:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

8°C umiarkowane opady deszczu

Odzyskiwanie danych

Dodano: 2014-03-18 18:47:54

odpowiedz cytuj
adas35 dodano: 2014-03-18 18:47:54
Poszukuję dobrego informatyka, specjalisty, który potrafił by odzyskac dane z komputera po przeprowadzonym formatowaniu dysku. Utracone zostały fotografie i filmy. Proszę o namiary
odpowiedz cytuj
adam12345 dodano: 2014-03-18 20:45:44
Wpisz w google.pl jak odzyskać dane po sformatowaniu dysku i będziesz miał odpowiedz na wszystko. Po przeczytaniu przynajmniej 2 artykułów będziesz już sam potrafił to zrobić.
odpowiedz cytuj
trol dodano: 2014-03-18 22:45:02
A czy po fakcie jego sformatowania próbowałeś cos z tym dyskiem już robić??
Tzn czy kopiowałeś coś na niego? instalowałeś nowego Windowsa czy cokolwiek po sformatowaniu na nim robiłeś?
Bo jeżeli tak to mogłeś już ponadpisywać wykasowane dane i części z nich już nie odzyskasz.
Ja kiedyś również sobie przez nieuwagę sformatowałem dysk i walczyłem o odzyskanie danych. Jest to trochę długotrwały proces ale jeżeli nie nadpisałeś danych czymś nowym to jest spora szansa, że udałoby się to odzyskać.
odpowiedz cytuj
trol dodano: 2014-03-18 22:51:48
A czy po fakcie jego sformatowania próbowałeś cos z tym dyskiem już robić??
Tzn czy kopiowałeś coś na niego? instalowałeś nowego Windowsa czy cokolwiek po sformatowaniu na nim robiłeś?
Bo jeżeli tak to mogłeś już ponadpisywać wykasowane dane i części z nich już nie odzyskasz.
odpowiedz cytuj
adas35 dodano: 2014-03-19 01:31:23
MAM ODZYSKANE CZESC RZECZY A NIE DAJA SIE URUCHOMOIC
odpowiedz cytuj
Majku dodano: 2014-03-19 07:10:09
[cytat]Wpisz w google.pl jak odzyskać dane po sformatowaniu dysku i będziesz miał odpowiedz na wszystko. Po przeczytaniu przynajmniej 2 artykułów będziesz już sam potrafił to zrobić.[/cytat]
Nie wszystko da się zrobić samodzielnie i za darmo ;) Programy, które potrafią w tym zakresie zdziałać cuda, kosztują krocie i nie tak łatwo ściągnąć je z torrentów. Oczywiście można samodzielnie podjąć próbę, jednak efekt będzie stosunkowo kiepski lub żaden, niż gdyby zajął się tym specjalista ;)
odpowiedz cytuj
adas35 dodano: 2014-03-19 11:43:57
własnie poszukuje specjalisty
odpowiedz cytuj
dodano: 2014-03-19 12:36:09
Zamiast szukać specjalisty sam odzyskaj dane poprzez jeden z wielu bezpłatnych programów nic to Cie nie będzie kosztować a za zaoszczędzoną kwotę kup dysk zew. do archiwizacji danych. Te programy są banalnie proste i wystarczą do odzyskania danych bo o reanimacji systemu nie masz co marzyć jeśli system plików zmienił się np. z NTFS na RAW, można oczywiście przywrócić tablice znaków dla NTFSa i sektory rozruchowe ale z doświadczenia wiem że na nic to się zda bo zawsze brakuje jakiś innych plików w systemie. Oczywiście różne firmy oferują postawienie systemu do stanu pierwotnego ale tego Ci nie zagwarantują a skasują ok 500 zł za odzyskanie danych w tym systemowych co sam możesz zrobić.
odpowiedz cytuj
Kaleron dodano: 2018-09-13 18:40:31
Co dokładnie się działo na tym dysku? To było tylko formatowanie, czy przeinstalowanie systemu? Jeśli przeinstalowałeś system i potem używałeś komputera, to sobie ponadpisywałeś dane. Odzyskanie pliki mogą się nie otwierać przez to, że w miejscu, w którym były zostały zapisane nowe dane. Cudów nie ma - jeśli stara zawartość została zastąpiona nową, to przepadła na zawsze. Im więcej na tym dysku zapisujesz, tym większe prawdopodobieństwo, ze szukając specjalisty po prostu tracisz czas. 
odpowiedz cytuj

1 ... 1