:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

8°C słabe opady deszczu

Orlen na Białostockiej

Dodano: 2010-02-08 20:05:58

odpowiedz cytuj
marini dodano: 2010-02-08 20:05:58
Cześć, chciałem poruszyć temat paliwa i właściwie gazu na orlenie w centrum. Czy może ktoś miał już jakieś utrudnienia w poruszaniu się samochodem po zatankowaniu "syfu" na tym CPN -ie. Ja już nigdy tam nie zatankuje, paliwo i gaz takiej jakości, że chyba wołgi i samary nie dają rady ciągać. Piszcie jakie macie doświadczenia związane z tym CPN -em do bani
odpowiedz cytuj
koszarek dodano: 2010-02-08 20:18:51
No niestety to już taki urok tej stacji. Niby oficjalnie spełnia normy kontroli itp., ale coś z tym ich paliwem rzeczywiście jest nie tak.

Można wiedzieć jakie dokładnie miałeś objawy?
odpowiedz cytuj
marini dodano: 2010-02-08 20:42:28
Na paliwie verva 98 gaśnie na wolnych obrotach (jeżeli oczywiście jeżdzę na benzynie), a na gazie przy przyspieszaniu - silnik rozgrzany do normalnej temperatury i jazda na gazie to wtedy przełącza się na benzynę (3000- 4000 obr.)
odpowiedz cytuj
koneser dodano: 2010-02-08 20:45:44
A zdarzało się to wcześniej? Jakiej firmy jest ta instalacja?
odpowiedz cytuj
carus2507 dodano: 2010-02-08 21:06:39
proponuję sprawdzić filtr gazu w parowniku. ale rzeczywiście na gazie z tej stacji przejeżdża się mniej km niż tankując gdzie indziej. podobno to wina zbyt niskiego ciśnienia przy tankowaniu ale to już wyższa filozofia ;p
odpowiedz cytuj
marini dodano: 2010-02-08 21:31:09
Gaz i paliwo gdy tankuje na innych stacjach a dokładnie w Krzewie i Porosłach samochód chodzi jak marzenie więc to na pewno nie jest sprawa instalacji i jej składników - na zambrowskim orlenie jest po prostu badziew i tyle, może w końcu zamkną tę stację.
odpowiedz cytuj
DJ.ckm dodano: 2010-02-08 21:52:42
Mam złe doświadczenie z dieslem z tej stacji. Kupowałem Vervę i pewnego dnia moje auto zgasło. Po wymianie filtra auto odpaliło , niestety pompa paliwa jest chyba na wykonczeniu. By nie było niejasności powiem że była to moja główna stacja od jakiegos juz czasu.
odpowiedz cytuj
Kirby dodano: 2010-02-08 22:06:35
Po moich tankowaniach ON vervy silnik zaczął szarpać przy przyśpieszaniu na zimnym silniku. Myślałem, że to wina zaworu EGR, który jest typową przyczyną tego typu szarpania, lecz kiedy zacząłem wlewać zwykłą ON skutki owej awarii zniknęły.. z ON Vervą z innych stacji nie było problemów.
odpowiedz cytuj
koszarek dodano: 2010-02-08 22:10:24
Heh czyli identycznie jak u mnie. Każde inne LPG nie powoduje problemów, a jak zatankuję u nich, to przy nagrzanym silniku i po mocniejszym naciśnięciu pedału gazu moje Landi Renzo automatycznie przełącza mnie na benzynę. Dodam, ze filtry LPG wymieniłem jakieś 1000km temu.
odpowiedz cytuj
sheila dodano: 2010-02-08 23:15:50
Odkąd powstała ta stacja, i pomiając tankowanie na Shell to zawsze tankuję na te stacji. I NIGDY nie było problemu.
odpowiedz cytuj

1 | 2 | 3 | 4 ... 10 Następna strona