej przyjezdza ortodonta z Warszawy
odpowiedz cytuj
dyno dodano: 2011-11-06 12:40:28
Ja niedawno zakładałam aparat. I robiłam to w Łomży u pani Gacławskiej na ulicy Niemcewicza 2/29. jest to bardzo miła pani i poświęca pacjentom bardzo dużo uwagi. I jak jest jakiś problem z aparatem to można do niej w każdej chwili iść.
odpowiedz cytuj
marta7964 dodano: 2011-12-10 14:47:31
A czy możecie napisać coś o tej Pani z Medico
odpowiedz cytuj
someone76 dodano: 2011-12-12 18:46:43
Jezeli ktos chce zakladac aparat ortodontyczny to Zambrow odradzam , lepiej przejechac sie troche dalej do dr Szarmach do Białegostoku badz dr Bielaczyca, to sa specjalisci w swojej dziedzinie!!!
odpowiedz cytuj
najgun dodano: 2011-12-16 23:58:41
Lomza i Bialystok.Chociaz tez i Zambrow dobry.
odpowiedz cytuj

1 | 2 | 3 | 4 ... 6 Następna strona