:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Michał Szczerba z PO odwołany z programu TVP Info. Dostał sms, że to decyzja PiS-Kolejny przykład dyskryminacji opozycji.Robi się w Polsce jak w Koreii.


Dodano: 2017-03-16 11:22:36

odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2017-03-16 11:22:37
Michał Szczerba z PO odwołany z programu TVP Info. Dostał sms, że to decyzja PiS
Poseł PO Michał Szczerba został zaproszony do programu TVP Info „Minęła 20”. Godzinę przed emisją dostał wiadomość, żeby nie przyjeżdżać do studia. Wydawca programu wytłumaczyła mu, że to decyzja PiS. - Biuro PiS podtrzymuje swoją decyzję co do tego, że nie będzie z Panem brać udziału w programach - czytamy w SMS-ie od pracownicy TVP Info, którego otrzymał Szczerba. - To kolejna forma represji wobec opozycji. Komitet polityczny PiS układa skład w programach telewizji publicznej - mówi Wirtualnej Polsce polityk PO.
Poseł Szczerba otrzymał zaproszenie do „Minęła 20”. Na Twitterze jego nazwisko pojawiło się na oficjalnej grafice, zapowiadającej program. Poza politykiem, gośćmi mieli być poseł PiS, Jacek Sasin i poseł Kukiz"15, Adam Andruszkiewicz. - Mieliśmy rozmawiać m.in. o Polexit. Godzinę przed emisją dostałem jednak wiadomość, że nie mogę przyjść, bo tak zdecydował PiS - mówi Szczerba.
Na dowód pokazuje SMS od wydawcy programu TVP Info. - [B]Panie pośle bardzo mi przykro, musimy odwołać Pana dzisiejszy udział w programie. Biuro PiSu podtrzymuje swoją decyzję, co do tego, że nie będzie z Panem brać udziału w programach… - brzmi wiadomość.[/B][U][/U][I][/I] Jak udało nam się dowiedzieć, wydawca programu próbował zaprosić do programu innego polityka PO, ale ostatecznie nikt z tej partii nie pojawił się na antenie TVP Info.
Szczerba rozważa złożenie skargi do KRRiT oraz Rady Mediów Narodowych. - Telewizja publiczna łamie wszelkie standardy nie dopuszczając opozycji do swoich programów. Nie ma żadnego pluralizmu, to łamanie konstytucji - mówi poseł PO. I dodaje, że odwołanie go z programu to zemsta PiS. - Najpierw, w grudniu bez powodu wykluczono mnie z obrad Sejmu. W styczniu ujawniłem plany marszałka dotyczące wprowadzenia kar dla posłów, a ostatnio złożyłem do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka skargę na łamanie wolności słowa w Polsce - wylicza Szczerba.

Wysłaliśmy pytania do biura prasowego TVP. Próbowaliśmy także uzyskać komentarz od Michała Rachonia, prowadzącego program „Minęła 20”. Nie odbierał jednak telefonu i nie odpisał na sms.

[B]Kolejny przejaw buty i arogancji obecnej władzy.
[/B][U][/U][I][/I][;-b]
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-03-16 17:23:41
posła ścierbę bo taką ksywę ma w internecie nie powinni zapraszać do publicznej telewizji, wydawca programu musi dbać o poziom programu i by zaproszeni goście chcieli przyjść do programu, a że pisowcy nie chcą dyskutować z pieniaczem to nic dziwnego, zawsze może go zaprosić jakaż telewizja reżimowe np red Michalik
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-03-16 17:47:03
na uniwersytetach lewactwo nie dopuściło do odczytów pani Rebecca Kiessling to do piero jest skandal i chucpa
odpowiedz cytuj
ak11 dodano: 2017-03-17 20:49:07
Tvp ma cenzurę jak za komuny.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-03-18 03:25:19
[cytat]Tvp ma cenzurę jak za komuny.[/cytat]

gdzie ty widzisz cenzurę? posłowie nie chcą dyskutować w telewizorni z trefnisiem i chuliganem
odpowiedz cytuj
ak11 dodano: 2017-03-18 09:40:51
Oni już 500 osób wywalili za to że nie głosowali na pis, dziś np. Makłowicza, to już gorzej jak za komuny.
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-03-18 12:41:12
[cite user="xyz" date="16.03.2017 17:23"]posła ścierbę bo taką ksywę ma w internecie nie powinni zapraszać do publicznej telewizji, wydawca programu musi dbać o poziom programu i by zaproszeni goście chcieli przyjść do programu, a że pisowcy nie chcą dyskutować z pieniaczem to nic dziwnego, zawsze może go zaprosić jakaż telewizja reżimowe np red Michalik [/cit A kto to jest redaktor Michalik,ja takiego znam ,ale biskupa rodem z Zambrowa.aaa chyba coś Ci się pomieszało z tym Michalikiem i telewizją.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-03-18 13:44:26
to się genek odkryłeś red Michalik to kobieta
i wabi się Eliza to czołowa anty-pisiora z reżimowych mediów
dziwię się że jej nie oglądasz bo podobny do niebie ściek, faktycznie mógłbyś jej nie zrozumieć bo posługuje się nowo mową
odpowiedz cytuj
ak11 dodano: 2017-03-20 07:19:25
[cite user="xyz" date="18.03.2017 03:25"]

gdzie ty widzisz cenzurę? posłowie nie chcą dyskutować w telewizorni z trefnisiem i chuliganem [/cite]


Wszędzie widzę i się takiej tv wstydzę.
odpowiedz cytuj
Blogerka dodano: 2017-03-20 19:52:14
Tak Ścierwo wypowiadał się o p. PREMIER.Słusznie wywalili go na zbity pysk .


W obrzydliwy sposób zaatakował premier Beatę Szydło:

– Nie upoważniam figurantki, dyletantki, dyplomatołki i zakładniczki Presesa do głosowania przeciwko @eucopresident. Nie ma zgody na #Polexit – napisał poseła na Twitterze.
odpowiedz cytuj


1 | 2 | 3 | 4 ... 4 Następna strona