:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nowy wygląd strony ZAMBROW.org

Dodano: 2018-04-24 00:58:26

• teresa 2018.03.05 13:55

No, nie wiem !

odpowiedz cytuj
  • teresa 2018-04-24 01:02:21

Aleeeeee, PIĄTKA z plusem za WERSJĘ MOBILNĄ !!!!
    Właśnie wszedłem na telefonie i to mi się bardzo podoba,
    dziękuję i pozdrawiam

odpowiedz cytuj
  • teresa 2018-04-24 01:16:37

Po kilku minutach przeglądania, stwierdzam, że jednak nie jest tak źle, jak myślałem.Jestem świadom pracy, jaką włożyliście w ten projekt.
    Dziękuję i pozdrawiam

odpowiedz cytuj
  • xyz 2018-04-24 09:57:27

wygląd nie porywa a strona chodzi jak chce

odpowiedz cytuj
  • aramis 2018-04-24 10:05:12

odpowiedz cytuj
  • cial 2018-04-24 10:30:58

poczytaj se to, co poniżej a później komentuj...
    https://zambrow.org/artykul/mozliwe-utrudnienia/436881

odpowiedz cytuj
  • tubylec 2018-04-24 16:37:09

Podoba mnie sie to

odpowiedz cytuj
  • emigrant 2018-04-24 20:10:30

Nowy wygląd to porażka.Aktualności czytac to tragedia.

odpowiedz cytuj
  • eLLi 2018-04-24 20:44:55

Cos okropnego mimo waszego wysilku moim zdaniem poszlo wszystko w druga strone wczesniej cokolwiek znalesc ogloszenia itd... bylo super a teraz to nie chce sie tu zagladac wogole jakies to lipneeee.....

odpowiedz cytuj
  • ZambrowMoimMiastem 2018-04-24 21:47:59

Niestety ale muszę ocenić 3/10. Nie chodzi o kwestię przyzwyczajenia, ale strona wolniej działa, jest mniej czytelna i trudniejsza w obsłudze. 

odpowiedz cytuj
  • teresa 2018-04-25 01:10:41

Jednym się podoba, innym nie. To normalne. Nikt nie pisze, że pojawiła się możliwość wstawiania zdjęć.A to, duży, duży plus.Krytyków na tym forum jest sporo. Teraz będziecie mieli okazję swoją krytykę poprzeć \"fotką\"Nie mieszkam niestety teraz w Zambrowie, ale chętnie obejrzę, np. ten bałagan przy jakimś tam, lokalu Pana Kaczyńskiego. Zdjęcie na poparcie krytyki, to wspaniała sprawa. Zdjęciem też można pochwalić to, co dobre w Zambrowie.Przyzwyczaimy się do nowego wyglądu stron na portalu, a co dodano, to już zostanie.
    P.S.Kiedyś pisałem o znakach stop ( w odpowiedzi na sporo wypadków ), teraz mam możliwość pokazania jak to wygląda, czerwone diody migają całą dobę, zasilane z ogniwa na słoneczko, ;-) , znak widoczny z bardzo daleka, trudno go nie zauważyć .
    pozdrawiam

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"