:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

-7°C bezchmurnie

Niedzielny mecz Futsalowy w Zambrowie

Dodano: 2018-01-26 22:52:32

odpowiedz cytuj
robszul dodano: 2018-01-26 22:52:32
odpowiedz cytuj
ZambrowMoimMiastem dodano: 2018-01-27 12:11:36
Niedziela 15:30 Hala miejskiego Gimnazjum nr 1 :)
https://www.youtube.com/watch?v=pkYIbZ-Yhd4
odpowiedz cytuj
Torres dodano: 2018-01-28 20:06:50
Warto bylo isc. Ladny mecz kiedy nastepny?
odpowiedz cytuj
robszul dodano: 2018-01-29 02:30:18
Za tydzień prawdopodobnie dwa spotkania
odpowiedz cytuj
stepelek dodano: 2018-01-29 10:27:24
Mecz był dobry, ale nie oszukujmy się chłopaki grają wyższy poziom niż obecna liga od nich wymaga;) Wyzwanie i prawdziwe emocje będą w 1 lidze ;
odpowiedz cytuj
dragi11 dodano: 2018-02-01 15:42:15
"Mecz futsalowej piłki nożnej emerytowanych piłkarzy po czterdziestce"Jeżeli w tej lidze mogą jeszcze grać tacy piłkarze i wygrywać to już wystarczy zrozumieć poziom tych rozgrywek.Poziom bardzo niski.Jaka to jest II liga /podwórkowa/.Wystarczy popatrzeć na tabelę z jakich zespołów ona się składa.Pozostali piłkarze także nic sobą nie reprezentują.ŻENADA a nie zachwyt,że się wygało awans do I LIGI.Pan trener Rosiński nie może nic osiągnąć w klubie Olimpia więc znalazł w osobie właściciela firmy OSTROVIT dojną krowę i z niego ciągnie/podobno zawodnicy są także opłacani/.Nie mogę zrozumieć dlaczego Zarząd klubu Olimpia pozwala trenerowi Rosińskiemu pracować w różnych klubach jednocześnie./napewno w żadnym nic nie osiągnie/.Robi co chce a PREZES tego nie widzi albo nie chce widzieć,tak najwygodniej.
odpowiedz cytuj
JIN90 dodano: 2018-02-01 16:22:05
Załóż drużynę "emerytowanych piłkarzy"i pograj w "podwórkowej" lidze jak to nazwałeś i zobaczymy co osiągniesz ze swoją drużyną. Zazdrość czy ból dupy że chłopaki coś robią i im wychodzi?
odpowiedz cytuj
robszul dodano: 2018-02-01 17:39:56
Witam DRAGI11
Pozwolę sobie odpowiedzieć na Twoje obelgi w kierunku mojej drużyny:

[I]1. "Mecz futsalowej piłki nożnej emerytowanych piłkarzy po czterdziestce"Jeżeli w tej lidze mogą jeszcze grać tacy piłkarze i wygrywać to już wystarczy zrozumieć poziom tych rozgrywek.[/I]

[B]Średnia wieku zawodników grających ostatnie spotkanie to 27 lat. Dla porównania średnia wieku piłkarzy reprezentacji polski podczas meczu z meksykiem - 29 lat. Musisz mieć świadomość że futsal to taki sport gdzie doświadczenie i umiejętności techniczne są bardzo często więcej warte na boisku niż młodość i dynamika. Jednocześnie uważam że nasza drużyna jest młoda gdyż tylko 2 zawodników ma więcej niż 30 lat. [/B]

[I]2. Poziom bardzo niski.Jaka to jest II liga /podwórkowa/.Wystarczy popatrzeć na tabelę z jakich zespołów ona się składa.Pozostali piłkarze także nic sobą nie reprezentują.ŻENADA a nie zachwyt,że się wygało awans do I LIGI.[/I]

[B]Niestety nie da się od razu zgłosić drużyny do ekstraklasy. Trzeba tam awansować więc naturalnym jest to że musimy zaczynać grę naszego zespołu od 2 ligi. Nie wiem czy byłeś na naszym ostatnim meczu ale myślę że wiele klubów z ekstraklasy, chciałoby mieć taką frekfencje na hali jak my.[/B]

[I]3. Pan trener Rosiński nie może nic osiągnąć w klubie Olimpia więc znalazł w osobie właściciela firmy OSTROVIT dojną krowę[/I]

[B]Akurat od oceniania kompetencji p. Rosińskiego w kwestii futsalu to jestem tutaj ja, bo ja, jak celnie zauważyłeś płacę za cała działalność klubu. Wcale nie jest tak że Kamil mnie znalazł i doi, gdyż to ja odezwałem się do Kamila z propozycją stworzenia drużyny futsalowej. Chciałbym zaznaczyć, iż zrobiłem to w sposób bardzo przemyślany, gdyż doskonale znam jego kompetencje. Ufam mu na tyle, iż wyznaczyłem go do reprezentowania klubu, który jak by nie było jest też wizytówką mojej firmy.
Proponuję również "zasięgnąć języka" a co do sukcesów Kamila jako trenera.[/B]

[I]4. /podobno zawodnicy są także opłacani/.[/I]

[B]To już jest nasza wewnętrzna sprawa. [/B]

[I]5. Nie mogę zrozumieć dlaczego Zarząd klubu Olimpia pozwala trenerowi Rosińskiemu pracować w różnych klubach jednocześnie./napewno w żadnym nic nie osiągnie/.Robi co chce a PREZES tego nie widzi albo nie chce widzieć,tak najwygodniej.[/I]

[B]W żaden sposób nie będę wchodził w kompetencje Prezesa ZKS Olimpia, ale wg mojej osobistej opinii, jeżeli jest sytuacja w której trener zdobywa cenne doświadczenie (prowadzenie drużyny futsalowej takim jest) oraz nie zaniedbując przy tym obowiązków w klubie jest sytuacją WIN-WIN. Znam osobiście Prezesa i jestem święcie przekonany, że jeżeli ta sytuacja sprawiała by straty dla klubu na pewno by porozmawiał z Kamilem. Swoją drogą popularyzacja piłki nożnej w naszym mieście służy zarówno FC Zambrów jak i Olimpii. Myślę że będzie coraz więcej pól do współpracy obydwu drużyn w przyszłości.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na mecz w niedziele o godz 17:30.
Oczywiście może Pan podejść do mnie podczas meczu i dokładnie wszystko sobie ze mną wyjaśnić osobiście :)
Miłego wieczoru ! [/B]
odpowiedz cytuj
siara_siarzewski dodano: 2018-02-01 21:04:20
[cytat]"Mecz futsalowej piłki nożnej emerytowanych piłkarzy po czterdziestce"Jeżeli w tej lidze mogą jeszcze grać tacy piłkarze i wygrywać to już wystarczy zrozumieć poziom tych rozgrywek.Poziom bardzo niski.Jaka to jest II liga /podwórkowa/.Wystarczy popatrzeć na tabelę z jakich zespołów ona się składa.Pozostali piłkarze także nic sobą nie reprezentują.ŻENADA a nie zachwyt,że się wygało awans do I LIGI.Pan trener Rosiński nie może nic osiągnąć w klubie Olimpia więc znalazł w osobie właściciela firmy OSTROVIT dojną krowę i z niego ciągnie/podobno zawodnicy są także opłacani/.Nie mogę zrozumieć dlaczego Zarząd klubu Olimpia pozwala trenerowi Rosińskiemu pracować w różnych klubach jednocześnie./napewno w żadnym nic nie osiągnie/.Robi co chce a PREZES tego nie widzi albo nie chce widzieć,tak najwygodniej. [/cytat]

Zawsze znajdzie się jakiś krytykant ... Najlepiej nic nie robić. Zapewne osoba pisząca powyższy post ma jakieś kompleksy. Ze swojej strony uważam, że pomysł z utworzeniem drużyny futsalowej w Zambrowie jest bardzo dobry. Tym bardziej, że warunki do uprawiania tego sportu są w naszym mieście doskonałe. Życzę drużynie FC Zambrów awansu do I ligi i utrzymywania wysokiego poziomu sportowego :)
odpowiedz cytuj
stepelek dodano: 2018-02-02 11:01:52
To pewnie jakiś niespełniony grajek, nie karmić trola ;)
odpowiedz cytuj